Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 10 1 2 8 9 10
Bzyku #2278333 20/04/2008 16:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Marci "Testosteron" Nejman dostał baty straszne. Wielki kozak, a na ringu był malutki dosłownie i w przenośni. Sasha na pewno była bo w wywiadzie po walce przepraszał mamę, tatę i koleżankę, którą zaprosił na walkę. Kompromituje się uganiając się za nią na każdym kroku. Jak mówił Jakimowicz, że wielka dziewica a wykłada się pierwsza jak przyjdzie co do czego.

Bonus: Unibet
pescar #2278365 20/04/2008 17:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
macie gdzies linka zeby zobaczec ta walke? ;-)

ice18 #2278442 20/04/2008 17:48
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145

Bzyku #2278896 20/04/2008 20:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
uwaga właśnie leci powtórka Najmana na PS laugh laugh laugh laugh

Bzyku #2279053 20/04/2008 21:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
Originally Posted by Bzyku
Swoją drogą - już mnie szlag trafia jak słucham tych dwóch "zapowiadaczy". Zamiast raz przedstawić zawodników, jak to (chyba) wszędzie ma miejsce, to oni na przemian drą ryja przez 5 minut, aż uszy bolą. Raz za razem wykrzykują imiona i nazwiska zawodników, jakby myśleli, że ludzie mają sklerozę i po sekundzie nie pamiętają.
hehe, bzyku mnie też, szczególnie ten nasz jak zawyje to uszy więdną, mogliby się postarać o kogoś porządniejszego

Cholo #2279056 20/04/2008 21:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
z konferencji prasowej przed walka, "miszcz z bb":

"andrzej, bedzie taka sytuacja, ze bedziesz lezal na deskach...wtedy gdy otworzysz oczy, przypomnij sobie to co teraz mowie "nie wstawaj!". Nie wstawaj, bo to sie zle skonczy..."

Powiedzial co wiedzial glupi pajac laugh

Strona 10 z 10 1 2 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel), 2,922 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1