|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
za duzo nie pogramy - Zawitowszczyzna - GKS Belchatow - Pomezania Malbork - FC Leopards - Wolfpack - Raprerzy Nowy Sacz w tych 3 meczach nasi przeciwnicy mają zajęty 10.10 czekamy na decyzje komisji klanowej Trzymajcie puki co 10.10 wolny zeby nie powiedzieli ze my mielismy zajęte mysle ze dzis jeszcze napiszą swoja decyzje i potem umowimy sobie mecze na 10.10 ryptol
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Powołując się na punkt VII.4 "Regulaminu Ligi Klanów" trzy dwumecze pojedynku klanowego Mecz.pl Platinium League Team - Majestatic Clan zostają zweryfikowane jako walkowery 6-0 na korzyść zespołów klanu gospodarzy. Są to spotkania: * GKS Belchatow - Zawistowszczyzna (6-0) * FC Leopards - Pomezania Malbork (6-0) * Raprerzy Nowy Sącz - Wolfpack (6-0)
Pozostałe spotkania, a więc: * Lech Poznan - FC KIELON Malbork * Dubnik SA - Wojownicy Czeczenii
Panowie wygralismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szkoda ze przy stoliku ale 3 punkty sa nasze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mamy wolne terminy w piatek ci co wygrali 6:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Brawo hehe:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Ok gramy federacjówke 17.10 (piątek) z Ganja Soccer Team Proponuje taki skład: Dubnik SA Lech Poznan Evil Exterminator KS Kosynierzy Holuczkow Golden Dragons
Piszcie jak ktorys z was nie moze mamy czas na podanie skladu do jutra do 24tej ryptol
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Właśnie zjechałem z Kraka, przeglądam forum i widzę, żeśmy wygrali (Raprerzy przy stoliku, ale liczą się punkty). Powodzenia panowie w następnym pojedynku klanów i obyśmy zainkasowali kolejne 3 punkciory tego wam i sobie życzę, hhehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Mecz.pl Fighting Spirit gratuluje zwycięstwa. My polegliśmy aż 8:20 przy dwóch walkowerach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Punkty dla klanu zdobyli: 4 - Varminia Masuria 3 - Rokita Brzeg Dolny 1 - FC Mrufki Kielce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał Prem$: [qb]Mecz.pl Fighting Spirit gratuluje zwycięstwa. My polegliśmy aż 8:20 przy dwóch walkowerach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Punkty dla klanu zdobyli: 4 - Varminia Masuria 3 - Rokita Brzeg Dolny 1 - FC Mrufki Kielce[/qb] Chłopaki nie załamujcie się, bedzie lepiej w następnych kolejkach. Pierwsze koty za płoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Ja mam wolny 17.10. więc moge zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . A tak na marginesie z bojownikami czeczeni wywalczylem 4 pkt. (3:2 i 2:2).
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Mecz.pl Platinum League Team - Majestatic Clan 25:4
GKS Belchatow - Zawistowszczyzna (6-0) WO FC Leopards - Pomezania Malbork (6-0) WO Raprerzy Nowy Sącz - Wolfpack (6-0) WO
Lech Poznan - FC KIELON Malbork 1:4, 3:2(3:3) Dubnik SA - Wojownicy Czeczenii 3:2, 2:2 (4:1)
No więc po pierwszej kolejce jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie B ( trochę dzięki drużynom z Majestatic Clan, ale liczy się efekt końcowy ) Oby tak dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
nikt nie zglosił problemu więc wystawiam podany wczesniej skład do klanowki z Ganja Soccer Team ryptol
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Ganja Soccer Team - federacja Mecz.pl Platinium League Team
Chemis Czestochiwa login: palac85 - Dubnik SA user:picia_ms Gwardia Strzeszyn login: majas14 - Lech Poznan user: wojciechgattner Elana Torun login: zkselana - Evil Exterminator user: seba_seba C.F MONTOM login: el-koperro - KS Kosynierzy Holuczkow user: gerardyo MKS Kosmokwaki - Golden Dragons user: roki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Sorka chlopaki Belchatow juz nie gra w MZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszce sie wahalem ale po meczu w ldize rpzegranym 1:0 jets to pewne Cia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
A kiedy Ci odblokuja konto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
zaniedługo odblokuja a on juz placze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Raho weź sie w graść bo ja jade w srode do Pragi a ty jestes vice-prezeskiem wiec musisz pilnowac paki naszej i mi smski wysylac z wynikami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ryptol
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Raho nie bądż panna, weź się w garść i pokaż kto rządzi w 1 dywizji, hehe Nasza federacja, chce mieć ekstrklasowca w przyszłym sezonie do cholery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Nie pakuje sie w nic co szwedzkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))) Juz kilka razy rezygnowalem a teraz na serio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aha i po tym co im napisalem mysle ze nigdy mnie nie odblokuja wiec nie ma co gdybac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zamiescil bym tu text ale tu klnac nie wolno i to uszanuje bo to polskie forum nie jakies tam szfeckie ;ppppp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
No i juz masz odblokowane raho i nie stękaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teraz za zadanie masz przyjąc moj mecz na 17.10 i przypilnowac klanowki następnej. No i oczywiscie smski mi wysyłac z wynikami.
Jesli raho jednak dalej bedzie marudził to prosze kogos aby ustalił sklad i podał wyniki na harz z piatku. Domin, picia, raho ,roki obojetne wazne zeby wszystko bylo na czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Niestety, zrobilem glupi blad, ale zabukowalem inny mecz na 17. Nie wiem dlaczego mi to wylecialo z glowy. Juz chyba zostaje Was przeprosic, poniesc konsekwencje> Mam ostatnio rzadki dostep do neta i po prostu zapomnialem. Ale wierze ze to wygramy. Powodzenia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
eh elgato pisalem 3 razy na gb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nic Golden Dragons nie loguje sie (wiem z pewnego źródła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) wiec pewnie tez nie zaakceptue a ma czas dzis do poludnia Czyli jedziemy ze stanem 12-0 w plecy. Potrzeba nam conajmniej 5ciu zwyciestw i jednego remisu ciekawie to nie wygląda. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
o w mordę z łatwego i pewnego zwycięstwa zrobiła sie walka o przetrwanie, faktycznie nie wyglada to za ciekawie. ehh
|
|
|
Link skopiowany do schowka