Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#23063 26/09/2003 01:28
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
tylko pamiętajcie że expekt wciąż jeszcze płaci za krecze, a Hill oczywiście nie , żeby się z tego nie zrobił sureloss zamiast surbeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#23064 04/10/2003 13:59
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Surebet [2.44%]:
HSV - Borussia M'Gladbach 1.68[SSP] - 4.20[Swapbets] - 7.00[UNITEDbet]

#23065 05/10/2003 20:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
W jaki sposób można policzyć surebet?

#23066 05/10/2003 21:45
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

#23067 08/10/2003 22:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Witam
Czy często są surebets u buków expekt-unibet-betandwin??
Pozd

#23068 12/10/2003 17:17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Witam
Czy często są surebets u buków expekt-unibet-betandwin??
Pozd[/qb]
Niestety nie. Zdarzaja sie czasami w zdarzenaich gdzie nie ma mozliwosci remisu (np. Kto lepszy itd)

#23069 23/10/2003 23:07
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :rolleyes:

#23070 23/10/2003 23:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Suarez jest po 1.50 w B&W.

#23071 23/10/2003 23:16
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Przepraszam musiałem źle zobaczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :rolleyes: :rolleyes:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#23072 24/10/2003 20:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
widzieliscie jaki walek byl w profie do 14,45
831 serbia -norwegia 3,2 8,8 1,44
w centerbecie na odwrot i oni to przyjmowali od 9,00 przez 6 godzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#23073 27/11/2003 16:00
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
znalazłem coś takiego u mało znanego buka typu exchange www.BetOnBet.com [betonbet.com] (pomnażam u niego 5 darmowych &#8364;):

Champions League - Group H winner: AC Milan @ 1.38

Milan prowadzi w grupie z 4 pkt. przewagi nad Ajaxem a zostało im po jednym meczu do rozegrania... czyli surebet 38%!
Pozostaje tylko pytanie, czy nie będzie zwrotu, chociaż ten kurs umieszczony jest w polu 'back' a więc ktoś to po takim kursie wystawił (kwota przy tym kursie to 280 &#8364;).
Oczekuje opinii speców od p2p. Ja to w każdym razie zagrałem, więc przekonam się 9 grudnia co z tego wyniknie...

#23074 29/11/2003 05:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siatkowka.

World Cup - Round 4 - TUNISIA v EGYPT -

Centrebet Tunezja - 1,7
Nordicbet Egipt - 2,5

Malutki, ale jest.

Pozdrawiam

Pepone

#23075 06/12/2003 17:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
od wczoraj mozna grac dowoli surebeta 10 %
i stukac dowoli pod warunkiem ze ma sie wielu kolegow z kontem w unibecie pod reka-mianowicie

dania-slowenia pilka reczna ms
unibet dania 1 1,7(kurs sie wacha raz jest 1,7 raz 1,6 raz 1,65 a nie wiem czy na początku nie był1,8 -ja osobiscie zagrałęm po 1,7

dowolny bukmacher X najwyzszy jaki zanalazlem i mam ta, kase to [email]bet@win[/email] 13,5

i oczywiscie 2 4,25 -profesjonał czysta amatorszczyzna trzymaja najwyzszy kurs na swiecie i nie dygają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ktorys z bukow straci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ja wysyłam to od wczoraj i w koncu siadlem przy kompie zeby wam o tym napisac bo ja juz na swieta na tym surbecie zarobilem na dobre swieta

ustawilem sobie tak ze w kazdym wypadku mam ta sama sume zysku czystego
kto chce moze jeszcze biec prof dzisaj do 15,00 a mecz o 16,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#23076 06/12/2003 18:47
Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
No to masz 11.4 %, nie czesto sie trafia.

#23077 06/12/2003 20:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał Kubi:
[qb]No to masz 11.4 %, nie czesto sie trafia.[/qb]
nie często sie trafia ze mogłem go dogrywac przez 2 dni -u naziemnych przewaznie szybko jest korekta kursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#23078 06/12/2003 20:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Szkoda ze tak pozno o tym napisales, moze wiecej osob by sorzystalo... :rolleyes:

#23079 06/12/2003 20:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
to ty nie wiesz ze te strony forum odwiedzają tez ci z przeciwnej strony barykady(analitycy z sts i profa)takze pogralbym moze z 2 godzinki i kurs juz bylby obnizony

#23080 07/12/2003 13:24
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
tu macie porannego surebeta

betand win chorwacja -hiszpania 1,85 1,95
unibet 2,75 1,55

jak ktos nie lubi grac w [email]b@w[/email] moze hiszpanie zagrac w :
nordicbet 2,0 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

remis mozna zagrac potem podejrzewam ze zlapiecie go po 14,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#23081 07/12/2003 14:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Sorry ze sie wtrace ale mam pytanie odnosnie tych sure betsow. Gracie przykladowo mecz tenisa i gracie te dwie opcje u roznych bukow. Macie juz wczesniej konta u tych bukow czy przed obstawieniem szybko lecicie wplacac do nich i gracie ? Pytam poniewaz takze chcialbym pograc surebety ale nie wiem jak wlasnie jest z tymi wplatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#23082 07/12/2003 14:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
musisz miec wczesniej kase na hiszpanie juz spadlo w [email]b@w[/email] na 1,70

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, ANZELMO, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, $-man), 1,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1