|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13 |
jest zasadnicza roznica MZ to symulator a HT posluguje sie matematyka ja wybralem HT bo jest doskonaly w swojej prostocie a MZ dla mnie to tylko grafika
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Ta dyskusje podsumuje jednym zdaniem:
Kazdy lubi cos innego! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Ta dyskusje podsumuje jednym zdaniem:
Kazdy lubi cos innego! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] dokładnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 293 |
moim zdaniem tylko hattrick ostatnio zaczalem sie bawic MZ i nawet mi sie podoba ale sercem jestem za hattrickiem moze to kwestia przyzwyczajenia? nie wyobrazam sobie niedzieli bez meczyku w ht!! w mz mecz trwa krotko i nie wywoluje tylu emocji co ht. po za tym te mecze trzeba grac codziennie, przeciez to nie naturalne. jedyne co jest lepsze w mz niz w ht to treningi. reszta przemawia za hattrickiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46 |
ja bym jeszcze doliczyl stadion i jego rozbudowa oraz liczba kibicow na meczach (5ta liga i 30k kibicow ?? - lekka przesada), No i wg mnie to plus, a nie minus gdy mecz trwa 20 min.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Jak pamietamy na poczatku w MZ mecz trwal 90 minut- ech siedzialo sie i nudzilo przy odswiezaniu strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I tak samo czlowiek sie nudzi przy odswiezaniu HT- zreszta zauwazylem ze komentarza jakos malo jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb] I tak samo czlowiek sie nudzi przy odswiezaniu HT- zreszta zauwazylem ze komentarza jakos malo jest.[/qb] Masz druzyne?- powiedz jaką to se spara ciupniemy :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Mam od ponad roku, ale sie nia nie zajmuja( raz na sezon wejde zobacze co robia chlopaki cos tam pozmieniam i tyle)- tak wiec sparow nie umawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
a ja wlasnie sie loguje, trza ustawic rezerwe na derby Nowego Sacza. Za HT przemawia Sponsoring w MZ ta kwestia jest fatalnie rozwiazana, a wlasciwie nierozwiazana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20 |
domin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> FC Daszyna czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
spoksik mozemy ciupnac spara, Raprezy zawsze podnosza rzucona rekawice, chodzby mialo sie to zakonczyc mega lomotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Brakuje mi tylko w tych grach negocjaci z nowymi trenerami.. Mianowicie chodzi mi o to ze jak zaproponuje jakiemus trenerowi odpowiendnia stawke i On ją odrzuci to powinna byc jeszcze opcja negocjaci warunków!!! czesto dobrzy trenerzy odmawiaja poniewaz za mało kasy zaoferowalem a tak mozna było jeszcze ponegocjowac Pozdrawiam all
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Mam prośbe a może pytanie ma ktoś dwa konta tzn. jedno wolne z jakos druzyna które załozyl przez przypadek itd. Poniewaz została wprowadzona płatna usługa a szkoda mi 50 zł. wiec szło by sie dogadac . Prosze piszcie na priv .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Nie wiem o co ci do kona chodzi- ale po co 3 posty takie same?? Opisz mi na PW o co ci chodzi to ci odpowiem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65 |
Zdecydowanie hattrick - do mz robilem 3 podejscia, za namowa Mikiego i zadne jakos mi nie podpasilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co mi sie podoba w hattricku: - w wiekszosci przypadkow szybszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - przejrzysty a nie napickane tych rysunkow - mecz 2 razy w tygodniu - narzekacie ze to malo, ale dla mnie to plus - nie musze siedziec 24h/dobe zeby codziennie dwa mecze zaklepac -mecz trwa 90 minut a nie 18 (to 18 w mz to straszne pojscie na komerche imho, tylko zeby w analizerze ladnie wygladalo ehh), wstaje sobie kulturalnie rano w niedziele, robie sniadanko, patrze jak moi gracze graja i gadam na htchacie z innymi managerami -zdecydowanie aktywniejsza spolecznosc w ht - supporter ht nie daje przewagi w grze, natomiast analizery i tak dalej w mz - daja przez co mozna wlasciwie sobie kupic sukcesy ;/ - no i w ht jestem selekcjonerem reprezentacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> -mecze ht sa w expekcie, ostatnio sobie postawilem na wygrana kierowanej przeze mnie reprezentacji z turkami i ladna kaske zdobylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Co sie tyczy ostatniego punktu to raczej napewno w niedlugim czasie jakis buk dogada sie z CREW Managerzone tez bedzie sobie obstawic meczyk. Jak dla mnie juz niedlugo MZ zmiazdzy HT. Oczywiscie to jest tylko moja opinia PS. Gratuluje Posady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 85 |
jestem za Hattrickiem, jest prosty ale wciąga
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
ja niedawno zapisalem sie do obu i bede gral ti i tu ale bardziej do gustu przypadl mi Managerzone trening taktyka sa duzo bardziej tu rozwiniete i dlatego mi sie bardziej podoba
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 293 |
sie zgadza. trening w MZ to wspaniala sprawa. ale do treningu w ht juz sie przyzwyczailem i musze przyznac ze jest najciekawsza rzecz w tej grze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Czy oplaca sie w HT wykupywac usłyge ogladania meczy na zywo??
|
|
|
Link skopiowany do schowka