|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252 |
crossmen to chyba już na serio nie obstawisz żadnego zakładu na nhl  4-0 bardzo realne ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
słowo się rzekło kobyłka u płota- dokładnie tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Pierwsza ofiara sezonu już jest zwolniony został menager Vancouver po dziesiejszej nocy będzie miał parę bo szykuje się następny "kanadyjczyk" dobrze , że rekiny wróciły z dalekiej podróży , mogli już mieć płomyków na widelcu ale dali sobie wydrzeć "pewne " zwycięstwo z 3:0 do 3:4 . natomiast tu chwała za pogoń dla Calgary. również ciekawie w rywalizacji Dallas z Kaczorami oj będzie się jeszcze działo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
panowie - może jakieś przemyślenia na 2 rundę play off - czyżby nikt nie grał czy też nie chce sie robić wpisów pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Chyba juz nie powinienes obstawiac NHL  A tak na serio, to wg mnie: Montreal - Phila - awans Lotnikow...i tyle w tym temacie. NYR-PIT - przedwczesny final konferencji, beda lecialy wiory w tych konfrontacjach, spodziewam sie wielu spotkan i wielu underow, nawet na liniach 4,5. COL - DET - Konczy sie sen Skrzydelek o mistrzostwie...prawda jest taka, ze gdyby Predators nie mieli takich problemow z kontuzjami, to dzis tej pary by nie bylo. Skrzydelka graja bardzo nieskutecznie, a Lawiny to poziom wyzej niz Nashville, wg mnie za wysoki dla Detroit. Dal - SJS - No bet. Jako, ze mam zagrane zwyciestwo Dallas w konferencji, to im bede kibicowal, ale zdaje sobie sprawe, ze zaklady na zwyciestwo w konferencji byly w glownej mierze przeciwko Sharksom 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Zgadza się -- ale podyskukować można , a nóż się skuszę na grę - jakbym Ciebie posłuchał to byłbym bogatszy - nie ma co Ottawa dała do pieca . wg mnie - przejdzie czwórka Montreal, Pittsburgh,Colorado,San Jose na tym etapie rozgrywek trudno o racjonalne wytłumaczenia decyduje forma dnia i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Montreal gral przecietnie ze slabymi Niedzwiadkami. Flyers to wyzszy poziom...ja tam Canadiens nie widze. Poza tym spory kurs na Flyers...zakladam rowna rywalizacje, przy 2.8 na awans lotnikow nie mozna tego minac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
witam  dawno w mnie tu nie było, ale że mam troszkę inne zdanie to postanowiłem coś skrobnąć Detroit - Colorado - dla mnie zdecydowanym faworytem są skrzydła, colorado zapewne wygra ze 2 mecze ale awans powinny uzyskać skrzydła, fakt że detroit jak na liczbę strzałów to bramek może nie zdobywa bardzo dużo ale ich atak mimo wszytko oceniam znaczniej wyżej niż atak colorado, chociaż odkąd do ekipy dołączył tak doświadczony zawodnik jak Forsberg to lawiny zdecydowanie ruszyły do przodu Montreal - Philadelphia - obstawiam na Montreal choć już nie tak zdecydowanie jak na Detroit, ale myślę, że sobie poradzą z Flyers jak będzie to sie okaże, play offs podobnie jak derby rządzą się swoimi prawami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
NHL play off w razie remisu to tylko dogrywki, czy ewentualnie karne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Dogrywka, az w koncu ktos strzeli. Nie ma karnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
a ja rowniez uwazam z Detroit nie poradza sobie z lawinami! W sezonie zasadniczylm skrzydla graly bardzo dobrze chociaz pod koniec juz raczej sie wypstrykaly. Widzialem ich spotkania z Predators i uwazam, ze ich forma jest bardzo daleka od tego czego sie od niech oczekuje! Jak dla mnie Detroit to po Ottawie falstart numer 2 tego sezonu i to jest koniec ich udzialu w tegorocznych rozgrywkach. Gdzies kiedys na QC pisalem ze bardzo bym byl zadowolony gdyby Dallas wygralo lige i mysle ze jest to dosyc realne. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
ten rok play off mam fatalny - po wtopie Ottawie kompletna pustka w głowie co do typów - nie mam ani koncepcji ani przeczucia - co do dalszej rywalizacji , ale nie zdziwię się jak będą to Rangersi albo Pingwiny ?szczególnie Rangersi mają sezon udany a już wylanie Diabełków też robi wrażenia . Z moich ulubionych ekip zostały Rekiny , ale z Gwiazdeczkami czeka ich prawdziwa wojna
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
Obie pary i Stars-Sharks i Penguins-Rangers to beda wyniszczajace wojny. Bardzo chcialbym aby gwiazdy wygraly puchar, ale wydaje mi sie, ze po tych bojach(tu i tu mysle ok 7 spotkan) po prostu nikomu moze nie wystarczyc sil na wygranie ligi. Najblizsze dni pokaza. OLE! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
no to Gwiazdy zrobiły pierwszy krok , wygrały po dogryweczce , ale decydujące będą mecze w Dallas bo przecież San Jose to mistrzowie wyjazdów. na Wschodzie też niezła jazda 5:4 dla Pingwinów Ciekaw jestem jak Lawiny sobie poradzą w drugim meczu w Detroit ? jak fachowcy przewidują to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982 |
W sezonie zasadniczylm skrzydla graly bardzo dobrze chociaz pod koniec juz raczej sie wypstrykaly. zakładam, że 'pod koniec' oznacza okres gdzieś od początku marca do końca, czyli dobre 5 tygodni grania. no i tak: Detroit zagrało wtedy 16 spotkań w których osiągnęli bilans -> 13-3-1. tylko 3 razy bez punktu... Jak dla mnie Detroit to po Ottawie falstart numer 2 tego sezonu bardzo mocne słowa skoro mówimy o drużynie, która wygrała ligę w regularnym, przeszła pierwszą rundę PO, a w drugiej prowadzi 1-0... nie wiem gdzie ten falstart i nieważne co będzie dalej z Red Wings, bo wiadomość pisałeś przecież w dniu 25.04. z Ottawą tak się sprawy mają, że gdyby nie 'falstart', nie byłoby ich nawet w PO. problemy z jakimi mierzyć musiał się ten zespół i tak by ich nie ominęły (ogólna sytuacja w klubie, Emery, kontuzje) i nie ma tu znaczenia czy zaczęliby sezon bilansem 41-0 czy 0-41. generalnie co do falstartów (jak rozumiem mocny początek i klapa w PO) prawda jest taka, że to bardzo często wymysł piszących i łatwość z jaką można tłumaczyć potem szybkie porażki. a przecież ktoś sezony zaczynać dobrze musi. by nie być gołosłownym i nie szukać przy tym zbyt daleko, weźmy Kaczki z minionej kampanii: początek sezonu = niepokonani w regulaminowym czasie gry w 16-stu pierwszych meczach, ustanowienie tym samy nowego rekordu ligi. druga część sezonu = 20-21 [Detroit w tym roku 24-17]. a skończyło się tym, że Kaczory (kapitalny początek - słabiej później) zdobyły tytuł z taką łatwością, z jaką nie uczynił tego nikt w ostatnim czasie. nie znaczy to oczywiście, że Detroit zdobędzie tytuł. nie znaczy to nawet, że nie mogą odpaść z Colorado.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Co do Detroit będziemy mądrzejsi po 2 meczu z Colorado , jak wygrają droga do finału konferencji otwarta , jeśli nie przewiduje schody dla nich , chociaż biorąc statystyki to Lawiny wyjątkowo im leżą do obgrywania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
zwracam honor co do detroit, bo grubo sie pomylilem!  maja final konferencji i zobaczymy co dalej. Ja jednak goraco kibicuje gwiazdom! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
mylić się rzecz ludzka , ja to dopiero mijam się z wynikami , na zachodzie jeszcze,jeszcze , ale to co wyprawia się na wschodzie to szok - polskignom czapki z głów przd tobą - normalnie jak obstawiasz to co piszesz to mam tylko pytanko gdzie wypoczywasz w tym roku latem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Detroit mnie bardzo zaskoczylo...przyznam sie bez bicia nie spodziewalem sie ich tutaj, ale nie ma co demonizowac...przeciez nikt ich jeszcze nie sprawdzil, bo chyba nie oslabieni Predators czy rozbici Avalanche?  Dzis I mecz i radze Wam odpuscic...bo dopiero teraz test przez duze "t" przed Skrzydlami...a dziwnie mi sie wydaje, ze strasznie duzo ludzi sie na Skrzydelka polakomilo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|