|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam kto odda druże z MZ pilka nożna najlepiej gdzieś 3div.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Już widzę te masy chętnych walacych do ciebie abyś zaapiekował się ich team-em. :zobacz: A tak pozatym to chyba nie jest do końca zgodne z regulaminem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Zle forum. Idz na http://forumz.despi.net/ Ten dzial traktuj raczej jako publiczna komunikacje miedzy zespolami z federacji, wraz z paroma innymi zespolami. Ot taka male grono osob ktore od czasu do czasu cos tam nabazgroli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Oddam druzyne z 5 div gg 2262391
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
eh gdyby to mundek widział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaluz sobie team bo takie oddawanie nie jest legaln  e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Śpiesz się, żeby mu to zgłosić. Napewno odpowiednio zareaguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
A co zlego jest w tym ze ktos oddaje zespol ? Przeciez w prawdziwym swiecie gdy zmieni sie wlasciciel klubu, dany zespol nie jest z tego powodu wykluczany z rozgrywek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
§12 Przejmowanie innej drużyny Nie można przejąć czyjejś drużyny. Jeżeli chcesz zostać managerem musisz stworzyć swoją własną drużynę.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Ciekawe po ile by 'poszla' na Allegro???
Joke:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał Elgato: [qb]Ciekawe po ile by 'poszla' na Allegro???
Joke:D[/qb] Za 2krotnego mistrza Hiszpanii dostałbyś trochę szmalcu. Przecież takiego powiedzmy Joana Gasparta, krew musi zalewać, że "jakiś Polak" wymiata w Primera Division, hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
a moze sprzedamy nasze zespoly i pojdziemy sie za to zalac w trupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46 |
Oddam druzyne z 5 div gg 2262391 dzieki wezme obie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> eh gdyby to mundek widział przez przypadek widzial Śpiesz się, żeby mu to zgłosić. Napewno odpowiednio zareaguje jasnowidz ?? Ciekawe po ile by 'poszla' na Allegro??? nie na allegro ale mnie dawali 300 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
300 PLN to cos malo- czekaj na lepsze oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
300 zeta za ekstraligowców, to trochę mało. Ja za swoich drugoligowych cieniaków zarządał bym min 5 razy więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Ja to ponizej 2000 nawet nie rozmawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46 |
dlatego czekam dalej na konkretne propozycje, a posiadam w swojej kolekcji kilka "przejetych zespolow", z czego pare z div3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka