|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
No to zaczynamy kolejny sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32 |
nono, zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dla niektorych moze 11 dla mnie pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oby byl dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Za co: Nagroda za pierwsze miejsce w 7lidze. Data: 2004-04-22 Kwota: 400 000 EUR
Hmmmmmmm no zaczeli od duzego minusa co to qwa ma byc !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Zeby mi chodzil to by bylo zajebiscie ale wyskakuja jakies *******one bledy- brawa dla tych pajacow jak zwykle pokazuja swoj wysoki "profesjonalny" poziom!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
800 kawalkow za awans do 1ligi, ale nie ma sie co cieszyc bo lada chwila 720 zabiora. Jednakze mozna to chyba potraktowac jako pozyczke, hehe Ruszam na transfery
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
****a ja bym chcial wogoler gdzie na mz ruczyc i wielka dupa jeszcze mi wcielo przez jakies ufo 0,5 gb na dysku ale dzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Rzut okiem na div 1.1:
Bzura Ozorkow - 3579 Dubnik SA - 29 FC Gruchlandia - 360 Leibstandarte - 7687 Miroteam - 3472 Sfinxx - 213 Wyindywidualizowani - 16152 Zawistowszczyzna - 8217
liga taka sobie, przed zmianą symulatora bym powiedział że jeste faworytem do awansu, a tak narazie nic nie wiadomo jeszcze.....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Div 2.3
Ranking: (69) Rokita Brzeg Dolny Ranking: (573) Nofatlines Forredpigs Ranking: (759) KS TUBYLCY BETONU Ranking: (1491) Piast Gliwice Ranking: (3721) Warta Poznan Ranking: (6994) Stal Mielec Ranking: (12272) Sopoty SA Ranking: (13940) xxxxx
Wedle Rankingu jkestem najslabszy wiec witaj div 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale mysle ze Nofatlines Forredpigs i ja bedziemy nadawac ton rywalizacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
No i zostaje w div6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda ze nie bylo awansu z 2 miejsca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wg. Ranku jestem najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale mysle ze tym razem wyjde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Raho: Chyba z twojej div znam 3 osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ten co ma 69 rank to jest Florens o ile sie nie myle [;
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Hokej div1.1
HC Orzesze 238 (13) Ice Dragons 349 (18) KH Ruch Wielkie Hajduki 1120 (71) Lacrimosa 2091 New Taz Devils 2083 Raprerzy Nowy Sacz 46 (1) SKH Sanok 141 (5) TKH NESTA TORUN 5220
Liga cholernie trudna w ktorej kazdy z kazdym moze wygrac. Az 4 zespoly z polskiego TOP 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Pilka nozna div1.2
AJAX Rojów 84 90 Brodwino Sopot 503 CHKS-LODZ 150 Clinic Club 14220 Cyborgi Zgierz 16520 Dozamet 812 Huge Vator 3618 Raprerzy Nowy Sacz 159
Trafilem na dyló starego znajomego z div2.7 To wlasnie z Ajaxem Rojów 84 Raprerzy zagraja w spotkaniu inauguracyjnym rozgrywki w 1 lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Pilka nozna div 4.42
Ajax Amsterdam 5224 FC Zgrzebnioka 5699 Blekitni Kielce 7118 Kupise SSA 14334 Kuznia Jawor 15523 Brenna 20344 FC Owiesno 22216 Rabsztyn SA 83756
Hokej div 3.21
Kosta ICE 669 Jaasde 1736 Niebiescy Sosnowiec 2026 Blekitni Kielce 3129 FC Gdansk 3714 ReD aNd BlAcK aTtAcK 5796 Saturn Bialystok 7440 Radziostow SA 8311
Niestety o awans bedzie ciezko. W ubieglym sezonie mimo braku porazek moi hokeisci zajeli 2 miejsce. Tym razem nawet o 2 miejsce bedzie bardzo ciezko. Z kolei pilkarze juz 5 sezon z rzedu beda meczyli sie w 4 dywizji. Mam nadzieje, ze wreszcie wymecza awans...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Div3.17 Pilka
Green Devils Rzeszów (12800) K-Man United (4441) KS Kosynierzy Holuczkow (499) KS Zielone Gnomy (7480) KTH Krynica (3067) Mitsubishi Tushyny (2897) niedzwiedzie nidzica (7009) suchary (22703)
Po ranku jestem sporym faworymtem po zawodnikach tez wiec ma byc dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
W hokeju trafilem do div1.3 w ktorej gralem w 1szym sezonie, jest nadal paru z ktorymi gralem- pozostaje ciezka walka o Ekstralige.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
Ej a mi ni wchodzi strona managera czemu :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96 |
Poprzednie 2 sezony zawaliłem na maxa i teraz zamiast być w 2,3 lidze w piłe i w 1 w hoka (nie wierze w cuda więc awans do extralig odłożyłem na potem)jestem w 5 w pile i w 3 w hoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ...
piła Div5.84 c*** z nimi (12307) co na to GA ?? F.C. SWOSH Bialystok (88385) FC jurata (21349) A.C. FLASH Sanok (12243) KS Nowe Rumunki (61776) Milan Real ACCF (146690) Odra Szczecin (35296) Oranje FC (13968)
nawet nie jest źle, patrząc po rankingach chyba się u3mam ale z moimi zdolnościami może mi się udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał Raho: [qb]Div 2.3
Ale mysle ze Nofatlines Forredpigs i ja bedziemy nadawac ton rywalizacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] A to się okaże pod koniec sezou i mam nadzieję że bardzo się mylisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Stało Się !!!!!!!!
moze niektórzy jeszcze pamiętają moze nie ale druzyna xxxxx dawna Asante Kotoko dawny GKS Belchatow wróciła do pierwotnej nazwy - znowu powalcze o 1 meijsce w Polsce i 56 rank na swiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> od dziś znó istnieje
Slabi Team
Prezes SLabi Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
no i jazdu z div 2.3 przenieiono mnie do div 2.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
MILAN DANCES WITH BALLS Dragon Arsenal Cz-wa Mad Baboons Majowe Szczecin Silno Slabi Team SOLAR Swinoujscie
ale beda bojowe pojedynki z Solarem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka