Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
#229158 30/01/2004 19:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Clinic Club - KS Kosynierzy Holuczkow 1 - 2

Clinic Club
Filip Bartoszek
(61)
KS Kosynierzy Holuczkow
Per-Arne Ek
(71)
Bonifacy Wejta
(74)

No i wygralem z pierwszoligowcem hehe- mam nowego szweda w ataku- kupiony za 1,16 miliona juz pokazuje klase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jak poszlo wam w porannych meczach klanu?

Bonus: Unibet
#229159 30/01/2004 19:10
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Kosy 2:1
Raperzy 1:3
Dubnik 2:6
Evil 1:0
Golden - nie odbyl sie wiec mozna liczyc 0:3

#229160 30/01/2004 19:40
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
To nie za dobrze, trzeba wieczorem sie postarac bardziej, choc przeciwnicy sa teraz ze znacznie wyzszej półki niz zwykle.

#229161 30/01/2004 20:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
co do mojego meczu to niezpulenie tak...

wyslalem zaproszenia
oba zostaly zaakceptowane
ale niestety porannego meczu nie bylo nie wiem czemu i rozmawiam na gb z xonoxem o tym...
nie wiem jak to potraktujemy ale mam dzis z nim mecz wieczorem tylko i zeby bylo lepiej tylko na wyjezdzie

#229162 31/01/2004 00:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
sorrki, ale znow wtopiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , coś nie za dobrze mi idzie w meczach klanowych. Fakt, że grałem z przeciwnikiem teoretycznie silniejszym od moich Raprerów, ale nie zdobyłem nawet punkta, jednym słowem kicha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#229163 31/01/2004 12:56
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Z takimi przeciwnikami bedziemy musieli sie przyzwyczaic do porazek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#229164 31/01/2004 21:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Jaki był wkońcu wynik??

#229165 01/02/2004 15:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Cytuje glogosa z forum harz:

"Jadzie Jadzia - Mecz.pl Platinium League 15:12 (wynik po 9 z 10 meczow)

Wolsztyn Disintergrators 6:2;1:0 Dubnik SA
POLONIA GDANSK 3:1;2:0 Raprerzy Nowy Sacz
Los Leones 0:1;0:1 Evil Exterminator
Clinic Club 1:2;2:1 KS Kosynierzy Holuczkow
FC HARZ ... ;0:1 Golden Dragons

Co do drugiego meczu pomiedzy FC HARZ a Golden Dragons to w wyniku bledu MZ nie zostal on rozegrany.
Xonox moze ten dwumecz rozegrac w innym terminie,jezeli bedzie chcial manager Golden Dragons"

#229166 03/02/2004 01:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
w morde nie ma mnie 2 tyg i juz przegrywamy trza sie wziasc do roboty ja odpuszczam lige dla Klanu wiec moge grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229167 07/02/2004 00:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
ok rozegralem dzisiaj dwa mecze zalegle z xonoxem, oba udalo sie wygrac: 3:1 i 3:0, tak wiec chyba mamy remis

#229168 07/02/2004 02:52
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Gratuluje, super.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229169 07/02/2004 04:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229170 07/02/2004 13:22
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
nie ma remisu bo liczyly sie na bank male bramki a tam wkopalismy ;((

#229171 25/02/2004 20:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Sorka ale nie zglosilem naszego klanu do gry dalej. Znowu cos mieszają jakies zapisy od nowa qrde przeciez juz to raz przerabialismy. Trzeci raz zaczynac te rozgrywki to jest jakies anormalne. Prawdopodobnie tez w polowie sezonu to padnie a gramy juz nie wiem ile zdaje sie ze z pol roku :/ . Jesli ktos chce grac dalej to zgloscie klan jednak ja juz sie wycofuje z tej zabawy. A tak poza tematem to mało mnie bylo tutaj na forum ale postaram sie to nadrobic od przyszlego tyg bo puki co jeszcze mecze sie z sesją.

#229172 27/02/2004 16:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Panowie no to jak z tymi klanami?
Zlewamy imprezkę czy jak?, wypowiedzcie się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229173 27/02/2004 18:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Rezygnacja

#229174 27/02/2004 19:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Ja bym powiedział tak z tej imprezy rezygnujemy ale dalej tworzymy jeden klan federacje czy jak by to tam nazwac. Jesli znajdą sie rozgrywki na poziomie i bedzie okazja troche pograc w normalnych warunkach to wtedy bysmy wystartowali razem. Znamy sie tyle czasu praktycznie zespoły z naszej paki to polska czołówka i master z hiszpanii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Szkoda bylo by sie potem gdzies dzielic i zeby kazdy grał w jakiejs innej federacji. Nie chcialbym zeby to sie rozpadło po prostu zaczekajmy na jakies pozadne tego typu rozgrywki.
Co wy na to?

#229175 27/02/2004 20:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dobra ja czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229176 27/02/2004 22:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
No to Raprerzy też czekają, na kolejną okazję zaprezentowania się w barwach mecz.pl.
W miedzy czasie proponuję wznowić rozgrywki Platinum League. Ponieważ nauczyłem się już jak się wrzuca coś na serwer, a także dysponuję takowym serwerem o dosyć sporych parametrach,
jeli znalazłby się ktoś kto by zrobił stronkę to z chęcią mógłbym pomóc np. w sprawdzaniu wyników meczyków itp.
Sam się za to niestety nie wezmę gdyż jestem za zielony i poprostu technicznie nieprzygotowany do tak poważnego i odpowiedzialnego zajęcia.O
ile dobrze pamietam całkiem fajnym programem dysponował Skalcik Raków Częstochowa. Może ktoś ma do niego namiary.
:zobacz: Czas na III edycję Platinum League

#229177 28/02/2004 00:39
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Domin tutaj mam ten program skalcika i stara tabele Youth Leauge:

http://gerardyo.w.interia.pl/tabela.html

A tu strona tego programu:

http://www.mbovin.com/ts/

Przyznam ze sam musialbym sie uczyc ponownie jak ten aplet dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tez, jak kazdy mam malo czasu, bo mam jeszcze funkcje FA w hoku i wogole, ale mogbym jakos pomagac, bo jestem za III sezonem Platinium League mecz.pl !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec), 2,905 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,528
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1