Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523

Nie gracie, nie chcecie mnie doścignąć, więc zostaję mistrzem, hurraa laugh laugh


http://www.fixturelist.com/leaguetables.php?l=2665

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by skrzypo555
Nie fair ze taki Giertyszek teraz bierze za kogos w/o. Sam bym rzadko dysponowany i nie mial ochoty grac. Teraz na ostatni termin udaje niewiniatko.

kolejny co wtyka nos w nie swoje sprawy.

ja z kazdym kto chcial rozegrac mecze rozegralem a kolega zalayeta nie daje znaku zycia to co w nieskonczonosc bedziemy na niego czekac?

natomiast nocny napisal mi na gg ze nie chce grac bo woli pogadac z dziewczyna, mam to w archiwum moge udostepnic.
jak mnie pamiec nie myli to napisalem zeby zagrac pozniej, ty odp, ze tylko mozesz grac teraz

L

nOcnY #2294578 26/04/2008 04:14
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Dlaczego mam nie wtykac nosa ? to takze moja sprawa bo gram w tej lidze.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Wyraziłem chęć rozegrania meczów z nocnym, napisał mi na priv ze nie ma zamiaru w ogóle ze mną grać (mogę udostępnić screen ekranu) - w takim razie proszę o wprowadzenie do tabeli dwóch walkowerów:

nocny - Giertyszek 0:3
Giertyszek - nocny 3:0

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Potwierdzam ale wrzuc screena bedzie smieszniej.

nOcnY #2300462 28/04/2008 23:53
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Giertyszek na krola w/o ! GOGO !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Czekam na aktualizację tabeli i wyniki końcowe.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by skrzypo555
Giertyszek na krola w/o ! GOGO !

A co ja poradzę że boją się ze mną grać? papa

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Obawiam się, że aktualizacji tabeli na razie będzie, gdyż jaśnie nam prowadzący wyjechał w siną dal za chlebem i może być u niego ciężko z dostępem do neta. wink

Pav #2304626 30/04/2008 20:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by Pav
Obawiam się, że aktualizacji tabeli na razie będzie, gdyż jaśnie nam prowadzący wyjechał w siną dal za chlebem i może być u niego ciężko z dostępem do neta. wink

Spoko w mieszkanku mam neta, a teraz w pracy również smile
Jak ja mam aktualizować tabele skoro nikt nie gra? grin

AnJay #2305167 30/04/2008 23:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Ja próbowałem skontaktować się z Gibem ale akurat go nie było, a później się nie odezwał.
Nie wiem też czy grass chce mi pokazać swoje 1000 sposobów na strzelanie bramek. laugh

Pav #2305286 01/05/2008 00:08
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
koniec ligi i na nowo znów ...

giede #2305328 01/05/2008 00:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Chyba jednak się nie doczekam, tak więc:
Pav - Gib01 3:0 w/o
Gib01 - Pav 0:3 w/o

i starczy.

Jak ktoś chce zagrać to czekam na sygnał.

Pav #2306255 01/05/2008 06:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
dobra wpisalem te walkowery dla Pava i oficjalnie konczymy ligę, szkoda że bez rozegrania paru istotnych meczów, no ale skoro niektórym się nie chciało....

gratulacje Pav piwo

AnJay #2306299 01/05/2008 07:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Chce ktoś zagrać w turniej Euro 2008?
W Fife08, bo tej nowej gry Euro2008 nie mam.
Potrzeba do tego 16 osób i każdy miałby swoją drużynę (niestety wszyscy Hiszpanią albo Francją grać by nie mogli). Grupy takie jak w rzeczywistym turnieju który już niedługo.
Ja bym sobie pograł Polską

Pav #2306312 01/05/2008 08:19
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by Pav
Chyba jednak się nie doczekam, tak więc:
Pav - Gib01 3:0 w/o
Gib01 - Pav 0:3 w/o

i starczy.

Jak ktoś chce zagrać to czekam na sygnał.


hahahahha

No i niech tak zostanie, odezwałes sie raz i mylisz ze ja bede 'czatował ' na Twoj sygnał ?

Jesli tak to pozdro piwo

AnJay #2306358 01/05/2008 09:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by AnJay
Chce ktoś zagrać w turniej Euro 2008?
W Fife08, bo tej nowej gry Euro2008 nie mam.
Potrzeba do tego 16 osób i każdy miałby swoją drużynę (niestety wszyscy Hiszpanią albo Francją grać by nie mogli). Grupy takie jak w rzeczywistym turnieju który już niedługo.
Ja bym sobie pograł Polską
Ja za w Euro 08 smile

Gib01 #2306465 01/05/2008 16:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by Gib01
Originally Posted by Pav
Chyba jednak się nie doczekam, tak więc:
Pav - Gib01 3:0 w/o
Gib01 - Pav 0:3 w/o

i starczy.

Jak ktoś chce zagrać to czekam na sygnał.


hahahahha

No i niech tak zostanie, odezwałes sie raz i mylisz ze ja bede 'czatował ' na Twoj sygnał ?

Jesli tak to pozdro piwo

ja sie do Ciebie z 5 razy odzywalem to nawet nie raczyles odpisac. Zreszta sam mowiles ze nie dasz rady rozegrac
mi tez mozecie walkowery za Giba powstawiac ;p

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Ok , walcie walkowery.... jak ta liga i tak juz upadla ze nie ma sensu grać dalej. A nastepnej edycji jak w ogole bedzie .. smile bedzie motywacja tongue

Gib01 #2306509 01/05/2008 17:35
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by andrzejek
ja sie do Ciebie z 5 razy odzywalem to nawet nie raczyles odpisac. Zreszta sam mowiles ze nie dasz rady rozegrac
mi tez mozecie walkowery za Giba powstawiac ;P


Andrzejek oddzywales sie w niedziele 2 razy a wiec nie pier... ze 5 razy . A w niedziele to ja odpoczywam a nie gram w Fife

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,502 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1