Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
#229791 01/06/2004 13:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Anthrator jest kolejna osoba, ktora potwierdzila chec gry w klanie. Jego silna ekipa KH Karsibor IV (div3.1 - ranking 681) chetnie wspomoze nas w rozgrywkach.

Bonus: Unibet
#229792 01/06/2004 17:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Vicek zglosisz klan?

#229793 01/06/2004 22:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Przed chwila zglosilem

#229794 02/06/2004 05:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
no to panowie bronimy barw mecz.pl. Braz to minimum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229795 03/06/2004 01:30
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
piszcie tutaj kto z kim bedzie grał i kiedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229796 03/06/2004 01:37
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Oryginalnie wysłał global:
[qb]Podlasek przybywa z odsiecza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
login: jaceks[/qb]
widze ze swój chłopak z wspulnej div jestemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229797 03/06/2004 01:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
Quote
Oryginalnie wysłał czepek:
widze ze swój chłopak z wspulnej div jestemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB]
Ano zauwazylem. Codziennie monitoruje mecze swoich przeciwnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229798 03/06/2004 02:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No z panem Podlaskiem dzis w Fl gralem;)

#229799 03/06/2004 02:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Forum mecz.pl

1. Blekitni Kielce - vicek - kapitan
2. Raprerzy Nowy Sacz - domin - zastępca kapitana
3. KS Kosynierzy Holuczkow - gerardyo
4. Podlasek - jaceks
5. KH Karsibor IV - anthrator
6. Brygada Wino - czepek
7. Kielce Islanders - bizkitek
8. Nemetisto Sanok IHC - freezer
9. New York Islanders - filcus
10. FC Kulawe Slimaki SA - majox

1 KOLEJKA - 11 VI 2004

Zakon Smoka Obiboka I - Brothers Company
Forum Mecz.pl - New World Order Red
New World Order - Świńskie Ryje
Lodowe Świstaki - Zakon Smoka Obiboka II

SKLAD KLANU PRZECIWNIKOW:

New World Order Red (NWO2)

1. POLONIA BYDGOSZCZ - krzysztofmiki - kapitan
2. MKS MAGNUM JELENIA GÓRA - mag90 - zastępca kapitana
3. THC DZIEKANA - byniek83
4. CELTYCKIE SMOKI - matsujama
5. PUNISHMENT - krys121
6. BULBULATOR HOCKEY CLUBE - edzio-zgredzio
7. STINKY OILERS PLOCK - soul71
8. NIEBIESCY SOSNOWIEC - anoda
9. UKS Sielec - kam_se
10. SKH FliPsy - klima

Mecze ligi klanow rozgrywane sa w piatki dlatego musimy pamietac o wolnych terminach w te dni!

To co musimy wiedziec:
IV.1 Pojedynek rozgrywany jest w piatek i trwa 1 dzien i składa sie z 8 dwumeczy rozgrywanych miedzy wybranymi do niego druzynami.

IV.2 Do godz. 24 w sobote poprzedzajaca mecz kapitan (badz jego zastepca) klanu gosci podaje 8 druzyn, ktore wystapia w pojedynku. O swoim wyborze kapitan klanu gosci zobowiazany jest powiadomic na forum ligamz(w specjalnie do tego celu załozonym temacie dotyczacym danej kolejki) oraz dodatkowo kapitana klanu gospodarzy.

IV.3 Do godz. 24 w poniedziałek poprzedzajacy mecz kapitan (badz jego zastepca) klanu gospodarzy dobiera do osmiu przeciwnikow 8 zespołow ze swojego klanu i tym samym sporzadza harmonogram spotkan (kto z kim). 8 zespołow z klanu gospodarzy zostaje tym samym zobligowanych do wysłania wyzwania swojemu przeciwnikowi na najblizszy piatek. O swoim wyborze kapitan klanu gospodarzy zobowiazany jest powiadomic na forum ligamz(w specjalnie do tego celu załozonym temacie dotyczacym danej kolejki) oraz dodatkowo kapitana klanu gosci.

IV.4 Druzyna klanu gospodarzy bioraca udział w najblizszym meczu "HLKMZ" ma obowiazek wysłac wyzwanie do wtorku, do godz. 12 swojemu przeciwnikowi.

IV.5 Druzyna klanu gosci, ktora została wyzwana na mecz w "HLKMZ" ma obowiazek przyjac wyzwanie do srody, do godz. 24.

Pierwsze spotkanie rozgrywamy u siebie wiec mamy ten przywilej, ze bedziemy decydowac kto z kim zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />W tej chwili czekamy na wytypowanie przez przeciwnikow "osemki", ktora bedzie z nami rywalizowac. Gdy tylko taka informacja sie pojawi napisze o tym w tym temacie.

