|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Anthrator jest kolejna osoba, ktora potwierdzila chec gry w klanie. Jego silna ekipa KH Karsibor IV (div3.1 - ranking 681) chetnie wspomoze nas w rozgrywkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
no to panowie bronimy barw mecz.pl. Braz to minimum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
piszcie tutaj kto z kim bedzie grał i kiedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Oryginalnie wysłał global: [qb]Podlasek przybywa z odsiecza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> login: jaceks[/qb] widze ze swój chłopak z wspulnej div jestemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44 |
Oryginalnie wysłał czepek: widze ze swój chłopak z wspulnej div jestemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB] Ano zauwazylem. Codziennie monitoruje mecze swoich przeciwnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No z panem Podlaskiem dzis w Fl gralem;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Forum mecz.pl
1. Blekitni Kielce - vicek - kapitan 2. Raprerzy Nowy Sacz - domin - zastępca kapitana 3. KS Kosynierzy Holuczkow - gerardyo 4. Podlasek - jaceks 5. KH Karsibor IV - anthrator 6. Brygada Wino - czepek 7. Kielce Islanders - bizkitek 8. Nemetisto Sanok IHC - freezer 9. New York Islanders - filcus 10. FC Kulawe Slimaki SA - majox
1 KOLEJKA - 11 VI 2004
Zakon Smoka Obiboka I - Brothers Company Forum Mecz.pl - New World Order Red New World Order - Świńskie Ryje Lodowe Świstaki - Zakon Smoka Obiboka II
SKLAD KLANU PRZECIWNIKOW:
New World Order Red (NWO2)
1. POLONIA BYDGOSZCZ - krzysztofmiki - kapitan 2. MKS MAGNUM JELENIA GÓRA - mag90 - zastępca kapitana 3. THC DZIEKANA - byniek83 4. CELTYCKIE SMOKI - matsujama 5. PUNISHMENT - krys121 6. BULBULATOR HOCKEY CLUBE - edzio-zgredzio 7. STINKY OILERS PLOCK - soul71 8. NIEBIESCY SOSNOWIEC - anoda 9. UKS Sielec - kam_se 10. SKH FliPsy - klima
Mecze ligi klanow rozgrywane sa w piatki dlatego musimy pamietac o wolnych terminach w te dni!
To co musimy wiedziec: IV.1 Pojedynek rozgrywany jest w piatek i trwa 1 dzien i składa sie z 8 dwumeczy rozgrywanych miedzy wybranymi do niego druzynami.
IV.2 Do godz. 24 w sobote poprzedzajaca mecz kapitan (badz jego zastepca) klanu gosci podaje 8 druzyn, ktore wystapia w pojedynku. O swoim wyborze kapitan klanu gosci zobowiazany jest powiadomic na forum ligamz(w specjalnie do tego celu załozonym temacie dotyczacym danej kolejki) oraz dodatkowo kapitana klanu gospodarzy.
IV.3 Do godz. 24 w poniedziałek poprzedzajacy mecz kapitan (badz jego zastepca) klanu gospodarzy dobiera do osmiu przeciwnikow 8 zespołow ze swojego klanu i tym samym sporzadza harmonogram spotkan (kto z kim). 8 zespołow z klanu gospodarzy zostaje tym samym zobligowanych do wysłania wyzwania swojemu przeciwnikowi na najblizszy piatek. O swoim wyborze kapitan klanu gospodarzy zobowiazany jest powiadomic na forum ligamz(w specjalnie do tego celu załozonym temacie dotyczacym danej kolejki) oraz dodatkowo kapitana klanu gosci.
IV.4 Druzyna klanu gospodarzy bioraca udział w najblizszym meczu "HLKMZ" ma obowiazek wysłac wyzwanie do wtorku, do godz. 12 swojemu przeciwnikowi.
IV.5 Druzyna klanu gosci, ktora została wyzwana na mecz w "HLKMZ" ma obowiazek przyjac wyzwanie do srody, do godz. 24.
