|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Marci "Testosteron" Nejman dostał baty straszne. Wielki kozak, a na ringu był malutki dosłownie i w przenośni. Sasha na pewno była bo w wywiadzie po walce przepraszał mamę, tatę i koleżankę, którą zaprosił na walkę. Kompromituje się uganiając się za nią na każdym kroku. Jak mówił Jakimowicz, że wielka dziewica a wykłada się pierwsza jak przyjdzie co do czego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
macie gdzies linka zeby zobaczec ta walke? ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362 |
Swoją drogą - już mnie szlag trafia jak słucham tych dwóch "zapowiadaczy". Zamiast raz przedstawić zawodników, jak to (chyba) wszędzie ma miejsce, to oni na przemian drą ryja przez 5 minut, aż uszy bolą. Raz za razem wykrzykują imiona i nazwiska zawodników, jakby myśleli, że ludzie mają sklerozę i po sekundzie nie pamiętają. hehe, bzyku mnie też, szczególnie ten nasz jak zawyje to uszy więdną, mogliby się postarać o kogoś porządniejszego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536 |
z konferencji prasowej przed walka, "miszcz z bb": "andrzej, bedzie taka sytuacja, ze bedziesz lezal na deskach...wtedy gdy otworzysz oczy, przypomnij sobie to co teraz mowie "nie wstawaj!". Nie wstawaj, bo to sie zle skonczy..." Powiedzial co wiedzial glupi pajac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka