|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Clinic Club - KS Kosynierzy Holuczkow 1 - 2
Clinic Club Filip Bartoszek (61) KS Kosynierzy Holuczkow Per-Arne Ek (71) Bonifacy Wejta (74)
No i wygralem z pierwszoligowcem hehe- mam nowego szweda w ataku- kupiony za 1,16 miliona juz pokazuje klase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jak poszlo wam w porannych meczach klanu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Kosy 2:1 Raperzy 1:3 Dubnik 2:6 Evil 1:0 Golden - nie odbyl sie wiec mozna liczyc 0:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
To nie za dobrze, trzeba wieczorem sie postarac bardziej, choc przeciwnicy sa teraz ze znacznie wyzszej półki niz zwykle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
co do mojego meczu to niezpulenie tak...
wyslalem zaproszenia oba zostaly zaakceptowane ale niestety porannego meczu nie bylo nie wiem czemu i rozmawiam na gb z xonoxem o tym... nie wiem jak to potraktujemy ale mam dzis z nim mecz wieczorem tylko i zeby bylo lepiej tylko na wyjezdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
sorrki, ale znow wtopiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , coś nie za dobrze mi idzie w meczach klanowych. Fakt, że grałem z przeciwnikiem teoretycznie silniejszym od moich Raprerów, ale nie zdobyłem nawet punkta, jednym słowem kicha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Z takimi przeciwnikami bedziemy musieli sie przyzwyczaic do porazek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Cytuje glogosa z forum harz:
"Jadzie Jadzia - Mecz.pl Platinium League 15:12 (wynik po 9 z 10 meczow)
Wolsztyn Disintergrators 6:2;1:0 Dubnik SA POLONIA GDANSK 3:1;2:0 Raprerzy Nowy Sacz Los Leones 0:1;0:1 Evil Exterminator Clinic Club 1:2;2:1 KS Kosynierzy Holuczkow FC HARZ ... ;0:1 Golden Dragons
Co do drugiego meczu pomiedzy FC HARZ a Golden Dragons to w wyniku bledu MZ nie zostal on rozegrany. Xonox moze ten dwumecz rozegrac w innym terminie,jezeli bedzie chcial manager Golden Dragons"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
w morde nie ma mnie 2 tyg i juz przegrywamy trza sie wziasc do roboty ja odpuszczam lige dla Klanu wiec moge grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
ok rozegralem dzisiaj dwa mecze zalegle z xonoxem, oba udalo sie wygrac: 3:1 i 3:0, tak wiec chyba mamy remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Gratuluje, super.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
nie ma remisu bo liczyly sie na bank male bramki a tam wkopalismy ;((
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Sorka ale nie zglosilem naszego klanu do gry dalej. Znowu cos mieszają jakies zapisy od nowa qrde przeciez juz to raz przerabialismy. Trzeci raz zaczynac te rozgrywki to jest jakies anormalne. Prawdopodobnie tez w polowie sezonu to padnie a gramy juz nie wiem ile zdaje sie ze z pol roku :/ . Jesli ktos chce grac dalej to zgloscie klan jednak ja juz sie wycofuje z tej zabawy. A tak poza tematem to mało mnie bylo tutaj na forum ale postaram sie to nadrobic od przyszlego tyg bo puki co jeszcze mecze sie z sesją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Panowie no to jak z tymi klanami? Zlewamy imprezkę czy jak?, wypowiedzcie się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Ja bym powiedział tak z tej imprezy rezygnujemy ale dalej tworzymy jeden klan federacje czy jak by to tam nazwac. Jesli znajdą sie rozgrywki na poziomie i bedzie okazja troche pograc w normalnych warunkach to wtedy bysmy wystartowali razem. Znamy sie tyle czasu praktycznie zespoły z naszej paki to polska czołówka i master z hiszpanii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Szkoda bylo by sie potem gdzies dzielic i zeby kazdy grał w jakiejs innej federacji. Nie chcialbym zeby to sie rozpadło po prostu zaczekajmy na jakies pozadne tego typu rozgrywki. Co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Dobra ja czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
No to Raprerzy też czekają, na kolejną okazję zaprezentowania się w barwach mecz.pl. W miedzy czasie proponuję wznowić rozgrywki Platinum League. Ponieważ nauczyłem się już jak się wrzuca coś na serwer, a także dysponuję takowym serwerem o dosyć sporych parametrach, jeli znalazłby się ktoś kto by zrobił stronkę to z chęcią mógłbym pomóc np. w sprawdzaniu wyników meczyków itp. Sam się za to niestety nie wezmę gdyż jestem za zielony i poprostu technicznie nieprzygotowany do tak poważnego i odpowiedzialnego zajęcia.O ile dobrze pamietam całkiem fajnym programem dysponował Skalcik Raków Częstochowa. Może ktoś ma do niego namiary. :zobacz: Czas na III edycję Platinum League
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Domin tutaj mam ten program skalcika i stara tabele Youth Leauge: http://gerardyo.w.interia.pl/tabela.html A tu strona tego programu: http://www.mbovin.com/ts/ Przyznam ze sam musialbym sie uczyc ponownie jak ten aplet dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tez, jak kazdy mam malo czasu, bo mam jeszcze funkcje FA w hoku i wogole, ale mogbym jakos pomagac, bo jestem za III sezonem Platinium League mecz.pl !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka