|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Nie fair ze taki Giertyszek teraz bierze za kogos w/o. Sam bym rzadko dysponowany i nie mial ochoty grac. Teraz na ostatni termin udaje niewiniatko. kolejny co wtyka nos w nie swoje sprawy. ja z kazdym kto chcial rozegrac mecze rozegralem a kolega zalayeta nie daje znaku zycia to co w nieskonczonosc bedziemy na niego czekac? natomiast nocny napisal mi na gg ze nie chce grac bo woli pogadac z dziewczyna, mam to w archiwum moge udostepnic. jak mnie pamiec nie myli to napisalem zeby zagrac pozniej, ty odp, ze tylko mozesz grac teraz L
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Dlaczego mam nie wtykac nosa ? to takze moja sprawa bo gram w tej lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Wyraziłem chęć rozegrania meczów z nocnym, napisał mi na priv ze nie ma zamiaru w ogóle ze mną grać (mogę udostępnić screen ekranu) - w takim razie proszę o wprowadzenie do tabeli dwóch walkowerów:
nocny - Giertyszek 0:3 Giertyszek - nocny 3:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Potwierdzam ale wrzuc screena bedzie smieszniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Giertyszek na krola w/o ! GOGO !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Czekam na aktualizację tabeli i wyniki końcowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Giertyszek na krola w/o ! GOGO ! A co ja poradzę że boją się ze mną grać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Obawiam się, że aktualizacji tabeli na razie będzie, gdyż jaśnie nam prowadzący wyjechał w siną dal za chlebem i może być u niego ciężko z dostępem do neta. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Obawiam się, że aktualizacji tabeli na razie będzie, gdyż jaśnie nam prowadzący wyjechał w siną dal za chlebem i może być u niego ciężko z dostępem do neta.  Spoko w mieszkanku mam neta, a teraz w pracy również  Jak ja mam aktualizować tabele skoro nikt nie gra? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Ja próbowałem skontaktować się z Gibem ale akurat go nie było, a później się nie odezwał. Nie wiem też czy grass chce mi pokazać swoje 1000 sposobów na strzelanie bramek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
koniec ligi i na nowo znów ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Chyba jednak się nie doczekam, tak więc: Pav - Gib01 3:0 w/o Gib01 - Pav 0:3 w/o
i starczy.
Jak ktoś chce zagrać to czekam na sygnał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
dobra wpisalem te walkowery dla Pava i oficjalnie konczymy ligę, szkoda że bez rozegrania paru istotnych meczów, no ale skoro niektórym się nie chciało.... gratulacje Pav 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Chce ktoś zagrać w turniej Euro 2008? W Fife08, bo tej nowej gry Euro2008 nie mam. Potrzeba do tego 16 osób i każdy miałby swoją drużynę (niestety wszyscy Hiszpanią albo Francją grać by nie mogli). Grupy takie jak w rzeczywistym turnieju który już niedługo. Ja bym sobie pograł Polską
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Chyba jednak się nie doczekam, tak więc: Pav - Gib01 3:0 w/o Gib01 - Pav 0:3 w/o
i starczy.
Jak ktoś chce zagrać to czekam na sygnał. hahahahha No i niech tak zostanie, odezwałes sie raz i mylisz ze ja bede 'czatował ' na Twoj sygnał ? Jesli tak to pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Chce ktoś zagrać w turniej Euro 2008? W Fife08, bo tej nowej gry Euro2008 nie mam. Potrzeba do tego 16 osób i każdy miałby swoją drużynę (niestety wszyscy Hiszpanią albo Francją grać by nie mogli). Grupy takie jak w rzeczywistym turnieju który już niedługo. Ja bym sobie pograł Polską Ja za w Euro 08 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Chyba jednak się nie doczekam, tak więc: Pav - Gib01 3:0 w/o Gib01 - Pav 0:3 w/o
i starczy.
Jak ktoś chce zagrać to czekam na sygnał. hahahahha No i niech tak zostanie, odezwałes sie raz i mylisz ze ja bede 'czatował ' na Twoj sygnał ? Jesli tak to pozdro  ja sie do Ciebie z 5 razy odzywalem to nawet nie raczyles odpisac. Zreszta sam mowiles ze nie dasz rady rozegrac mi tez mozecie walkowery za Giba powstawiac ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Ok , walcie walkowery.... jak ta liga i tak juz upadla ze nie ma sensu grać dalej. A nastepnej edycji jak w ogole bedzie ..  bedzie motywacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
ja sie do Ciebie z 5 razy odzywalem to nawet nie raczyles odpisac. Zreszta sam mowiles ze nie dasz rady rozegrac mi tez mozecie walkowery za Giba powstawiac ;P Andrzejek oddzywales sie w niedziele 2 razy a wiec nie pier... ze 5 razy . A w niedziele to ja odpoczywam a nie gram w Fife
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|