Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja jak mi brakuje gotowki to w expekcie raz obracam albo unibecie i wyplacam, czesto wychodzi z tego troche dluzsza gra i wyplacam wiecej niz wplacilem laugh ale nie wiem gdzie jest minimalny wymog

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
W expekt jest to 1x depozyt
Dawniej najmniejszy wymóg był w gamebookers: 0.5x depozyt, ale po przejęciu przez PartyGaming jest już pewnie inaczej.
Karty kredytowe CityBanku mają to do siebie, że połowa ich limitu może być wykorzystana w formie gotówkowej (wypłaty w bankomacie). Może rozwiązanie jest prostsze wink Odsetki niestety są naliczane od dnia pobrania gotówki (w praktyce kilka dni później, różnica polega na dacie księgowania, a dacie transakcji, napewno się z tym spotkaliście przy podejmowaniu gotówki z bankomatu gdy waże saldo nie zmienia się, natomiast zmieniają się dostępne środki i pojawia się blokada na rachunku nazywana czasem "transakcjami nierozliczonymi" )

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
no ale lepiej miec 50 pare dni na splate niz od razu w odsetki sie pakowac

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Załozmy ze pobrałęm z mojej karty 500zl i wplacilem do buka.Jesli w ciagu 54 dni splace to u buka to nie bede mial odesetek ale slyszalem tez ze mozna splacic czesc dlugu i wtedy czas splaty przedluza sie o kolejne 54 dni.Czy to prawda?

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by andrzejek_84
ja jak mi brakuje gotowki to w expekcie raz obracam albo unibecie i wyplacam, czesto wychodzi z tego troche dluzsza gra i wyplacam wiecej niz wplacilem laugh ale nie wiem gdzie jest minimalny wymog
W expekcie trzeba obrocic po minimalnym kursie 1,5?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by lucmacher
Załozmy ze pobrałęm z mojej karty 500zl i wplacilem do buka.Jesli w ciagu 54 dni splace to u buka to nie bede mial odesetek ale slyszalem tez ze mozna splacic czesc dlugu i wtedy czas splaty przedluza sie o kolejne 54 dni.Czy to prawda?

splacisz czesc, to od reszty ida odsetki. Ale tak, przedluza sie czas o nastepne dni, ale chyba nie 54, a 31, czyli tyle, za ile przyjdzie Ci nastepny wyciag.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by andrzejek_84
ja jak mi brakuje gotowki to w expekcie raz obracam albo unibecie i wyplacam, czesto wychodzi z tego troche dluzsza gra i wyplacam wiecej niz wplacilem laugh ale nie wiem gdzie jest minimalny wymog
W expekcie trzeba obrocic po minimalnym kursie 1,5?
To nie jest bonus, więc minimalnego kursu raczej nie ma. Po prostu chodzi o to, że jeżeli chcesz wypłacić pieniądze inną metodą niż wpłacałeś, to musisz raz zagrać za kwotę depozytu. Kurs obojętny.

A najlepiej na takie pytanie odpowie support konkretnego buka smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Kurs obojetny, ale trzeba policzyc wszelkiej masci prowizje, wieksze lub mniejsze, zeby nie wyszlo sie na tym na - wink

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by lucmacher
Załozmy ze pobrałęm z mojej karty 500zl i wplacilem do buka.Jesli w ciagu 54 dni splace to u buka to nie bede mial odesetek ale slyszalem tez ze mozna splacic czesc dlugu i wtedy czas splaty przedluza sie o kolejne 54 dni.Czy to prawda?

splacisz czesc, to od reszty ida odsetki. Ale tak, przedluza sie czas o nastepne dni, ale chyba nie 54, a 31, czyli tyle, za ile przyjdzie Ci nastepny wyciag.

Te 54 dni to MAKSYMALNY czas na spłatę. Jeżeli transakcja będzie w pierwszym dniu Twojego cyklu rozliczeniowego, to masz najwięcej czasu (31 dni w miesiącu + 21 dni na spłatę + 2 dni, jeżeli dzień spłaty wypadnie w sobotę[przesuwana jest wtedy na poniedziałek])
Którego dnia każdego miesiąca zaczyna Ci się cykl rozliczeniowy masz podane w umowie zwykle na samym początku.
Pozdr

