Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20
Conrad #2273911 19/04/2008 05:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Panowie, trzymamy się tematu a nie gadamy tu ogólnie o bukmacherce, itd.

Bonus: Unibet
Conrad #2275593 19/04/2008 22:38
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Jest już polska wersja strony a czy są jakieś specjalne promocje dla Polaków ?
Do grających tam , jaka forma płatności u nich się najlepiej sprawdza?

crossmen #2275928 19/04/2008 23:47
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Za tydzień ma ruszyć jakiś bonus tylko dla Polaków.

Co do płatności, to najlepiej Moneybookers tam używać w PLN. Co ważniejsze, Centrebet chyba nigdy nie limitował promocji pod względem formy płatności.

Tak więc jak ruszy bonus to na 100% będzie dotyczył także tych wpłacających przez MB (bez jaj typu "Promocja super o la la... ale nie dla wpłat przez MB").

Conrad #2276298 20/04/2008 00:44
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
To witamy kolejną polskojęzyczną stronkę porządnej firmy, bo jak czytam posty jest to buk z gatunku "jak wygrasz to nie martw się o wypłatę"
na pierwszy rzut oka bardzo szeroka oferta co do zakładów , wysokie limity co do stawek , jeszcze coś z czego słyną w pozytywnym świetle ?

nawoj #2278479 20/04/2008 17:59
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
Originally Posted by nawoj
Jeżeli jest ktoś pracujący dla nich,to bardzo prosze,aby pomógł umożliwić mi wpłatę do nich.MBank wydał mi nową e-kartę Visa,o innym numerze niż stara,której ważnośc wygasła.Posłałem im skany tej nowej karty.przy próbie wpłaty cały czas pojawia sie ta stara karta,a przy próbie rejestracji nowej klapa.
Chyba nie mogą zrozumieć,że to nie jest żaden przekręt,po prostu mBank po 3 latach zmienił chyba każdemu e-karty na kartę o innym numerze niż stara.Mój ID Username 266944 .Chciałbym sie z nimi zmierzyć z handballa.

Mam dokładnie tak samo.
Korespondencja z supportem niewiele pomogła, mimo że sami usunęli dane mojej starej karty nie mogę zarejestrować nowej.
W jakiej walucie jest Twoja karta??
Ja wybrałem euro i konto też mam w euro, ze wpłatami do innych buków nie miałem problemu.
W CB za każdym razem pojawia mi się komunikat, że numer karty jest błędny.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
a skoro juz przy tych kartach jestesmy troszke z tematu zejde,jesli konczy sie waznosc karty to nowa sam mbank wysyla czy trzeba ja zamowic?

szuwi1 #2289317 24/04/2008 01:40
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
czy wpłaty Netellerem trzeba tu jakoś specjalnie aktywować? bo wczoraj mi się nie udało i napisali że najpierw musze się skontaktowac z customer service a na maila coś nie odpisują

OSKAR #2289356 24/04/2008 02:11
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
OSKAR, nie sądzę aby trzeba było jakoś specjalnie rejestrowac u nich Netellera. U mnie o ile dobrze pamiętam zadziałał od razu.

DJ

OSKAR #2289366 24/04/2008 02:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Oskar, jeśli masz konto w PLN to najlepiej przez Moneybookers wpłacać (lub na konto bankowe w Polsce!), z tego co wiem to opcja Neteller jest dostępna dla kont w Euro/USD.

Conrad #2289375 24/04/2008 02:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
już OK przed chwilą wpłaciłem może wczoraj mieli jakieś problemy

OSKAR #2297704 27/04/2008 19:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Jest promocja (BONUS 100% - do max.100zł), ale tylko dla czytelników PS tongue

http://promos.centrebet.com/ps/

Wplaciłem pare minut temu, bonusa poki co ani widu ani słychu.


kfjatek #2297810 27/04/2008 19:49
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
Originally Posted by kfjatek
Jest promocja (BONUS 100% - do max.100zł), ale tylko dla czytelników PS tongue

http://promos.centrebet.com/ps/

Wplaciłem pare minut temu, bonusa poki co ani widu ani słychu.

O żesz fuckk założyłem konto dosłownie 10 minut wcześniej zanim jeszcze zobaczyłem Twojego posta, napisałem do nich maila może jeszcze da się skorzystać z tej promocji..

masarro #2297821 27/04/2008 19:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Promocja dotyczy kont założonych od 25.04.2008 do 1.07.2008. Aby otrzymać bonus pierwsza wpłata musi nastąpić do 1.08.2008.

z regulaminu smile

(J) #2297843 27/04/2008 20:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Mnie w każdym razem już zdążyli wk****, bo ani bonusa ani reakcji na maile.

kfjatek #2297851 27/04/2008 20:04
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
Originally Posted by kfjatek
Mnie w każdym razem już zdążyli wk****, bo ani bonusa ani reakcji na maile.


z tymi mailami to prawda..
spróbuj pisać w języku angielskim, wtedy pomoc całodobowa.

(J) #2297861 27/04/2008 20:13
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Originally Posted by (J)
Promocja dotyczy kont założonych od 25.04.2008 do 1.07.2008. Aby otrzymać bonus pierwsza wpłata musi nastąpić do 1.08.2008.

z regulaminu smile

Gdzie moge znalesc warunki promcji ??

MichalTD #2297865 27/04/2008 20:17
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
parę postów wyżej

(J) #2297900 27/04/2008 20:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Dla wszystkich kombinatorów.

"Zgodnie z wymogami licencyjnymi, zanim zrealizujemy Twoją pierwszą wypłatę środków z konta gracza, musimy potwierdzić Twoją tożsamość.

Zostaniesz poproszony o przesłanie do nas skanu/ksero paszportu lub prawo jazdy abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i datę urodzenia, oraz dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania."


kfjatek #2297931 27/04/2008 20:52
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
odpowiedzieli mi na maila po 20 minutach szok

kfjatek #2297938 27/04/2008 20:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
kfjatek , masz u nich napisane, że polski support jest od pon-pią ale możesz pisać do angielskiego supportu w weekend.

Przy weryfikacji konta dają jakiegoś freebeta, co jest unikalnym podejściem na rynku.

Co do weryfikacji to jedynie trzeba wysłać skan pierwszej strony prawa jazdy lub obu stron dowodu. Nic innego nie chcą i konto jest wtedy zweryfikowane na stałe i w ciągu kilku dni freebet się pojawia na koncie. smile

Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, kamel, alfa, JelineK, Sensei), 1,224 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1