|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja jak mi brakuje gotowki to w expekcie raz obracam albo unibecie i wyplacam, czesto wychodzi z tego troche dluzsza gra i wyplacam wiecej niz wplacilem  ale nie wiem gdzie jest minimalny wymog
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
W expekt jest to 1x depozyt Dawniej najmniejszy wymóg był w gamebookers: 0.5x depozyt, ale po przejęciu przez PartyGaming jest już pewnie inaczej. Karty kredytowe CityBanku mają to do siebie, że połowa ich limitu może być wykorzystana w formie gotówkowej (wypłaty w bankomacie). Może rozwiązanie jest prostsze  Odsetki niestety są naliczane od dnia pobrania gotówki (w praktyce kilka dni później, różnica polega na dacie księgowania, a dacie transakcji, napewno się z tym spotkaliście przy podejmowaniu gotówki z bankomatu gdy waże saldo nie zmienia się, natomiast zmieniają się dostępne środki i pojawia się blokada na rachunku nazywana czasem "transakcjami nierozliczonymi" )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
no ale lepiej miec 50 pare dni na splate niz od razu w odsetki sie pakowac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Załozmy ze pobrałęm z mojej karty 500zl i wplacilem do buka.Jesli w ciagu 54 dni splace to u buka to nie bede mial odesetek ale slyszalem tez ze mozna splacic czesc dlugu i wtedy czas splaty przedluza sie o kolejne 54 dni.Czy to prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
ja jak mi brakuje gotowki to w expekcie raz obracam albo unibecie i wyplacam, czesto wychodzi z tego troche dluzsza gra i wyplacam wiecej niz wplacilem  ale nie wiem gdzie jest minimalny wymog W expekcie trzeba obrocic po minimalnym kursie 1,5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Załozmy ze pobrałęm z mojej karty 500zl i wplacilem do buka.Jesli w ciagu 54 dni splace to u buka to nie bede mial odesetek ale slyszalem tez ze mozna splacic czesc dlugu i wtedy czas splaty przedluza sie o kolejne 54 dni.Czy to prawda? splacisz czesc, to od reszty ida odsetki. Ale tak, przedluza sie czas o nastepne dni, ale chyba nie 54, a 31, czyli tyle, za ile przyjdzie Ci nastepny wyciag.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
ja jak mi brakuje gotowki to w expekcie raz obracam albo unibecie i wyplacam, czesto wychodzi z tego troche dluzsza gra i wyplacam wiecej niz wplacilem  ale nie wiem gdzie jest minimalny wymog W expekcie trzeba obrocic po minimalnym kursie 1,5? To nie jest bonus, więc minimalnego kursu raczej nie ma. Po prostu chodzi o to, że jeżeli chcesz wypłacić pieniądze inną metodą niż wpłacałeś, to musisz raz zagrać za kwotę depozytu. Kurs obojętny. A najlepiej na takie pytanie odpowie support konkretnego buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Kurs obojetny, ale trzeba policzyc wszelkiej masci prowizje, wieksze lub mniejsze, zeby nie wyszlo sie na tym na - 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Załozmy ze pobrałęm z mojej karty 500zl i wplacilem do buka.Jesli w ciagu 54 dni splace to u buka to nie bede mial odesetek ale slyszalem tez ze mozna splacic czesc dlugu i wtedy czas splaty przedluza sie o kolejne 54 dni.Czy to prawda? splacisz czesc, to od reszty ida odsetki. Ale tak, przedluza sie czas o nastepne dni, ale chyba nie 54, a 31, czyli tyle, za ile przyjdzie Ci nastepny wyciag. Te 54 dni to MAKSYMALNY czas na spłatę. Jeżeli transakcja będzie w pierwszym dniu Twojego cyklu rozliczeniowego, to masz najwięcej czasu (31 dni w miesiącu + 21 dni na spłatę + 2 dni, jeżeli dzień spłaty wypadnie w sobotę[przesuwana jest wtedy na poniedziałek]) Którego dnia każdego miesiąca zaczyna Ci się cykl rozliczeniowy masz podane w umowie zwykle na samym początku. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
