al:"> al:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#230092 22/04/2004 21:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
No to zaczynamy kolejny sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#230093 23/04/2004 01:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
nono, zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dla niektorych moze 11 dla mnie pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oby byl dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#230094 23/04/2004 02:04
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Za co: Nagroda za pierwsze miejsce w 7lidze.
Data: 2004-04-22 Kwota: 400 000 EUR

Hmmmmmmm no zaczeli od duzego minusa co to qwa ma byc !!!!!!

#230095 23/04/2004 02:48
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Zeby mi chodzil to by bylo zajebiscie ale wyskakuja jakies *******one bledy- brawa dla tych pajacow jak zwykle pokazuja swoj wysoki "profesjonalny" poziom!!

#230096 23/04/2004 02:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
800 kawalkow za awans do 1ligi, ale nie ma sie co cieszyc bo lada chwila 720 zabiora. Jednakze mozna to chyba potraktowac jako pozyczke, hehe
Ruszam na transfery

#230097 23/04/2004 03:00
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
****a ja bym chcial wogoler gdzie na mz ruczyc i wielka dupa jeszcze mi wcielo przez jakies ufo 0,5 gb na dysku ale dzien.

#230098 23/04/2004 10:31
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Rzut okiem na div 1.1:

Bzura Ozorkow - 3579
Dubnik SA - 29
FC Gruchlandia - 360
Leibstandarte - 7687
Miroteam - 3472
Sfinxx - 213
Wyindywidualizowani - 16152
Zawistowszczyzna - 8217

liga taka sobie, przed zmianą symulatora bym powiedział że jeste faworytem do awansu, a tak narazie nic nie wiadomo jeszcze.....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#230099 23/04/2004 12:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Div 2.3

Ranking: (69) Rokita Brzeg Dolny
Ranking: (573) Nofatlines Forredpigs
Ranking: (759) KS TUBYLCY BETONU
Ranking: (1491) Piast Gliwice
Ranking: (3721) Warta Poznan
Ranking: (6994) Stal Mielec
Ranking: (12272) Sopoty SA
Ranking: (13940) xxxxx

Wedle Rankingu jkestem najslabszy wiec witaj div 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale mysle ze Nofatlines Forredpigs i ja bedziemy nadawac ton rywalizacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#230100 23/04/2004 12:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
No i zostaje w div6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda ze nie bylo awansu z 2 miejsca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wg. Ranku jestem najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale mysle ze tym razem wyjde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Raho: Chyba z twojej div znam 3 osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ten co ma 69 rank to jest Florens o ile sie nie myle [;

#230101 23/04/2004 12:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Hokej div1.1

HC Orzesze 238 (13)
Ice Dragons 349 (18)
KH Ruch Wielkie Hajduki 1120 (71)
Lacrimosa 2091
New Taz Devils 2083
Raprerzy Nowy Sacz 46 (1)
SKH Sanok 141 (5)
TKH NESTA TORUN 5220

Liga cholernie trudna w ktorej kazdy z kazdym moze wygrac. Az 4 zespoly z polskiego TOP 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#230102 23/04/2004 13:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pilka nozna div1.2

AJAX Rojów 84 90
Brodwino Sopot 503
CHKS-LODZ 150
Clinic Club 14220
Cyborgi Zgierz 16520
Dozamet 812
Huge Vator 3618
Raprerzy Nowy Sacz 159

Trafilem na dyló starego znajomego z div2.7
To wlasnie z Ajaxem Rojów 84 Raprerzy zagraja w spotkaniu inauguracyjnym rozgrywki w 1 lidze.

#230103 23/04/2004 13:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Pilka nozna div 4.42

Ajax Amsterdam 5224
FC Zgrzebnioka 5699
Blekitni Kielce 7118
Kupise SSA 14334
Kuznia Jawor 15523
Brenna 20344
FC Owiesno 22216
Rabsztyn SA 83756

Hokej div 3.21

Kosta ICE 669
Jaasde 1736
Niebiescy Sosnowiec 2026
Blekitni Kielce 3129
FC Gdansk 3714
ReD aNd BlAcK aTtAcK 5796
Saturn Bialystok 7440
Radziostow SA 8311

Niestety o awans bedzie ciezko. W ubieglym sezonie mimo braku porazek moi hokeisci zajeli 2 miejsce. Tym razem nawet o 2 miejsce bedzie bardzo ciezko. Z kolei pilkarze juz 5 sezon z rzedu beda meczyli sie w 4 dywizji. Mam nadzieje, ze wreszcie wymecza awans...

#230104 23/04/2004 20:56
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Div3.17 Pilka

Green Devils Rzeszów (12800)
K-Man United (4441)
KS Kosynierzy Holuczkow (499)
KS Zielone Gnomy (7480)
KTH Krynica (3067)
Mitsubishi Tushyny (2897)
niedzwiedzie nidzica (7009)
suchary (22703)

Po ranku jestem sporym faworymtem po zawodnikach tez wiec ma byc dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

W hokeju trafilem do div1.3 w ktorej gralem w 1szym sezonie, jest nadal paru z ktorymi gralem- pozostaje ciezka walka o Ekstralige.

#230105 23/04/2004 21:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
Ej a mi ni wchodzi strona managera czemu :rolleyes:

#230106 23/04/2004 23:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
Poprzednie 2 sezony zawaliłem na maxa i teraz zamiast być w 2,3 lidze w piłe i w 1 w hoka (nie wierze w cuda więc awans do extralig odłożyłem na potem)jestem w 5 w pile i w 3 w hoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ...

piła Div5.84
c*** z nimi (12307) co na to GA ??
F.C. SWOSH Bialystok (88385)
FC jurata (21349)
A.C. FLASH Sanok (12243)
KS Nowe Rumunki (61776)
Milan Real ACCF (146690)
Odra Szczecin (35296)
Oranje FC (13968)

nawet nie jest źle, patrząc po rankingach chyba się u3mam ale z moimi zdolnościami może mi się udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#230107 24/04/2004 01:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]Div 2.3

Ale mysle ze Nofatlines Forredpigs i ja bedziemy nadawac ton rywalizacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
A to się okaże pod koniec sezou i mam nadzieję że bardzo się mylisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#230108 25/04/2004 04:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#230109 25/04/2004 04:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
test

#230110 25/04/2004 21:32
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Stało Się !!!!!!!!

moze niektórzy jeszcze pamiętają moze nie ale druzyna xxxxx dawna Asante Kotoko dawny GKS Belchatow wróciła do pierwotnej nazwy - znowu powalcze o 1 meijsce w Polsce i 56 rank na swiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> od dziś znó istnieje

Slabi Team

Prezes SLabi Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#230111 28/04/2004 15:13
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
no i jazdu z div 2.3 przenieiono mnie do div 2.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

MILAN
DANCES WITH BALLS
Dragon Arsenal Cz-wa
Mad Baboons
Majowe Szczecin
Silno
Slabi Team
SOLAR Swinoujscie

ale beda bojowe pojedynki z Solarem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08), 2,788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,831
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1