Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
crossmen to chyba już na serio nie obstawisz żadnego zakładu na nhl wink 4-0 bardzo realne ;]

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
słowo się rzekło kobyłka u płota- dokładnie tak

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Pierwsza ofiara sezonu już jest zwolniony został menager Vancouver
po dziesiejszej nocy będzie miał parę bo szykuje się następny
"kanadyjczyk"
dobrze , że rekiny wróciły z dalekiej podróży , mogli już mieć płomyków na widelcu ale dali sobie wydrzeć "pewne " zwycięstwo z 3:0 do 3:4 . natomiast tu chwała za pogoń dla Calgary.
również ciekawie w rywalizacji Dallas z Kaczorami
oj będzie się jeszcze działo

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
panowie - może jakieś przemyślenia na 2 rundę play off - czyżby nikt nie grał czy też nie chce sie robić wpisów
pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Chyba juz nie powinienes obstawiac NHL tongue

A tak na serio, to wg mnie:

Montreal - Phila - awans Lotnikow...i tyle w tym temacie.

NYR-PIT - przedwczesny final konferencji, beda lecialy wiory w tych konfrontacjach, spodziewam sie wielu spotkan i wielu underow, nawet na liniach 4,5.

COL - DET - Konczy sie sen Skrzydelek o mistrzostwie...prawda jest taka, ze gdyby Predators nie mieli takich problemow z kontuzjami, to dzis tej pary by nie bylo. Skrzydelka graja bardzo nieskutecznie, a Lawiny to poziom wyzej niz Nashville, wg mnie za wysoki dla Detroit.

Dal - SJS - No bet. Jako, ze mam zagrane zwyciestwo Dallas w konferencji, to im bede kibicowal, ale zdaje sobie sprawe, ze zaklady na zwyciestwo w konferencji byly w glownej mierze przeciwko Sharksom wink

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Zgadza się -- ale podyskukować można , a nóż się skuszę na grę - jakbym Ciebie posłuchał to byłbym bogatszy - nie ma co Ottawa dała do pieca .
wg mnie - przejdzie czwórka Montreal, Pittsburgh,Colorado,San Jose
na tym etapie rozgrywek trudno o racjonalne wytłumaczenia decyduje forma dnia i tyle


Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Montreal gral przecietnie ze slabymi Niedzwiadkami. Flyers to wyzszy poziom...ja tam Canadiens nie widze. Poza tym spory kurs na Flyers...zakladam rowna rywalizacje, przy 2.8 na awans lotnikow nie mozna tego minac wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
witam smile
dawno w mnie tu nie było, ale że mam troszkę inne zdanie to postanowiłem coś skrobnąć

Detroit - Colorado - dla mnie zdecydowanym faworytem są skrzydła, colorado zapewne wygra ze 2 mecze ale awans powinny uzyskać skrzydła, fakt że detroit jak na liczbę strzałów to bramek może nie zdobywa bardzo dużo ale ich atak mimo wszytko oceniam znaczniej wyżej niż atak colorado, chociaż odkąd do ekipy dołączył tak doświadczony zawodnik jak Forsberg to lawiny zdecydowanie ruszyły do przodu

Montreal - Philadelphia
- obstawiam na Montreal choć już nie tak zdecydowanie jak na Detroit, ale myślę, że sobie poradzą z Flyers

jak będzie to sie okaże, play offs podobnie jak derby rządzą się swoimi prawami

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
NHL play off w razie remisu to tylko dogrywki, czy ewentualnie karne?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Dogrywka, az w koncu ktos strzeli. Nie ma karnych.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
dzięki

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
a ja rowniez uwazam z Detroit nie poradza sobie z lawinami! W sezonie zasadniczylm skrzydla graly bardzo dobrze chociaz pod koniec juz raczej sie wypstrykaly. Widzialem ich spotkania z Predators i uwazam, ze ich forma jest bardzo daleka od tego czego sie od niech oczekuje! Jak dla mnie Detroit to po Ottawie falstart numer 2 tego sezonu i to jest koniec ich udzialu w tegorocznych rozgrywkach.

Gdzies kiedys na QC pisalem ze bardzo bym byl zadowolony gdyby Dallas wygralo lige i mysle ze jest to dosyc realne.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
ten rok play off mam fatalny - po wtopie Ottawie kompletna pustka w głowie co do typów - nie mam ani koncepcji ani przeczucia - co do dalszej rywalizacji , ale nie zdziwię się jak będą to Rangersi albo Pingwiny ?szczególnie Rangersi mają sezon udany a już wylanie Diabełków też robi wrażenia .
Z moich ulubionych ekip zostały Rekiny , ale z Gwiazdeczkami czeka ich prawdziwa wojna

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
Obie pary i Stars-Sharks i Penguins-Rangers to beda wyniszczajace wojny. Bardzo chcialbym aby gwiazdy wygraly puchar, ale wydaje mi sie, ze po tych bojach(tu i tu mysle ok 7 spotkan) po prostu nikomu moze nie wystarczyc sil na wygranie ligi. Najblizsze dni pokaza.

OLE!piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
no to Gwiazdy zrobiły pierwszy krok , wygrały po dogryweczce , ale decydujące będą mecze w Dallas bo przecież San Jose to mistrzowie wyjazdów.
na Wschodzie też niezła jazda 5:4 dla Pingwinów
Ciekaw jestem jak Lawiny sobie poradzą w drugim meczu w Detroit ?
jak fachowcy przewidują to?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Originally Posted by zajczyk
W sezonie zasadniczylm skrzydla graly bardzo dobrze chociaz pod koniec juz raczej sie wypstrykaly.
zakładam, że 'pod koniec' oznacza okres gdzieś od początku marca do końca, czyli dobre 5 tygodni grania. no i tak:
Detroit zagrało wtedy 16 spotkań w których osiągnęli bilans -> 13-3-1. tylko 3 razy bez punktu...
Originally Posted by zajczyk
Jak dla mnie Detroit to po Ottawie falstart numer 2 tego sezonu
bardzo mocne słowa skoro mówimy o drużynie, która wygrała ligę w regularnym, przeszła pierwszą rundę PO, a w drugiej prowadzi 1-0...
nie wiem gdzie ten falstart i nieważne co będzie dalej z Red Wings, bo wiadomość pisałeś przecież w dniu 25.04.

z Ottawą tak się sprawy mają, że gdyby nie 'falstart', nie byłoby ich nawet w PO. problemy z jakimi mierzyć musiał się ten zespół i tak by ich nie ominęły (ogólna sytuacja w klubie, Emery, kontuzje) i nie ma tu znaczenia czy zaczęliby sezon bilansem 41-0 czy 0-41.

generalnie co do falstartów (jak rozumiem mocny początek i klapa w PO) prawda jest taka, że to bardzo często wymysł piszących i łatwość z jaką można tłumaczyć potem szybkie porażki. a przecież ktoś sezony zaczynać dobrze musi. by nie być gołosłownym i nie szukać przy tym zbyt daleko, weźmy Kaczki z minionej kampanii:
początek sezonu = niepokonani w regulaminowym czasie gry w 16-stu pierwszych meczach, ustanowienie tym samy nowego rekordu ligi.
druga część sezonu = 20-21 [Detroit w tym roku 24-17].
a skończyło się tym, że Kaczory (kapitalny początek - słabiej później) zdobyły tytuł z taką łatwością, z jaką nie uczynił tego nikt w ostatnim czasie.
nie znaczy to oczywiście, że Detroit zdobędzie tytuł. nie znaczy to nawet, że nie mogą odpaść z Colorado.


Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Co do Detroit będziemy mądrzejsi po 2 meczu z Colorado , jak wygrają droga do finału konferencji otwarta , jeśli nie przewiduje schody dla nich , chociaż biorąc statystyki to Lawiny wyjątkowo im leżą do obgrywania

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
zwracam honor co do detroit, bo grubo sie pomylilem! smile
maja final konferencji i zobaczymy co dalej. Ja jednak goraco kibicuje gwiazdom!

piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
mylić się rzecz ludzka , ja to dopiero mijam się z wynikami , na zachodzie jeszcze,jeszcze , ale to co wyprawia się na wschodzie to szok -
polskignom czapki z głów przd tobą - normalnie jak obstawiasz to co piszesz to mam tylko pytanko gdzie wypoczywasz w tym roku latem?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Detroit mnie bardzo zaskoczylo...przyznam sie bez bicia nie spodziewalem sie ich tutaj, ale nie ma co demonizowac...przeciez nikt ich jeszcze nie sprawdzil, bo chyba nie oslabieni Predators czy rozbici Avalanche? wink

Dzis I mecz i radze Wam odpuscic...bo dopiero teraz test przez duze "t" przed Skrzydlami...a dziwnie mi sie wydaje, ze strasznie duzo ludzi sie na Skrzydelka polakomilo wink

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1