A gdzie pobieraja najmniejsza prowizje za wplate karta kredytowa i wyplate na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Gdzie najmniejsze? Wszędzie tam, gdzie nie ma ich wcale  gamebookers chociażby Zapomniałbym co do kart z citybanku transakcje do niektórych(większości) bukmacherów rozliczane są jako GOTÓWKOWE - więc odsetki naliczane są odrazu i transakcja taka kosztuje nie mniej jak 7zł prowizji. Jeżeli masz zamiar częściej korzystać z karty jako środka wpłaty do buka - przenieś ją lepiej (wystarczy, że przyniesiesz ostatni wyciąg z karty do oddziału) do ING - bardzo prawdopodobne, że dostaniesz też wyższy limit.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Gdzie najmniejsze? Wszędzie tam, gdzie nie ma ich wcale  gamebookers chociażby Zapomniałbym co do kart z citybanku transakcje do niektórych(większości) bukmacherów rozliczane są jako GOTÓWKOWE - więc odsetki naliczane są odrazu i transakcja taka kosztuje nie mniej jak 7zł prowizji. Jeżeli masz zamiar częściej korzystać z karty jako środka wpłaty do buka - przenieś ją lepiej (wystarczy, że przyniesiesz ostatni wyciąg z karty do oddziału) do ING - bardzo prawdopodobne, że dostaniesz też wyższy limit. A czy w kazdym buku wplata karta z CITIbanku jest rozliczana jako transakcja gotowkowa?bardzo zalezy mi na tym zeby to bylo jako transakcja bezgotowkowa zeby nie placic odsetek.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Nie mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że u wszystkich, ale napewno tam gdzie pamiętam, że wpłacałem; czyli w unibet, expekt, FullTilt, PokerStars jest rozliczane jako gotówkowa i odsetki są naliczane od momentu wpłaty. Tak jak mówie - niewiele formalności związanych z przeniesieniem karty do ING pozwoli Ci wiele zaoszczędzić. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Nie mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że u wszystkich, ale napewno tam gdzie pamiętam, że wpłacałem; czyli w unibet, expekt, FullTilt, PokerStars jest rozliczane jako gotówkowa i odsetki są naliczane od momentu wpłaty. Tak jak mówie - niewiele formalności związanych z przeniesieniem karty do ING pozwoli Ci wiele zaoszczędzić. Pozdr No dobrze czy w ING wszystkie transakcje sa rozliczane jako bezgotowkowe?Mam tu na mysli wplaty do buka.I jeszcze jedno: wczoraj dopiero zlozylem wniosek o ta karte i mila pani powiedziala ze za 2 tygodnie bede mial juz karte.Nie wiem czy na poczatku mozna ja tam przeniesc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
w ING wszystko jako bezgotówkowe (z wyjątkiem wypłat w bankomacie oczywiście) Potrzebujesz wyciągu z karty z ostatniego miesiąca(tylko jednego akurat w tym banku, a nie jak w innych z ostatnich 3-6 miesięcy) aby przenieść kartę, więc będziesz musiał z tym poczekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
w ING wszystko jako bezgotówkowe (z wyjątkiem wypłat w bankomacie oczywiście) Potrzebujesz wyciągu z karty z ostatniego miesiąca(tylko jednego akurat w tym banku, a nie jak w innych z ostatnich 3-6 miesięcy) aby przenieść kartę, więc będziesz musiał z tym poczekać. A jakie sa odsetki na dzien w Citibanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Hmmm wpadlem na pewnien pomysl wyplacania pieniedzy na konto z karty kredytowej i prosze o komentarze czy to ma racje bytu a wiec: Posiadam dwa konta na allegro na siebie i na ojca, z ojca konta wystawie jakis przedmiot na sprzedaz za kwote jaka chce wyplacic np. 500 zł i nastepnie licytuje ze swojego konta ten przedmiot.Place karta kredytowa i pieniadze trafiaja na moje konto bankowe poprzez ojca konto allegro.jedyna prowizja to koszt wystawienia przedmiotu.Dobrze mysle czy moze jest w tym jakiech uchybienie?Prosze o komentarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mozesz placic poprzez platnosci allegro tylko a oni tam skasuja cie na 3,5% chyba. i za kupienie przedmiotu o takiej wartosci tez kilka dyszek wyjdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
mozesz placic poprzez platnosci allegro tylko a oni tam skasuja cie na 3,5% chyba. i za kupienie przedmiotu o takiej wartosci tez kilka dyszek wyjdzie Wystawienie przedmiotu kosztuje 2 zł,prowizja od sprzedazy 15 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
mozesz placic poprzez platnosci allegro tylko a oni tam skasuja cie na 3,5% chyba. i za kupienie przedmiotu o takiej wartosci tez kilka dyszek wyjdzie Wystawienie przedmiotu kosztuje 2 zł,prowizja od sprzedazy 15 zł. 4% do kwoty 50 zł = 2 zł + 3% od kwoty 50,01 - 500 = 13,50 zł Czyli 17,50 w sumie z wystawieniem przedmiotu.Lepsze to chyba niz odsetki ktore chyba sa wieksze.A wlasnie wie ktos jakie sa odsetki w Citibanku za transakcje gotowkowe?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|