Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
Która gra jest lepsza i czym się różnią właściwie bo jaj tylko w managerku druzynę a może nie wiem co tracę nie rejstrując sie do hattricku?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
wedlug mnie nic nie tracisz. MZ jest o wiele lepszy. hattrick to bardzo uboga szata graficzna i wiele innych nie potrzebnych nikomu do niczego *******

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
Wg. mnie powinieneś spróbować hattricka ma swój klimat, jak dla mnie jest lepszy od MZ.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
zaraz wpadnie tutaj xeo i wam wykład zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
wydaje mi się, że to jest kwestia gustu przyzwyczajenia i... pierwszeństwa

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
a ja jade na dwa baty, a wlasciwie to trzy gdyz mam tez druzynke w hoku w MZ. i uwazam, ze sa to calkiem odmienne gry, dlatego tez ciezko powiedziec, ktora z nich jest lepsza.
Osobiscie bardziej angazuje sie w MZ, jednakze brakuje mi w nim kilku rozwiazan z HT.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
nie prawda. ja najpierw gralem w hattricka a dopiero tam sie dowiedzialem o MZ. Wiem ze dalo by sie przyzwycziac do ht ale wedlug mnie on swojego klimatu nie robi. maja wszystko zapisane slownie- nic graficznie. bardzo sie denerwowalem kiedy zamiast pileczek pisalo slaby, dobry itd. uwazam ze plusem hattricka sa ligi okregowe czyli ze kazdy deklaruje na poczatku wojewodztwo i potem gra w jego obrebie( tak jak to jest naprawde)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Wg. Mnie o niebo lepszy jest MZ, ma lepszy klimat, grafikie i wiele wiele więcej. Ale nie ukrywam tez ze nie ma zadnych -

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
MZ jest o wiele lepszy,hattrick mnie nie wciągnąl,a nawet znudził po kilku dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb]MZ jest o wiele lepszy,hattrick mnie nie wciągnąl,a nawet znudził po kilku dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
zgadzam sie

Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
Ja proponuje innego menedzera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Championship Manager 2003/04

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam[/qb]
Jak narazie rejestracja jest jeszcze w Polsce za Free, jednakze za granie w pucharach z nagrodami trzeba juz zaplacic 1 euro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Quote
Oryginalnie wysłał domin:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam[/qb]
Jak narazie rejestracja jest jeszcze w Polsce za Free, jednakze za granie w pucharach z nagrodami trzeba juz zaplacic 1 euro[/qb]
A nie wiecie czy po wprowadzeniu SMS będe musiał uaktualnic swoje konto ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czy bez tego bede grać?
Pytam z ciekawości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał domin:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam[/qb]
Jak narazie rejestracja jest jeszcze w Polsce za Free, jednakze za granie w pucharach z nagrodami trzeba juz zaplacic 1 euro[/qb]
ok ale po zalogowaniu pojawia mi sie jakies okno z aktywacja i jakas kwota.co to za kwota, wogole poprosze wiecej szczegolow na ten wlasnie temat ... dzieki pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
gdzies ty sie zarejestrowal ? w jakim kraju ? pod jakim loginem ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
skoro temat jest jaki jest, to odpowiadam:
zdecydowanie hattrick :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał majox:
[qb]zaraz wpadnie tutaj xeo i wam wykład zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
wydaje mi się, że to jest kwestia gustu przyzwyczajenia i... pierwszeństwa[/qb]
Wcale nie zrobie wykładu. Ale wpadłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Quote
Oryginalnie wysłał mundektoja:
[qb]gdzies ty sie zarejestrowal ? w jakim kraju ? pod jakim loginem ?[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no i kolejny lOl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jestem ciekawy gdzie sie zarejestrował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał domin:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam[/qb]
Jak narazie rejestracja jest jeszcze w Polsce za Free, jednakze za granie w pucharach z nagrodami trzeba juz zaplacic 1 euro[/qb]
ok ale po zalogowaniu pojawia mi sie jakies okno z aktywacja i jakas kwota.co to za kwota, wogole poprosze wiecej szczegolow na ten wlasnie temat ... dzieki pozdrawiam[/qb]
no fajnie. moze jest jaks podrobka o ktorej nie wiemy.LOL

Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
hehe moi kumple z kawiarenek loguja sie w Kanadzie,Grecji,Francji a co do Hattricka to mam tam druzynkę- MZ lepszy ale organizacji mozemy Hattrickowi tylko pozazdrościć...

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 2,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1