Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
#229018 03/10/2003 16:31
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
No to Towarzysko nam nie idzie ale jeszcze sa duze szanse na zwycięstwo !!!! przegrywamy 3:9 ale jest jeszcze szansa i to wg. mnie 50-50 ze wygramy.

2 porażki i 3 remisy swiadcza o tym ze teamy mamy wyrównane ale wieczorem wierze ze udowodnimy ze nasz team jest wiele lepszy od rywala

Sorka za porazke rewanz musze wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#229019 03/10/2003 16:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Sorki chłopaki zawiodłem was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , wybaczcie wieczorem postaram zagrać się lepiej i powalczyć o zwycięstwo, ostatnio mi nie idzie, to powodzenia w meczach o 19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229020 03/10/2003 16:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
nie ma sie co łamać oni dobierali pary i wiedzieli co robią ale mysle ze wieczorkiem jak wiekszosc z nas bedzie grała u siebie to juz bedzie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Glowa do góry i jedziemy z nimi bo tak ze nikt nie wygrał to nie moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229021 03/10/2003 17:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Damy radę. Skopiemy tyłki kreskówkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229022 03/10/2003 18:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Nie ma co sie martwic, nasza przegrana to zagranie taktyczne dla zmylenia przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po co od razu ma znac nasz potencjal silowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za nasza specjalna przegrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niech sie kreski ciesza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229023 03/10/2003 20:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Co tak slabo panowie? Ja 2-2 na wyjezdzie;)

#229024 03/10/2003 23:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Conquerors vs Mecz.pl Platinum League Team 22:4
No comments <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#229025 03/10/2003 23:41
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#229026 04/10/2003 01:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał ryptol:
[qb]Conquerors vs Mecz.pl Platinum League Team 22:4
No comments <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Jaja panowie. Kompletny brak formy, a liga tuż tuż, niedobrze oj niezadobrze.

#229027 04/10/2003 01:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Hehe co jest z wami- moja druzynka z najnizszej ligi sztrzelila polowe wszystkich bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zartuje... Tak serio to trzeba sie chyba przylozyc;) Ja aktualnie pracuje nad taktyka.

#229028 04/10/2003 03:11
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Qwa taka plama a miało być tak pięknie teraz poważnie obawiam sie ligi bo z INFERNO nie będzie aż tak łatwo jak sobie zakładałem i wygląda mi to na mecz o 6 punktów który musze wygrać by sie utrzymać !!!! a czasu już nie ma na zmiane taksy !!! $$$ w kasie nie ma na wzmocnienia pozostaje klepac biede <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))

a na poważnie sparing sparingiem dostalismy nauczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> trzeba jednak analizowac taktyke rywala i grac pod niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiem ze mało czasu itd ale jak sie załapie do skłądu na lige Klanów (Federacji) to powalcze o 6 punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. Chciał bym zniszczyć Zawitowszyzne z przyczyn oczywistych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

AHA
Mało czasu by być vice nie wiem Ryptol coś tam brzdąka sobie pdo nosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Proponuje kogos kto siedzi w temacie na vice kogoś kto wie gdzie na jakim forum co sie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229029 04/10/2003 03:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
No to panowie zgłaszać się na vice skoro Raho nie może. Ja także narazie odpadam ponieważ na dniach mykam w Kraków (i tak sobie już wakacje przedłużyłem hehe). Może Gerard, z tego co wiem to od czasu do czasu wpada na harza

#229030 05/10/2003 00:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
No to wysłali sklad:
- Zwiastowszczyzna div1
- Pomezania Malbork tu zdaje sie user:mick 1div
- Wolfpack div2
- FC KIELON Malbork div3
- Bojownicy Czeczenii div 4
dobiramy pary ktos ma jakies propozycje ktos moze regularnie ładuje którejs z tych druzyn dawac propozycje.

#229031 05/10/2003 00:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
To proponuje:
- Zwiastowszczyzna div1- GKS Belchatow
- Pomezania Malbork user:mick div1 - Lech Poznan
- Wolfpack div2- Raprerzy Nowy Sacz (dasz rade domin;)
- FC KIELON Malbork div3- Dubnik SA
- Bojownicy Czeczenii div4- Evil Exterminator
no to piszcie czy wam pasuje w nastepnej kolejce gramy z teoretycznie słabszym rywalem.
Piszcie czy wam pasi czy nie mamy czas do poniedziałku na podanie par.
Wszystkim pasuje??
Macie wolny 10.10??
Piszcie czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229032 05/10/2003 01:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
- Zwiastowszczyzna - GKS Belchatow
- Pomezania Malbork user:mick - Lech Poznan
- Wolfpack - FC Leopards
- FC KIELON Malbork - Raprerzy Nowy Sacz
- Bojownicy Czeczenii - Dubnik SA/KS Kosynierzy Holuczkow

Ja bym to tak widział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229033 05/10/2003 01:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Nie wiedzialem ze 10-ego maja byc mecze i mam juz zajety termin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

W kazdy piatek beda rozgrywane mecze federacji ?

#229034 05/10/2003 02:21
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
co prawda nie wiem czy bede w skladzie, ale niestety nie bede mial narazie stalego dostepu i nie wiem czy zdaze przyjac/wyslac wyzwanie, wiec moze dla pewnosci zeby nam walkowera nie walneli narazie mnie pomijajcie...no ale mam nadzieje ze 3 punkty zainkasujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229035 05/10/2003 03:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Ok seba odpada nowa propozycja
- Zwiastowszczyzna div1- GKS Belchatow
- Pomezania Malbork user:mick div1 - FC Leopards
- Wolfpack div2- Raprerzy Nowy Sacz (dasz rade domin;)
- FC KIELON Malbork div3- Lech Poznan/Golden Dragons
- Bojownicy Czeczenii div4- Dubnik SA

odpowied zna twoje pytanie brzmi tak mecze gramy w piatki. do poprzedzajacej soboty wyjazdowy klan ma obowiazek podac sklad na harz.prv.pl (w odpowiednim temacie) a klan ktory gra u siebie ma czas na ustalenie par do poniedziałku do 24:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229036 06/10/2003 01:25
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Zagramy tak

- Zawitowszczyzna - GKS Belchatow
- Pomezania Malbork - FC Leopards
- Wolfpack - Raprerzy Nowy Sacz
- FC KIELON Malbork - Lech Poznan
- Bojownicy Czeczenii - Dubnik SA

Prosze was jak ugadacie mecze musicie to do poniedzialku zrobic podajcie to tutaj na forum !!!!!

#229037 06/10/2003 15:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Ok ja wyslalem zaproszenia do Bojownikow, mysle ze to jest bez roznicy o ktorej gram u siebie a o ktorej na wyjezdzie;). To czekam na zaakceptowanie meczy;)

Już zaakceptowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1