Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Ale nuda w oczekiwaniu na rozpoczecie 3 kolejki...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
Dobra ja najpierw pograłem, a teraz napisze:

1) Torun-Zielona Gora(+10) [email protected] milenium
Spodziewałem sie szczerze mowiac wyzszego handicapu ok. 12-14, aa sam sobie myslalem o 15. Jak jest (-10) to biore. Toruń ma bardziej wyrównany skład, a w Zielonej pewnie z 2-3 jezdzców zawiedzie.

2) W.Jagus-N.K.Iversen(+2) [email protected] milenium
Kurs mizerny, ale w odwzorowaniu do ryzyka. Jagoda dzisiaj z 11-12 pktów. Zrehabilituje sie troszeczke za slabszy wystep we Wroclawiu. a Iversen hmm no coz, jezdził w Toruniu, ale mysle, ze dzis 6-7 to max na co go stać smile

3) S.Nicholls(+2)-J.Crump [email protected] milenium
Tutaj chyba ten typ nie wymaga zbytniego komentarza. Rudy mysle, ze dzis w granicach kompletu, a Scottie ma z kim przegrać, bo jest Jedrzejak, moze przegra tez z Jeleniewskim laugh No i jeszcze pewnie dostanie z Crumpem w 10 i 15 wyscigu smile

4) Andersen-Protasiewicz H(0-1,5) KL [email protected]
Tutaj wcale bym nie przekreslał szans Protasa na dobry wynik w Toruniu. Sezon temu jak pamietam, to chyba tylko on blyszał w druzynie Myszki Miki laugh szanse 53-47%. Zagram na PePe smile

Pozdro smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by polskignom
Czemu tak sadzisz? Na jakiej podstawie 11 punktow Hancocka to pewna wygrana gosci? Przeciez Greg to ma byc lider, Pedersen dzis przegra, pewnie nie raz. Ulamek jak przywiezie 10, to max. Lee bedzie sie wozil w ogonie, Gapa raczej tez nie popunktuje.


Zabawmy sie w dokladniejsza analize.
Pedersen 15 pkt tyle powinien zdobyc i na 90% tyle zdobedzie.
Ulamek wygra z PK, Jensenem i Ferjanem prawdopodobnie zmierzy sie 3*z Holta i 2*z Gollobem przgra polowe z tych pojedynkow i jesli nie przegra z partnerem z pary zdobedzie 11 pkt. Hancoock ok niech przegra z Holta i Gollobem ale w pojedynkach z PK, Jensenemi Ferjanem minimum 60% pjedynkow rozstrzygnie na swoja korzysc prawdopodobnie stoczy z nimi 5 pojedynkow i 3 z nich wygra to sa 3 pkt +5 pkt na partnerze z pary i +2 na juniorze gospodarzy to daju mu 10 pkt. Liderzy wiec powinni zdobyc razem 36pkt. Do tego bede sie upieral ze juniorzy Cz-ewy sa conajmniej rownorzednymi patrnerami dla jn Stali a przewyzszaja ich napewno doswidczeniem ale niech bedzie ze zdobycz pkt rozlozy sie rowno w ten sposob do 36 dodajemy 4 nastepne i mamy juz 40 i dwoch ostatnich zawodnikow Gape i Richardssona. Obaj po razie spotkaja sie z jn gospodarzy i 2 kolejne punkty dla gosci razem 42pkt. W Lesznie Gapa przyjechal 2* przed Batchlorem i raz pokonal K.Kasprzaka. Nie sadze aby zawodnicy tacy jak PK czy Jensen a zwlaszcza Ferjan byli o tyle lepsi zwlaszcza od Kasprzaka zeby Gapa nie mogl ich objechac. Spokojnie 2 z 3 pojedynkow z tymi zawodnikami powinien wygrac podobnie jak i Richardsson to da ostatnie potrzebne 4 pkt do wygranej 46-44 przez gosci.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
member
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
Przegladalem oferte i spodobal mi sie jeden typ :

Rafal Dobrucki (wiecej niz. 9,5) 1,85 (bwin)

Rafal ma znakomity poczatek sezonu.W dodatku jedzie w parze z juniorem. Mozliwy tez jocker w postaci Rafala a wtedy szansa na 9.5 pkt wzrosnie ogromnie.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
tyle ze bwin nie liczy jokow

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
Właśnie jak liczone są pkt zawodników w Bwin ? Taktyczna, jokery się też dodaje?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
wydaje mi sie ze nie ale powoli sie juz gubie z tymi zasadami u roznych zbukow smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Kurde zaczynam miec duze watpliwosci co do mojego typu na Gorzow bo jesli Gorzowiane przed nominowanymi nei bede prowadzic okolo 6 oka to tego spotkanai nei wyrgaja a robiac symulacje wychdozi mi ze ciezko bedzie zrobic im te 6 oka przewagi... szkoda ze tak pozno do tego doszlem bo juz kupon w grze...

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Ja dalem czewe +2pkt :-) i jestem dobrej mysli. Mysle ze tarnow jest w stanie pokryc hendi

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by magic321
Originally Posted by polskignom
Czemu tak sadzisz? Na jakiej podstawie 11 punktow Hancocka to pewna wygrana gosci? Przeciez Greg to ma byc lider, Pedersen dzis przegra, pewnie nie raz. Ulamek jak przywiezie 10, to max. Lee bedzie sie wozil w ogonie, Gapa raczej tez nie popunktuje.


