Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
gnacik #2303998 30/04/2008 10:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Kolejna wtopa, chciałem dla zabawy zagrac taśmę za 5E, a mi poszła za wasze zlimitowane 10E, chociaz wpisałem 5 :/ ...skąd wy sie urwaliscie ? :/

Bonus: Unibet
gnacik #2304029 30/04/2008 14:32
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by gnacik
Najpierw miałem nazwiska tenisistów po rosyjsku, chociaż mam ustawiony język polski. Pomyślałem sobie, że na prawdę dziwny buk, ale to był dopiero początek. Jak wcześniej napisałem, że wpłaciłem 33E i skorzystałem z bonusa, ledwo co go potroiłem i już mam limit na ...10E, czy wy jesteście normalni ? Obracam bonus do końca i "papa", właśnie straciliście klienta. Pozdrawiam.

Stryyke i "otrzymuje" spotkania sportowe, podobnie jak większość firm bukmacherskich, od betradar. Nie wiem skąd się bierze ten problem z cyrylicą ale staramy się go zawsze usuwać na bieżąco jeśli tylko się pojawi. Ten 10 euro już był na forum poruszany. Jest to limit w godzinach 24:00 - 9:00. Problem z limitem powinien się więc za ok dwie godziny rozwiązać sam a problemem z cyrylicą postaram się zająć w ciągu dnia.

stryyker #2304823 30/04/2008 21:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
jaki jest sens wprowadzac taki limit tylko o wybranych godzinach ?

gnacik #2304842 30/04/2008 21:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jaki jest wogole sens prowadzenia buka majac takie limity? zawsze myslalem, ze im wiecej osob gra i im wiecej $ jest w obrocie tym lepiej, szczegolnie w przypadku buka ze sporą marżą laugh

yaaho #2304854 30/04/2008 21:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
i przez to, że nie mogłem jednego dubelka puścic grubo to narobiłem pełno głupich kuponów po 10E i mi teraz w każdym po kolei po jednym zdarzeniu nie wchodzi smile kieeerrrrwa

yaaho #2304957 30/04/2008 22:33
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by yaaho
jaki jest wogole sens prowadzenia buka majac takie limity? zawsze myslalem, ze im wiecej osob gra i im wiecej $ jest w obrocie tym lepiej, szczegolnie w przypadku buka ze sporą marżą laugh

Limit 100 euro na jeden zakład i 500 euro na poszczególne zakłady Bundesligi, CL, Pucharu Uefa to jeden z małych kroczków i już funkcjonuje.
Risk Management podjął jednak decyzję o limicie w nocy, która zresztą cały zeszły tydzień nie obowiązywała, jako rozwiązanie tymczasowe. Cały czas trwają prace nad tym by serwis był dostępny w pełnym wymiarze 24h. Ale przecież wiecie, że są priorytety i priorytety. Kolejnym krokiem jest zmiana wyglądu strony plus wprowadzenie over under. Planowo gotowe ma być wszystko w ciągu miesiąca.

stryyker #2305037 30/04/2008 22:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by stryyker
[
Limit 100 euro na jeden zakład i 500 euro na poszczególne zakłady Bundesligi, CL, Pucharu Uefa
To 100 czy 500 euro?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Czy bonus 33 e od pierwszej wplaty jest dopisywany automatycznie, czy trzeba pisac jakiegos meila, wpisac jakis kod?
Z gory dzieki za odp.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by stryyker
[
Limit 100 euro na jeden zakład i 500 euro na poszczególne zakłady Bundesligi, CL, Pucharu Uefa
To 100 czy 500 euro?

Ogólnie 100 euro. Są jednak wybrane mecze czy nawet cała Bundesliga gdzie risk management dopuszcza wyższe zakłady do 500 euro.

stryyker #2305548 01/05/2008 01:59
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Nie moge cos edytować nie wiem czemu. Bonus nie będzie więcej dopisywany automatycznie. I nie będzie już wynosił 33 euro. Wszystkie szczegóły nowej akcji są już chyba na stronie.

havai #2306339 01/05/2008 09:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
znowu mnie zaskoczyliście smile tym razem jak chciałem zlecić wypłatę,

"Ponieważ chcesz wypłacić pieniądze pierwszy raz, prosimy – ze względów bezpieczeństwa – O przesłanie pisemnego potwierdzenia polecenia wypłaty na numer faxu: 040 – 41 36 20 20. Dodatkow prześlij proszę kopię swojego dowodu osobistego."

niby skąd ja mam wam wziąć faks ? dowód osobisty... ok, mogę przesłać, to akurat rozumiem, prosiłbym tylko o podanie e-maila, ale pisemne potwierdzenie ? :/ ...co wam do głowy strzeliło, co niby mam tam napisać "tak to ja XXXXX XXXXXXXX na prawdę chce wypłacić juz pieniądze" ??????

gnacik #2306341 01/05/2008 09:05
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Twoje pytanie pojawiało już sie kilka razy na forum, wystarczy że wyślesz im to mailem [email protected]. Fax nie jest konieczny...

neoximek #2306347 01/05/2008 09:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
dzięki... nie chciało mi się po prostu szukać smile

gnacik #2306371 01/05/2008 14:39
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Podobnie jak ten świstek. Dowód możesz sobie "wysłać" bezpośrednio ze strony. Jeśli się nie "zmieści" mailem na [email protected]

stryyker #2306376 01/05/2008 15:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by stryyker
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by stryyker
[
Limit 100 euro na jeden zakład i 500 euro na poszczególne zakłady Bundesligi, CL, Pucharu Uefa
To 100 czy 500 euro?

Ogólnie 100 euro. Są jednak wybrane mecze czy nawet cała Bundesliga gdzie risk management dopuszcza wyższe zakłady do 500 euro.
Rozumiem, że gnacik, który narzekał tu na limity grał po prostu w nocy? wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Umówmy się, że przed 9:00 smile

stryyker #2306708 01/05/2008 18:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Obiło mi się jeszcze o uszy, że tam miesięcznie można postawić 500 euro? Nie wiem czy wiarygodna informacja. Ale jeśli tak to rozumiem, że zachęcacie klientów żeby brali bonus i wiali? wink Wpłać, obróć, wypłać, zapomnij, tak?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
No ale może to nieprawda. Na tej samej stronie przeczytałem, że boylesports ma bardzo wysokie limity, nawet do... 100,000 euro laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ogolnie jestem bardzo zawiedziony obsuga ,od pewnego czasu nie odpisuja na maile

cofneli mi wyplate tweirdzac ze wpisany jest zly iban

na wyplate czekam juz ponad 1.5 tygodnia

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by z o R r o
Obiło mi się jeszcze o uszy, że tam miesięcznie można postawić 500 euro? Nie wiem czy wiarygodna informacja. Ale jeśli tak to rozumiem, że zachęcacie klientów żeby brali bonus i wiali? wink Wpłać, obróć, wypłać, zapomnij, tak?

Stare dzieje:) Jak może być 500 (wybrane mecze) euro miesięcznie skoro możliwy jest jeden zakład za 500? W chwili obecnej jest 2000.

100 euro singiel

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1