Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#229380 28/12/2003 01:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam kto odda druże z MZ pilka nożna najlepiej gdzieś 3div.

Bonus: Unibet
#229381 28/12/2003 02:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Już widzę te masy chętnych walacych do ciebie abyś zaapiekował się ich team-em.
:zobacz: A tak pozatym to chyba nie jest do końca zgodne z regulaminem

#229382 28/12/2003 03:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Zle forum.
Idz na http://forumz.despi.net/
Ten dzial traktuj raczej jako publiczna komunikacje miedzy zespolami z federacji, wraz z paroma innymi zespolami. Ot taka male grono osob ktore od czasu do czasu cos tam nabazgroli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229383 28/01/2004 12:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Oddam druzyne z 5 div
gg 2262391

#229384 01/03/2004 23:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
eh gdyby to mundek widział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaluz sobie team bo takie oddawanie nie jest legaln stop e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229385 01/03/2004 23:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Śpiesz się, żeby mu to zgłosić. Napewno odpowiednio zareaguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229386 01/03/2004 23:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
A co zlego jest w tym ze ktos oddaje zespol ?
Przeciez w prawdziwym swiecie gdy zmieni sie wlasciciel klubu, dany zespol nie jest z tego powodu wykluczany z rozgrywek.

#229387 02/03/2004 03:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
§12 Przejmowanie innej drużyny
Nie można przejąć czyjejś drużyny. Jeżeli chcesz zostać managerem musisz stworzyć swoją własną drużynę.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229388 02/03/2004 05:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Ciekawe po ile by 'poszla' na Allegro???

Joke:D

#229389 02/03/2004 06:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Ciekawe po ile by 'poszla' na Allegro???

Joke:D[/qb]
Za 2krotnego mistrza Hiszpanii dostałbyś trochę szmalcu. Przecież takiego powiedzmy Joana Gasparta, krew musi zalewać, że "jakiś Polak" wymiata w Primera Division, hehe

#229390 02/03/2004 06:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
a moze sprzedamy nasze zespoly i pojdziemy sie za to zalac w trupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229391 02/03/2004 14:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
Quote
Oddam druzyne z 5 div
gg 2262391
dzieki wezme obie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
eh gdyby to mundek widział
przez przypadek widzial

Quote
Śpiesz się, żeby mu to zgłosić. Napewno odpowiednio zareaguje
jasnowidz ??
Quote
Ciekawe po ile by 'poszla' na Allegro???
nie na allegro ale mnie dawali 300 PLN.

#229392 02/03/2004 14:57
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
300 PLN to cos malo- czekaj na lepsze oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229393 02/03/2004 15:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
300 zeta za ekstraligowców, to trochę mało. Ja za swoich drugoligowych cieniaków zarządał bym min 5 razy więcej.

#229394 02/03/2004 16:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Ja to ponizej 2000 nawet nie rozmawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229395 02/03/2004 17:40
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
dlatego czekam dalej na konkretne propozycje, a posiadam w swojej kolekcji kilka "przejetych zespolow", z czego pare z div3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, alfa, rafal08, burbon, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,838 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1