|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
No to Towarzysko nam nie idzie ale jeszcze sa duze szanse na zwycięstwo !!!! przegrywamy 3:9 ale jest jeszcze szansa i to wg. mnie 50-50 ze wygramy.
2 porażki i 3 remisy swiadcza o tym ze teamy mamy wyrównane ale wieczorem wierze ze udowodnimy ze nasz team jest wiele lepszy od rywala
Sorka za porazke rewanz musze wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Sorki chłopaki zawiodłem was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , wybaczcie wieczorem postaram zagrać się lepiej i powalczyć o zwycięstwo, ostatnio mi nie idzie, to powodzenia w meczach o 19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
nie ma sie co łamać oni dobierali pary i wiedzieli co robią ale mysle ze wieczorkiem jak wiekszosc z nas bedzie grała u siebie to juz bedzie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Glowa do góry i jedziemy z nimi bo tak ze nikt nie wygrał to nie moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Damy radę. Skopiemy tyłki kreskówkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Nie ma co sie martwic, nasza przegrana to zagranie taktyczne dla zmylenia przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po co od razu ma znac nasz potencjal silowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za nasza specjalna przegrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niech sie kreski ciesza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Co tak slabo panowie? Ja 2-2 na wyjezdzie;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Conquerors vs Mecz.pl Platinum League Team 22:4 No comments <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał ryptol: [qb]Conquerors vs Mecz.pl Platinum League Team 22:4 No comments <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Jaja panowie. Kompletny brak formy, a liga tuż tuż, niedobrze oj niezadobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Hehe co jest z wami- moja druzynka z najnizszej ligi sztrzelila polowe wszystkich bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zartuje... Tak serio to trzeba sie chyba przylozyc;) Ja aktualnie pracuje nad taktyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Qwa taka plama a miało być tak pięknie teraz poważnie obawiam sie ligi bo z INFERNO nie będzie aż tak łatwo jak sobie zakładałem i wygląda mi to na mecz o 6 punktów który musze wygrać by sie utrzymać !!!! a czasu już nie ma na zmiane taksy !!! $$$ w kasie nie ma na wzmocnienia pozostaje klepac biede <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))
a na poważnie sparing sparingiem dostalismy nauczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> trzeba jednak analizowac taktyke rywala i grac pod niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiem ze mało czasu itd ale jak sie załapie do skłądu na lige Klanów (Federacji) to powalcze o 6 punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. Chciał bym zniszczyć Zawitowszyzne z przyczyn oczywistych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AHA Mało czasu by być vice nie wiem Ryptol coś tam brzdąka sobie pdo nosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Proponuje kogos kto siedzi w temacie na vice kogoś kto wie gdzie na jakim forum co sie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
No to panowie zgłaszać się na vice skoro Raho nie może. Ja także narazie odpadam ponieważ na dniach mykam w Kraków (i tak sobie już wakacje przedłużyłem hehe). Może Gerard, z tego co wiem to od czasu do czasu wpada na harza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
No to wysłali sklad: - Zwiastowszczyzna div1 - Pomezania Malbork tu zdaje sie user:mick 1div - Wolfpack div2 - FC KIELON Malbork div3 - Bojownicy Czeczenii div 4 dobiramy pary ktos ma jakies propozycje ktos moze regularnie ładuje którejs z tych druzyn dawac propozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
To proponuje: - Zwiastowszczyzna div1- GKS Belchatow - Pomezania Malbork user:mick div1 - Lech Poznan - Wolfpack div2- Raprerzy Nowy Sacz (dasz rade domin;) - FC KIELON Malbork div3- Dubnik SA - Bojownicy Czeczenii div4- Evil Exterminator no to piszcie czy wam pasuje w nastepnej kolejce gramy z teoretycznie słabszym rywalem. Piszcie czy wam pasi czy nie mamy czas do poniedziałku na podanie par. Wszystkim pasuje?? Macie wolny 10.10?? Piszcie czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
- Zwiastowszczyzna - GKS Belchatow - Pomezania Malbork user:mick - Lech Poznan - Wolfpack - FC Leopards - FC KIELON Malbork - Raprerzy Nowy Sacz - Bojownicy Czeczenii - Dubnik SA/KS Kosynierzy Holuczkow
Ja bym to tak widział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Nie wiedzialem ze 10-ego maja byc mecze i mam juz zajety termin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
W kazdy piatek beda rozgrywane mecze federacji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
co prawda nie wiem czy bede w skladzie, ale niestety nie bede mial narazie stalego dostepu i nie wiem czy zdaze przyjac/wyslac wyzwanie, wiec moze dla pewnosci zeby nam walkowera nie walneli narazie mnie pomijajcie...no ale mam nadzieje ze 3 punkty zainkasujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Ok seba odpada nowa propozycja - Zwiastowszczyzna div1- GKS Belchatow - Pomezania Malbork user:mick div1 - FC Leopards - Wolfpack div2- Raprerzy Nowy Sacz (dasz rade domin;) - FC KIELON Malbork div3- Lech Poznan/Golden Dragons - Bojownicy Czeczenii div4- Dubnik SA
odpowied zna twoje pytanie brzmi tak mecze gramy w piatki. do poprzedzajacej soboty wyjazdowy klan ma obowiazek podac sklad na harz.prv.pl (w odpowiednim temacie) a klan ktory gra u siebie ma czas na ustalenie par do poniedziałku do 24:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Zagramy tak
- Zawitowszczyzna - GKS Belchatow - Pomezania Malbork - FC Leopards - Wolfpack - Raprerzy Nowy Sacz - FC KIELON Malbork - Lech Poznan - Bojownicy Czeczenii - Dubnik SA
Prosze was jak ugadacie mecze musicie to do poniedzialku zrobic podajcie to tutaj na forum !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Ok ja wyslalem zaproszenia do Bojownikow, mysle ze to jest bez roznicy o ktorej gram u siebie a o ktorej na wyjezdzie;). To czekam na zaakceptowanie meczy;)
Już zaakceptowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka