|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326 |
Która gra jest lepsza i czym się różnią właściwie bo jaj tylko w managerku druzynę a może nie wiem co tracę nie rejstrując sie do hattricku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14 |
wedlug mnie nic nie tracisz. MZ jest o wiele lepszy. hattrick to bardzo uboga szata graficzna i wiele innych nie potrzebnych nikomu do niczego *******
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
Wg. mnie powinieneś spróbować hattricka ma swój klimat, jak dla mnie jest lepszy od MZ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
zaraz wpadnie tutaj xeo i wam wykład zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wydaje mi się, że to jest kwestia gustu przyzwyczajenia i... pierwszeństwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
a ja jade na dwa baty, a wlasciwie to trzy gdyz mam tez druzynke w hoku w MZ. i uwazam, ze sa to calkiem odmienne gry, dlatego tez ciezko powiedziec, ktora z nich jest lepsza. Osobiscie bardziej angazuje sie w MZ, jednakze brakuje mi w nim kilku rozwiazan z HT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14 |
nie prawda. ja najpierw gralem w hattricka a dopiero tam sie dowiedzialem o MZ. Wiem ze dalo by sie przyzwycziac do ht ale wedlug mnie on swojego klimatu nie robi. maja wszystko zapisane slownie- nic graficznie. bardzo sie denerwowalem kiedy zamiast pileczek pisalo slaby, dobry itd. uwazam ze plusem hattricka sa ligi okregowe czyli ze kazdy deklaruje na poczatku wojewodztwo i potem gra w jego obrebie( tak jak to jest naprawde)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
Wg. Mnie o niebo lepszy jest MZ, ma lepszy klimat, grafikie i wiele wiele więcej. Ale nie ukrywam tez ze nie ma zadnych -
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
MZ jest o wiele lepszy,hattrick mnie nie wciągnąl,a nawet znudził po kilku dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14 |
Oryginalnie wysłał smoq04: [qb]MZ jest o wiele lepszy,hattrick mnie nie wciągnąl,a nawet znudził po kilku dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] zgadzam sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362 |
Ja proponuje innego menedzera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Championship Manager 2003/04
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb]czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam[/qb] Jak narazie rejestracja jest jeszcze w Polsce za Free, jednakze za granie w pucharach z nagrodami trzeba juz zaplacic 1 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
Oryginalnie wysłał domin: [qb] Oryginalnie wysłał szachus: [qb]czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam[/qb] Jak narazie rejestracja jest jeszcze w Polsce za Free, jednakze za granie w pucharach z nagrodami trzeba juz zaplacic 1 euro[/qb] A nie wiecie czy po wprowadzeniu SMS będe musiał uaktualnic swoje konto ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czy bez tego bede grać? Pytam z ciekawości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał domin: [qb] Oryginalnie wysłał szachus: [qb]czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam[/qb] Jak narazie rejestracja jest jeszcze w Polsce za Free, jednakze za granie w pucharach z nagrodami trzeba juz zaplacic 1 euro[/qb] ok ale po zalogowaniu pojawia mi sie jakies okno z aktywacja i jakas kwota.co to za kwota, wogole poprosze wiecej szczegolow na ten wlasnie temat ... dzieki pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46 |
gdzies ty sie zarejestrowal ? w jakim kraju ? pod jakim loginem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
skoro temat jest jaki jest, to odpowiadam: zdecydowanie hattrick :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał majox: [qb]zaraz wpadnie tutaj xeo i wam wykład zrobi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wydaje mi się, że to jest kwestia gustu przyzwyczajenia i... pierwszeństwa[/qb] Wcale nie zrobie wykładu. Ale wpadłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
Oryginalnie wysłał mundektoja: [qb]gdzies ty sie zarejestrowal ? w jakim kraju ? pod jakim loginem ?[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no i kolejny lOl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jestem ciekawy gdzie sie zarejestrował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb] Oryginalnie wysłał domin: [qb] Oryginalnie wysłał szachus: [qb]czy ten managerZone jest platny? prosze o kontakt tych ktorzy sie w nim dobrze orientuja. mzoe byc na gg: 3158641(z reguly jestem niewidoczny,prosze sie tym nie zrazac ...) dzieki pozdrawiam[/qb] Jak narazie rejestracja jest jeszcze w Polsce za Free, jednakze za granie w pucharach z nagrodami trzeba juz zaplacic 1 euro[/qb] ok ale po zalogowaniu pojawia mi sie jakies okno z aktywacja i jakas kwota.co to za kwota, wogole poprosze wiecej szczegolow na ten wlasnie temat ... dzieki pozdrawiam[/qb] no fajnie. moze jest jaks podrobka o ktorej nie wiemy.LOL
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20 |
hehe moi kumple z kawiarenek loguja sie w Kanadzie,Grecji,Francji a co do Hattricka to mam tam druzynkę- MZ lepszy ale organizacji mozemy Hattrickowi tylko pozazdrościć...
|
|
|
Link skopiowany do schowka