Pierwsze spotkanie rozgrywamy u siebie wiec mamy ten przywilej, ze bedziemy decydowac kto z kim zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />W tej chwili czekamy na wytypowanie przez przeciwnikow "osemki", ktora bedzie z nami rywalizowac. Gdy tylko taka informacja sie pojawi napisze o tym w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]No z panem Podlaskiem dzis w Fl gralem;)[/qb] Zapomniales dodac "mialem wielkiego farta bo na bramce przeciwnika stal 4 krazkowy bramkarz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]No z panem Podlaskiem dzis w Fl gralem;)[/qb] ja az takiej mani nie mam na tym punkcie, ale zglos sie do mnie na gg, podane masz w mz, albo po co masz szukac gg:3536564 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
pierwsza kolejka jest juz za tydzien , kiedy bedzie wiadomo ktora druzyna gra z ktor ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Oryginalnie wysłał czepek: [qb]pierwsza kolejka jest juz za tydzien , kiedy bedzie wiadomo ktora druzyna gra z ktor ??[/qb] Celowo podalem kilka najwazniejszych punktow regulaminu... IV.2 Do godz. 24 w sobote poprzedzajaca mecz kapitan (badz jego zastepca) klanu gosci podaje 8 druzyn, ktore wystapia w pojedynku. O swoim wyborze kapitan klanu gosci zobowiazany jest powiadomic na forum ligamz(w specjalnie do tego celu załozonym temacie dotyczacym danej kolejki) oraz dodatkowo kapitana klanu gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
to w sobotę będziemy znali przeciwników,niech ktoś biegły w wyliczaniu szans obliczy jak najlepiej z kim mamy zagrac i kto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Oryginalnie wysłał Anthrator: [qb]to w sobotę będziemy znali przeciwników,niech ktoś biegły w wyliczaniu szans obliczy jak najlepiej z kim mamy zagrac i kto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] dokladnie a i tak 2 ekipy u nas beda mialy odpoczynek bo tylko 8 druzyn gra:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Stan z przed ligowki:
SKH FliPsy (klima) 2 liga, 12pkt,Bramkarz 6 STINKY OILERS PLOCK (soul71) 3 liga, 15 pkt, bra 6 PUNISHMENT (krys121) 2 liga, 13pkt, bra 8 MKS MAGNUM JELENIA GÓRA (mag90) 4 liga, 15 pkt, bra 5 THC DZIEKANA(byniek83) 5 liga, 15 pkt, bra 5 NIEBIESCY SOSNOWIEC (anoda) 3 liga 7 pkt, bra 6 BULBULATOR HOCKEY CLUBE (edzio-zgredzio) 2 liga, 12 pkt, bra 5 POLONIA Bydgoszcz (krzysztofmiki)5 liga 12 pkt bra 3
Oto ich sklad:
Teraz pozostaje ustalic nasz i do dziela, po pierwsza wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Jesli bym zagrał to prosze dla mnie zespół: NIEBIESCY SOSNOWIEC (anoda) 3-ligowiec w moim zasięgu na 6 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Oryginalnie wysłał Anthrator: [qb]Jesli bym zagrał to prosze dla mnie zespół: NIEBIESCY SOSNOWIEC (anoda) 3-ligowiec w moim zasięgu na 6 pkt.[/qb] Czeka nas bardzo ciezki pojedynek. Sprobujemy zestawic pary optymalnie dlatego nie wiem jeszcze czy trafisz na Niebieskich. Jest to druzyna z mojej ligi z ktora wygralem na wyjezdzie 4-0 (byc moze wygralbym wyzej, ale zawodnicy zablokowali sie w 44 minucie za bramka przeciwnika i odpadlo 16 ostatnich minut gry). Z Niebieskimi musimy zdobyc 6 punktow, ale poza tym w innych spotkaniach nalezy jeszcze zdobyc okolo 24 punktow. Nalezy o tym pamietac, a patrzac na sklad personaly klanu przeciwnikow nie bedzie to latwe zadanie. Tym niemniej nie jestesmy bez szans, a o koncowym rezultacie moze zdecydowac umiejetne ustalenie par.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
kiedy vicek ustalisz sklad naszego klanu ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Na poczatek przypominam: ZOSTAWIAJCIE WOLNE TERMINY NA KAZDY PIATEK
Oto zestaw par:
czepek - STINKY OILERS PLOCK (soul71) vicek - THC DZIEKANA(byniek83) anthrator - NIEBIESCY SOSNOWIEC (anoda) bizkitek - POLONIA Bydgoszcz (krzysztofmiki) jaceks - MKS MAGNUM JELENIA GÓRA (mag90) filcus - PUNISHMENT (krys121) majox - BULBULATOR HOCKEY CLUBE (edzio-zgredzio) domin - SKH FliPsy (klima)
Uwaga: Jesli rywal bedzie mial zajety termin piatkowy zgloscie to w tym temacie, ale mimo wszystko nie zajmujcie terminu na ten dzien (do czasu ustalenia wyniku jako walkower dla naszej druzyny).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|