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
A gdzie pobieraja najmniejsza prowizje za wplate karta kredytowa i wyplate na konto?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Gdzie najmniejsze? Wszędzie tam, gdzie nie ma ich wcale smile
gamebookers chociażby
Zapomniałbym co do kart z citybanku
transakcje do niektórych(większości) bukmacherów rozliczane są jako GOTÓWKOWE - więc odsetki naliczane są odrazu i transakcja taka kosztuje nie mniej jak 7zł prowizji. Jeżeli masz zamiar częściej korzystać z karty jako środka wpłaty do buka - przenieś ją lepiej (wystarczy, że przyniesiesz ostatni wyciąg z karty do oddziału) do ING - bardzo prawdopodobne, że dostaniesz też wyższy limit.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by Virapl
Gdzie najmniejsze? Wszędzie tam, gdzie nie ma ich wcale smile
gamebookers chociażby
Zapomniałbym co do kart z citybanku
transakcje do niektórych(większości) bukmacherów rozliczane są jako GOTÓWKOWE - więc odsetki naliczane są odrazu i transakcja taka kosztuje nie mniej jak 7zł prowizji. Jeżeli masz zamiar częściej korzystać z karty jako środka wpłaty do buka - przenieś ją lepiej (wystarczy, że przyniesiesz ostatni wyciąg z karty do oddziału) do ING - bardzo prawdopodobne, że dostaniesz też wyższy limit.
A czy w kazdym buku wplata karta z CITIbanku jest rozliczana jako transakcja gotowkowa?bardzo zalezy mi na tym zeby to bylo jako transakcja bezgotowkowa zeby nie placic odsetek.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Nie mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że u wszystkich, ale napewno tam gdzie pamiętam, że wpłacałem; czyli w unibet, expekt, FullTilt, PokerStars jest rozliczane jako gotówkowa i odsetki są naliczane od momentu wpłaty.
Tak jak mówie - niewiele formalności związanych z przeniesieniem karty do ING pozwoli Ci wiele zaoszczędzić.
Pozdr

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by Virapl
Nie mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że u wszystkich, ale napewno tam gdzie pamiętam, że wpłacałem; czyli w unibet, expekt, FullTilt, PokerStars jest rozliczane jako gotówkowa i odsetki są naliczane od momentu wpłaty.
Tak jak mówie - niewiele formalności związanych z przeniesieniem karty do ING pozwoli Ci wiele zaoszczędzić.
Pozdr
No dobrze czy w ING wszystkie transakcje sa rozliczane jako bezgotowkowe?Mam tu na mysli wplaty do buka.I jeszcze jedno: wczoraj dopiero zlozylem wniosek o ta karte i mila pani powiedziala ze za 2 tygodnie bede mial juz karte.Nie wiem czy na poczatku mozna ja tam przeniesc.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
w ING wszystko jako bezgotówkowe (z wyjątkiem wypłat w bankomacie oczywiście)
Potrzebujesz wyciągu z karty z ostatniego miesiąca(tylko jednego akurat w tym banku, a nie jak w innych z ostatnich 3-6 miesięcy) aby przenieść kartę, więc będziesz musiał z tym poczekać.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by Virapl
w ING wszystko jako bezgotówkowe (z wyjątkiem wypłat w bankomacie oczywiście)
Potrzebujesz wyciągu z karty z ostatniego miesiąca(tylko jednego akurat w tym banku, a nie jak w innych z ostatnich 3-6 miesięcy) aby przenieść kartę, więc będziesz musiał z tym poczekać.
A jakie sa odsetki na dzien w Citibanku?

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Hmmm wpadlem na pewnien pomysl wyplacania pieniedzy na konto z karty kredytowej i prosze o komentarze czy to ma racje bytu a wiec: Posiadam dwa konta na allegro na siebie i na ojca, z ojca konta wystawie jakis przedmiot na sprzedaz za kwote jaka chce wyplacic np. 500 zł i nastepnie licytuje ze swojego konta ten przedmiot.Place karta kredytowa i pieniadze trafiaja na moje konto bankowe poprzez ojca konto allegro.jedyna prowizja to koszt wystawienia przedmiotu.Dobrze mysle czy moze jest w tym jakiech uchybienie?Prosze o komentarze.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mozesz placic poprzez platnosci allegro tylko a oni tam skasuja cie na 3,5% chyba. i za kupienie przedmiotu o takiej wartosci tez kilka dyszek wyjdzie

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by andrzejek_84
mozesz placic poprzez platnosci allegro tylko a oni tam skasuja cie na 3,5% chyba. i za kupienie przedmiotu o takiej wartosci tez kilka dyszek wyjdzie
Wystawienie przedmiotu kosztuje 2 zł,prowizja od sprzedazy 15 zł.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by andrzejek_84
mozesz placic poprzez platnosci allegro tylko a oni tam skasuja cie na 3,5% chyba. i za kupienie przedmiotu o takiej wartosci tez kilka dyszek wyjdzie
Wystawienie przedmiotu kosztuje 2 zł,prowizja od sprzedazy 15 zł.
4% do kwoty 50 zł = 2 zł + 3% od kwoty 50,01 - 500 = 13,50 zł Czyli 17,50 w sumie z wystawieniem przedmiotu.Lepsze to chyba niz odsetki ktore chyba sa wieksze.A wlasnie wie ktos jakie sa odsetki w Citibanku za transakcje gotowkowe?

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1