|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
tylko pamiętajcie że expekt wciąż jeszcze płaci za krecze, a Hill oczywiście nie , żeby się z tego nie zrobił sureloss zamiast surbeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Surebet [2.44%]: HSV - Borussia M'Gladbach 1.68[SSP] - 4.20[Swapbets] - 7.00[UNITEDbet]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505 |
W jaki sposób można policzyć surebet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Witam Czy często są surebets u buków expekt-unibet-betandwin?? Pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Witam Czy często są surebets u buków expekt-unibet-betandwin?? Pozd[/qb] Niestety nie. Zdarzaja sie czasami w zdarzenaich gdzie nie ma mozliwosci remisu (np. Kto lepszy itd)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Suarez jest po 1.50 w B&W.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Przepraszam musiałem źle zobaczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :rolleyes: :rolleyes:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
widzieliscie jaki walek byl w profie do 14,45 831 serbia -norwegia 3,2 8,8 1,44 w centerbecie na odwrot i oni to przyjmowali od 9,00 przez 6 godzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
znalazłem coś takiego u mało znanego buka typu exchange www.BetOnBet.com [ betonbet.com] (pomnażam u niego 5 darmowych €): Champions League - Group H winner: AC Milan @ 1.38 Milan prowadzi w grupie z 4 pkt. przewagi nad Ajaxem a zostało im po jednym meczu do rozegrania... czyli surebet 38%! Pozostaje tylko pytanie, czy nie będzie zwrotu, chociaż ten kurs umieszczony jest w polu 'back' a więc ktoś to po takim kursie wystawił (kwota przy tym kursie to 280 €). Oczekuje opinii speców od p2p. Ja to w każdym razie zagrałem, więc przekonam się 9 grudnia co z tego wyniknie...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Siatkowka.
World Cup - Round 4 - TUNISIA v EGYPT -
Centrebet Tunezja - 1,7 Nordicbet Egipt - 2,5
Malutki, ale jest.
Pozdrawiam
Pepone
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
od wczoraj mozna grac dowoli surebeta 10 % i stukac dowoli pod warunkiem ze ma sie wielu kolegow z kontem w unibecie pod reka-mianowicie
dania-slowenia pilka reczna ms unibet dania 1 1,7(kurs sie wacha raz jest 1,7 raz 1,6 raz 1,65 a nie wiem czy na początku nie był1,8 -ja osobiscie zagrałęm po 1,7
dowolny bukmacher X najwyzszy jaki zanalazlem i mam ta, kase to [email]bet@win[/email] 13,5
i oczywiscie 2 4,25 -profesjonał czysta amatorszczyzna trzymaja najwyzszy kurs na swiecie i nie dygają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ktorys z bukow straci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ja wysyłam to od wczoraj i w koncu siadlem przy kompie zeby wam o tym napisac bo ja juz na swieta na tym surbecie zarobilem na dobre swieta
ustawilem sobie tak ze w kazdym wypadku mam ta sama sume zysku czystego kto chce moze jeszcze biec prof dzisaj do 15,00 a mecz o 16,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 101 |
No to masz 11.4 %, nie czesto sie trafia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Oryginalnie wysłał Kubi: [qb]No to masz 11.4 %, nie czesto sie trafia.[/qb] nie często sie trafia ze mogłem go dogrywac przez 2 dni -u naziemnych przewaznie szybko jest korekta kursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Szkoda ze tak pozno o tym napisales, moze wiecej osob by sorzystalo... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
to ty nie wiesz ze te strony forum odwiedzają tez ci z przeciwnej strony barykady(analitycy z sts i profa)takze pogralbym moze z 2 godzinki i kurs juz bylby obnizony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
tu macie porannego surebeta
betand win chorwacja -hiszpania 1,85 1,95 unibet 2,75 1,55
jak ktos nie lubi grac w [email]b@w[/email] moze hiszpanie zagrac w : nordicbet 2,0 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
remis mozna zagrac potem podejrzewam ze zlapiecie go po 14,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Sorry ze sie wtrace ale mam pytanie odnosnie tych sure betsow. Gracie przykladowo mecz tenisa i gracie te dwie opcje u roznych bukow. Macie juz wczesniej konta u tych bukow czy przed obstawieniem szybko lecicie wplacac do nich i gracie ? Pytam poniewaz takze chcialbym pograc surebety ale nie wiem jak wlasnie jest z tymi wplatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
musisz miec wczesniej kase na hiszpanie juz spadlo w [email]b@w[/email] na 1,70
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|