Zabawmy sie w dokladniejsza analize.
Pedersen 15 pkt tyle powinien zdobyc i na 90% tyle zdobedzie.
Ulamek wygra z PK, Jensenem i Ferjanem prawdopodobnie zmierzy sie 3*z Holta i 2*z Gollobem przgra polowe z tych pojedynkow i jesli nie przegra z partnerem z pary zdobedzie 11 pkt. Hancoock ok niech przegra z Holta i Gollobem ale w pojedynkach z PK, Jensenemi Ferjanem minimum 60% pjedynkow rozstrzygnie na swoja korzysc prawdopodobnie stoczy z nimi 5 pojedynkow i 3 z nich wygra to sa 3 pkt +5 pkt na partnerze z pary i +2 na juniorze gospodarzy to daju mu 10 pkt. Liderzy wiec powinni zdobyc razem 36pkt. Do tego bede sie upieral ze juniorzy Cz-ewy sa conajmniej rownorzednymi patrnerami dla jn Stali a przewyzszaja ich napewno doswidczeniem ale niech bedzie ze zdobycz pkt rozlozy sie rowno w ten sposob do 36 dodajemy 4 nastepne i mamy juz 40 i dwoch ostatnich zawodnikow Gape i Richardssona. Obaj po razie spotkaja sie z jn gospodarzy i 2 kolejne punkty dla gosci razem 42pkt. W Lesznie Gapa przyjechal 2* przed Batchlorem i raz pokonal K.Kasprzaka. Nie sadze aby zawodnicy tacy jak PK czy Jensen a zwlaszcza Ferjan byli o tyle lepsi zwlaszcza od Kasprzaka zeby Gapa nie mogl ich objechac. Spokojnie 2 z 3 pojedynkow z tymi zawodnikami powinien wygrac podobnie jak i Richardsson to da ostatnie potrzebne 4 pkt do wygranej 46-44 przez gosci.

No takie pisanie do niczego nie prowadzi , ja jestem przekonany o naszym zwyciestwie a jezeli sadzisz, ze Herbi na pewno bedzie objezdzal Monberga i Ferjana to jestes w bledzie , ja wierze , ze jak Jesper i Tomek wyjda ze startu na 5-1 z Nickim to tego prowadzenia juz nie oddadzą , bo u nas nie da sie wyprzedzac po szerokiej. Jezeli piszesz ze Jonasson jest slabszy od Bridgera czy Szczepaniaka to tez jestes w bledzie , bo Szwed to znakomite uzupelnienie drugiej linii i dzisiaj rowniez licze na jego 5-7 oczek.

Podsumowując wersja pesymistyczna:

T.Gollob 11p
R.Holta 11p
P.Karlsson 9p
JBM 5p
M.Ferjan 5p
T.H.Jonasson 5p
A.Szewczykowski 0p
--------------------
46p

A wierze, ze pierwsza trojka zrobi lacznie o 3 "oka" wiecej

Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
Hm. Jonasson 5, ferjan 5, niby nie duzo...
Rozumie, ze w tej pesymistycznej wersji Jonasson 2 razy objezdza Mat. Szczepanika i raz Michala, a Ferjan za kazdym razem objezdza w 4 startach Gape i Mi. Szczepaniaka. No pesymistyczna ta wwersja, ale dla Wlokniarza.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
info od pizzamena Woodward za Vaculika, wrzucam na prosbe smile

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Jakies wiesci o pogodzie w miastach gdzie maja jechac?

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
torun izzi prawie sloneczko smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
gorzów - częstochowa (+0,5) 1
1,85 nordicbet 8j
Nic odkrywczego- własny tor czyli przewaga drugiej linii po stronie Gorzowian.
adams < 14
1,85 nordicbet 8j
Tutaj liczę na 2*2+1 albo 4 starty Lejka.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
No i swiezo po spotkaniu bije sie w piers. Porazka Gorzowian bezdyskusyjna, Czestochowianie byli po prostu lepsi, atomowe starty,walka na dystansie no i klasa Nickiego i Grega. Ulamek jezeli nie wyjdzie ze startu, to pozniej juz nie jest rozowo, w Stali chcialoby sie powiedziec "jak zwykle" zawiedli liderzy, Gollob co start zmienial motor,Holta wolny ze startu, Karlsson wogole bez blysku, Ferjan do zmiany, Jonasson probowal , ale presja go zjadla. Wszystkim grajacym Wlokniarz gratuluje piwo a mi piwo bedzie dzisiaj smakowalo wyjatkowo gorzko.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Jakby ktoś grał Sullivana (-2) z PePe w expie, to zaklad zostal rozliczony jako przegrany, ale ogolnie to jest wygrany tongue także spoko, tylko trzeba poczekac az blad Sportowych Faktow zostanie wyprostowany wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 114
jak mix rozliczy hampela???

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
W parach normalnie, w u/o - zwrot.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 114
ale czy to nie jest paranoja ??? gram goscia mniej niz 13.5 on robi 3,2,2,2 czyli nawet jakby wygral to i tak by mi weszlo a tu zwrot przeciez to chore - w przypadku adamsa jeszcze to rozumie bo mial 12 wiec moglo wejsc lub nie a zaklad na Hampela byl juz trafiony

Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, Lukasz111, Akhu, rymoholik, alfa, rafal08, Sensei, betowiec, aker, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,687 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1