#229800 03/06/2004 03:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]No z panem Podlaskiem dzis w Fl gralem;)[/qb]
Zapomniales dodac "mialem wielkiego farta bo na bramce przeciwnika stal 4 krazkowy bramkarz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229801 03/06/2004 22:51
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]No z panem Podlaskiem dzis w Fl gralem;)[/qb]
ja az takiej mani nie mam na tym punkcie, ale zglos sie do mnie na gg, podane masz w mz, albo po co masz szukac gg:3536564 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229802 03/06/2004 22:56
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
pierwsza kolejka jest juz za tydzien , kiedy bedzie wiadomo ktora druzyna gra z ktor ??

#229803 04/06/2004 00:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Quote
Oryginalnie wysłał czepek:
[qb]pierwsza kolejka jest juz za tydzien , kiedy bedzie wiadomo ktora druzyna gra z ktor ??[/qb]
Celowo podalem kilka najwazniejszych punktow regulaminu...
IV.2 Do godz. 24 w sobote poprzedzajaca mecz kapitan (badz jego zastepca) klanu gosci podaje 8 druzyn, ktore wystapia w pojedynku. O swoim wyborze kapitan klanu gosci zobowiazany jest powiadomic na forum ligamz(w specjalnie do tego celu załozonym temacie dotyczacym danej kolejki) oraz dodatkowo kapitana klanu gospodarzy.

#229804 04/06/2004 20:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
to w sobotę będziemy znali przeciwników,niech ktoś biegły w wyliczaniu szans obliczy jak najlepiej z kim mamy zagrac i kto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229805 04/06/2004 22:52
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Oryginalnie wysłał Anthrator:
[qb]to w sobotę będziemy znali przeciwników,niech ktoś biegły w wyliczaniu szans obliczy jak najlepiej z kim mamy zagrac i kto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
dokladnie a i tak 2 ekipy u nas beda mialy odpoczynek bo tylko 8 druzyn gra:)

#229806 05/06/2004 14:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Stan z przed ligowki:

SKH FliPsy (klima) 2 liga, 12pkt,Bramkarz 6
STINKY OILERS PLOCK (soul71) 3 liga, 15 pkt, bra 6
PUNISHMENT (krys121) 2 liga, 13pkt, bra 8
MKS MAGNUM JELENIA GÓRA (mag90) 4 liga, 15 pkt, bra 5
THC DZIEKANA(byniek83) 5 liga, 15 pkt, bra 5
NIEBIESCY SOSNOWIEC (anoda) 3 liga 7 pkt, bra 6
BULBULATOR HOCKEY CLUBE (edzio-zgredzio) 2 liga, 12 pkt, bra 5
POLONIA Bydgoszcz (krzysztofmiki)5 liga 12 pkt bra 3

Oto ich sklad:

Teraz pozostaje ustalic nasz i do dziela, po pierwsza wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229807 05/06/2004 22:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Jesli bym zagrał to prosze dla mnie zespół:
NIEBIESCY SOSNOWIEC (anoda)
3-ligowiec w moim zasięgu na 6 pkt.

#229808 06/06/2004 04:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Quote
Oryginalnie wysłał Anthrator:
[qb]Jesli bym zagrał to prosze dla mnie zespół:
NIEBIESCY SOSNOWIEC (anoda)
3-ligowiec w moim zasięgu na 6 pkt.[/qb]
Czeka nas bardzo ciezki pojedynek. Sprobujemy zestawic pary optymalnie dlatego nie wiem jeszcze czy trafisz na Niebieskich. Jest to druzyna z mojej ligi z ktora wygralem na wyjezdzie 4-0 (byc moze wygralbym wyzej, ale zawodnicy zablokowali sie w 44 minucie za bramka przeciwnika i odpadlo 16 ostatnich minut gry). Z Niebieskimi musimy zdobyc 6 punktow, ale poza tym w innych spotkaniach nalezy jeszcze zdobyc okolo 24 punktow. Nalezy o tym pamietac, a patrzac na sklad personaly klanu przeciwnikow nie bedzie to latwe zadanie. Tym niemniej nie jestesmy bez szans, a o koncowym rezultacie moze zdecydowac umiejetne ustalenie par.

#229809 06/06/2004 16:30
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
kiedy vicek ustalisz sklad naszego klanu ??

#229810 06/06/2004 19:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Na poczatek przypominam:
ZOSTAWIAJCIE WOLNE TERMINY NA KAZDY PIATEK

Oto zestaw par:

czepek - STINKY OILERS PLOCK (soul71)
vicek - THC DZIEKANA(byniek83)
anthrator - NIEBIESCY SOSNOWIEC (anoda)
bizkitek - POLONIA Bydgoszcz (krzysztofmiki)
jaceks - MKS MAGNUM JELENIA GÓRA (mag90)
filcus - PUNISHMENT (krys121)
majox - BULBULATOR HOCKEY CLUBE (edzio-zgredzio)
domin - SKH FliPsy (klima)

Uwaga: Jesli rywal bedzie mial zajety termin piatkowy zgloscie to w tym temacie, ale mimo wszystko nie zajmujcie terminu na ten dzien (do czasu ustalenia wyniku jako walkower dla naszej druzyny).

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, forty, aker, rafal08, Lukasz111, ANZELMO, Sensei, alfa, kamel, burbon, 11kera11), 2,785 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1