Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
#229038 06/10/2003 22:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
za duzo nie pogramy
- Zawitowszczyzna - GKS Belchatow
- Pomezania Malbork - FC Leopards
- Wolfpack - Raprerzy Nowy Sacz
w tych 3 meczach nasi przeciwnicy mają zajęty 10.10
czekamy na decyzje komisji klanowej
Trzymajcie puki co 10.10 wolny zeby nie powiedzieli ze my mielismy zajęte mysle ze dzis jeszcze napiszą swoja decyzje i potem umowimy sobie mecze na 10.10
ryptol

Bonus: Unibet
#229039 07/10/2003 11:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Powołując się na punkt VII.4 "Regulaminu Ligi Klanów" trzy dwumecze pojedynku klanowego Mecz.pl Platinium League Team - Majestatic Clan zostają zweryfikowane jako walkowery 6-0 na korzyść zespołów klanu gospodarzy. Są to spotkania:
* GKS Belchatow - Zawistowszczyzna (6-0)
* FC Leopards - Pomezania Malbork (6-0)
* Raprerzy Nowy Sącz - Wolfpack (6-0)

Pozostałe spotkania, a więc:
* Lech Poznan - FC KIELON Malbork
* Dubnik SA - Wojownicy Czeczenii

Panowie wygralismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szkoda ze przy stoliku ale 3 punkty sa nasze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mamy wolne terminy w piatek ci co wygrali 6:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229040 07/10/2003 14:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Brawo hehe:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229041 10/10/2003 21:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Ok gramy federacjówke 17.10 (piątek) z Ganja Soccer Team
Proponuje taki skład:
Dubnik SA
Lech Poznan
Evil Exterminator
KS Kosynierzy Holuczkow
Golden Dragons

Piszcie jak ktorys z was nie moze mamy czas na podanie skladu do jutra do 24tej
ryptol

#229042 10/10/2003 22:30
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Właśnie zjechałem z Kraka, przeglądam forum i widzę, żeśmy wygrali (Raprerzy przy stoliku, ale liczą się punkty). Powodzenia panowie w następnym pojedynku klanów i obyśmy zainkasowali kolejne 3 punkciory tego wam i sobie życzę, hhehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229043 11/10/2003 00:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Mecz.pl Fighting Spirit gratuluje zwycięstwa.
My polegliśmy aż 8:20 przy dwóch walkowerach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Punkty dla klanu zdobyli:
4 - Varminia Masuria
3 - Rokita Brzeg Dolny
1 - FC Mrufki Kielce

#229044 11/10/2003 02:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]Mecz.pl Fighting Spirit gratuluje zwycięstwa.
My polegliśmy aż 8:20 przy dwóch walkowerach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Punkty dla klanu zdobyli:
4 - Varminia Masuria
3 - Rokita Brzeg Dolny
1 - FC Mrufki Kielce[/qb]
Chłopaki nie załamujcie się, bedzie lepiej w następnych kolejkach.
Pierwsze koty za płoty.

#229045 11/10/2003 11:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Ja mam wolny 17.10. więc moge zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . A tak na marginesie z bojownikami czeczeni wywalczylem 4 pkt. (3:2 i 2:2).

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229046 11/10/2003 18:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Mecz.pl Platinum League Team - Majestatic Clan 25:4

GKS Belchatow - Zawistowszczyzna (6-0) WO
FC Leopards - Pomezania Malbork (6-0) WO
Raprerzy Nowy Sącz - Wolfpack (6-0) WO

Lech Poznan - FC KIELON Malbork 1:4, 3:2(3:3)
Dubnik SA - Wojownicy Czeczenii 3:2, 2:2 (4:1)

No więc po pierwszej kolejce jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie B ( trochę dzięki drużynom z Majestatic Clan, ale liczy się efekt końcowy )
Oby tak dalej

#229047 11/10/2003 18:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
nikt nie zglosił problemu więc wystawiam podany wczesniej skład do klanowki z Ganja Soccer Team
ryptol

#229048 12/10/2003 05:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Ganja Soccer Team - federacja Mecz.pl Platinium League Team

Chemis Czestochiwa login: palac85 - Dubnik SA user:picia_ms
Gwardia Strzeszyn login: majas14 - Lech Poznan user: wojciechgattner
Elana Torun login: zkselana - Evil Exterminator user: seba_seba
C.F MONTOM login: el-koperro - KS Kosynierzy Holuczkow user: gerardyo
MKS Kosmokwaki - Golden Dragons user: roki

#229049 12/10/2003 15:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Sorka chlopaki Belchatow juz nie gra w MZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszce sie wahalem ale po meczu w ldize rpzegranym 1:0 jets to pewne Cia

#229050 12/10/2003 22:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
A kiedy Ci odblokuja konto ?

#229051 12/10/2003 22:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
zaniedługo odblokuja a on juz placze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Raho weź sie w graść bo ja jade w srode do Pragi a ty jestes vice-prezeskiem wiec musisz pilnowac paki naszej i mi smski wysylac z wynikami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ryptol

#229052 12/10/2003 23:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Raho nie bądż panna, weź się w garść i pokaż kto rządzi w 1 dywizji, hehe
Nasza federacja, chce mieć ekstrklasowca w przyszłym sezonie do cholery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229053 13/10/2003 01:51
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Nie pakuje sie w nic co szwedzkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))
Juz kilka razy rezygnowalem a teraz na serio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Aha i po tym co im napisalem mysle ze nigdy mnie nie odblokuja wiec nie ma co gdybac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zamiescil bym tu text ale tu klnac nie wolno i to uszanuje bo to polskie forum nie jakies tam szfeckie ;ppppp

#229054 13/10/2003 22:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
No i juz masz odblokowane raho i nie stękaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
teraz za zadanie masz przyjąc moj mecz na 17.10 i przypilnowac klanowki następnej. No i oczywiscie smski mi wysyłac z wynikami.

Jesli raho jednak dalej bedzie marudził to prosze kogos aby ustalił sklad i podał wyniki na harz z piatku.
Domin, picia, raho ,roki obojetne wazne zeby wszystko bylo na czas.

#229055 14/10/2003 04:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Niestety, zrobilem glupi blad, ale zabukowalem inny mecz na 17.
Nie wiem dlaczego mi to wylecialo z glowy. Juz chyba zostaje Was przeprosic, poniesc konsekwencje> Mam ostatnio rzadki dostep do neta i po prostu zapomnialem. Ale wierze ze to wygramy. Powodzenia...

#229056 14/10/2003 04:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
eh elgato pisalem 3 razy na gb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i nic
Golden Dragons nie loguje sie (wiem z pewnego źródła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) wiec pewnie tez nie zaakceptue a ma czas dzis do poludnia
Czyli jedziemy ze stanem 12-0 w plecy.
Potrzeba nam conajmniej 5ciu zwyciestw i jednego remisu ciekawie to nie wygląda. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#229057 14/10/2003 05:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
o w mordę z łatwego i pewnego zwycięstwa zrobiła sie walka o przetrwanie, faktycznie nie wyglada to za ciekawie. ehh

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1