Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
jest zasadnicza roznica MZ to symulator a HT posluguje sie matematyka
ja wybralem HT bo jest doskonaly w swojej prostocie a MZ dla mnie to tylko grafika

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Ta dyskusje podsumuje jednym zdaniem:

Kazdy lubi cos innego! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Ta dyskusje podsumuje jednym zdaniem:

Kazdy lubi cos innego! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
dokładnie...

Dołączył: May 2002
Posty: 293
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 293
moim zdaniem tylko hattrick
ostatnio zaczalem sie bawic MZ i nawet mi sie podoba ale sercem jestem za hattrickiem
moze to kwestia przyzwyczajenia?
nie wyobrazam sobie niedzieli bez meczyku w ht!!
w mz mecz trwa krotko i nie wywoluje tylu emocji co ht.
po za tym te mecze trzeba grac codziennie, przeciez to nie naturalne.
jedyne co jest lepsze w mz niz w ht to treningi.
reszta przemawia za hattrickiem

Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 46
ja bym jeszcze doliczyl stadion i jego rozbudowa oraz liczba kibicow na meczach (5ta liga i 30k kibicow ?? - lekka przesada),
No i wg mnie to plus, a nie minus gdy mecz trwa 20 min.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Jak pamietamy na poczatku w MZ mecz trwal 90 minut- ech siedzialo sie i nudzilo przy odswiezaniu strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I tak samo czlowiek sie nudzi przy odswiezaniu HT- zreszta zauwazylem ze komentarza jakos malo jest.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb] I tak samo czlowiek sie nudzi przy odswiezaniu HT- zreszta zauwazylem ze komentarza jakos malo jest.[/qb]
Masz druzyne?- powiedz jaką to se spara ciupniemy :]

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Mam od ponad roku, ale sie nia nie zajmuja( raz na sezon wejde zobacze co robia chlopaki cos tam pozmieniam i tyle)- tak wiec sparow nie umawiam.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
a ja wlasnie sie loguje, trza ustawic rezerwe na derby Nowego Sacza.
Za HT przemawia Sponsoring w MZ ta kwestia jest fatalnie rozwiazana, a wlasciwie nierozwiazana.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
domin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> FC Daszyna czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
spoksik mozemy ciupnac spara, Raprezy zawsze podnosza rzucona rekawice, chodzby mialo sie to zakonczyc mega lomotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Brakuje mi tylko w tych grach negocjaci z nowymi trenerami.. Mianowicie chodzi mi o to ze jak zaproponuje jakiemus trenerowi odpowiendnia stawke i On ją odrzuci to powinna byc jeszcze opcja negocjaci warunków!!! czesto dobrzy trenerzy odmawiaja poniewaz za mało kasy zaoferowalem a tak mozna było jeszcze ponegocjowac
Pozdrawiam all

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Mam prośbe a może pytanie ma ktoś dwa konta tzn. jedno wolne z jakos druzyna które załozyl przez przypadek itd.
Poniewaz została wprowadzona płatna usługa a szkoda mi 50 zł. wiec szło by sie dogadac .
Prosze piszcie na priv .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Nie wiem o co ci do kona chodzi- ale po co 3 posty takie same?? Opisz mi na PW o co ci chodzi to ci odpowiem!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
Zdecydowanie hattrick - do mz robilem 3 podejscia, za namowa Mikiego i zadne jakos mi nie podpasilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co mi sie podoba w hattricku:
- w wiekszosci przypadkow szybszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- przejrzysty a nie napickane tych rysunkow
- mecz 2 razy w tygodniu - narzekacie ze to malo, ale dla mnie to plus - nie musze siedziec 24h/dobe zeby codziennie dwa mecze zaklepac
-mecz trwa 90 minut a nie 18 (to 18 w mz to straszne pojscie na komerche imho, tylko zeby w analizerze ladnie wygladalo ehh), wstaje sobie kulturalnie rano w niedziele, robie sniadanko, patrze jak moi gracze graja i gadam na htchacie z innymi managerami
-zdecydowanie aktywniejsza spolecznosc w ht
- supporter ht nie daje przewagi w grze, natomiast analizery i tak dalej w mz - daja przez co mozna wlasciwie sobie kupic sukcesy ;/
- no i w ht jestem selekcjonerem reprezentacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
-mecze ht sa w expekcie, ostatnio sobie postawilem na wygrana kierowanej przeze mnie reprezentacji z turkami i ladna kaske zdobylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Co sie tyczy ostatniego punktu to raczej napewno w niedlugim czasie jakis buk dogada sie z CREW Managerzone tez bedzie sobie obstawic meczyk. Jak dla mnie juz niedlugo MZ zmiazdzy HT. Oczywiscie to jest tylko moja opinia
PS. Gratuluje Posady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 85
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 85
jestem za Hattrickiem, jest prosty ale wciąga

pozdro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
ja niedawno zapisalem sie do obu i bede gral ti i tu
ale bardziej do gustu przypadl mi Managerzone trening taktyka sa duzo bardziej tu rozwiniete i dlatego mi sie bardziej podoba

Dołączył: May 2002
Posty: 293
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 293
sie zgadza. trening w MZ to wspaniala sprawa.
ale do treningu w ht juz sie przyzwyczailem i musze przyznac ze jest najciekawsza rzecz w tej grze.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Czy oplaca sie w HT wykupywac usłyge ogladania meczy na zywo??

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, forty, alfa, Sensei, ANZELMO, kamel, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1