|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Kolejna wtopa, chciałem dla zabawy zagrac taśmę za 5E, a mi poszła za wasze zlimitowane 10E, chociaz wpisałem 5 :/ ...skąd wy sie urwaliscie ? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Najpierw miałem nazwiska tenisistów po rosyjsku, chociaż mam ustawiony język polski. Pomyślałem sobie, że na prawdę dziwny buk, ale to był dopiero początek. Jak wcześniej napisałem, że wpłaciłem 33E i skorzystałem z bonusa, ledwo co go potroiłem i już mam limit na ...10E, czy wy jesteście normalni ? Obracam bonus do końca i "papa", właśnie straciliście klienta. Pozdrawiam. Stryyke i "otrzymuje" spotkania sportowe, podobnie jak większość firm bukmacherskich, od betradar. Nie wiem skąd się bierze ten problem z cyrylicą ale staramy się go zawsze usuwać na bieżąco jeśli tylko się pojawi. Ten 10 euro już był na forum poruszany. Jest to limit w godzinach 24:00 - 9:00. Problem z limitem powinien się więc za ok dwie godziny rozwiązać sam a problemem z cyrylicą postaram się zająć w ciągu dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
jaki jest sens wprowadzac taki limit tylko o wybranych godzinach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jaki jest wogole sens prowadzenia buka majac takie limity? zawsze myslalem, ze im wiecej osob gra i im wiecej $ jest w obrocie tym lepiej, szczegolnie w przypadku buka ze sporą marżą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
i przez to, że nie mogłem jednego dubelka puścic grubo to narobiłem pełno głupich kuponów po 10E i mi teraz w każdym po kolei po jednym zdarzeniu nie wchodzi  kieeerrrrwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
jaki jest wogole sens prowadzenia buka majac takie limity? zawsze myslalem, ze im wiecej osob gra i im wiecej $ jest w obrocie tym lepiej, szczegolnie w przypadku buka ze sporą marżą  Limit 100 euro na jeden zakład i 500 euro na poszczególne zakłady Bundesligi, CL, Pucharu Uefa to jeden z małych kroczków i już funkcjonuje. Risk Management podjął jednak decyzję o limicie w nocy, która zresztą cały zeszły tydzień nie obowiązywała, jako rozwiązanie tymczasowe. Cały czas trwają prace nad tym by serwis był dostępny w pełnym wymiarze 24h. Ale przecież wiecie, że są priorytety i priorytety. Kolejnym krokiem jest zmiana wyglądu strony plus wprowadzenie over under. Planowo gotowe ma być wszystko w ciągu miesiąca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
[ Limit 100 euro na jeden zakład i 500 euro na poszczególne zakłady Bundesligi, CL, Pucharu Uefa To 100 czy 500 euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Czy bonus 33 e od pierwszej wplaty jest dopisywany automatycznie, czy trzeba pisac jakiegos meila, wpisac jakis kod? Z gory dzieki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
[ Limit 100 euro na jeden zakład i 500 euro na poszczególne zakłady Bundesligi, CL, Pucharu Uefa To 100 czy 500 euro? Ogólnie 100 euro. Są jednak wybrane mecze czy nawet cała Bundesliga gdzie risk management dopuszcza wyższe zakłady do 500 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Nie moge cos edytować nie wiem czemu. Bonus nie będzie więcej dopisywany automatycznie. I nie będzie już wynosił 33 euro. Wszystkie szczegóły nowej akcji są już chyba na stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
znowu mnie zaskoczyliście  tym razem jak chciałem zlecić wypłatę, "Ponieważ chcesz wypłacić pieniądze pierwszy raz, prosimy – ze względów bezpieczeństwa – O przesłanie pisemnego potwierdzenia polecenia wypłaty na numer faxu: 040 – 41 36 20 20. Dodatkow prześlij proszę kopię swojego dowodu osobistego." niby skąd ja mam wam wziąć faks ? dowód osobisty... ok, mogę przesłać, to akurat rozumiem, prosiłbym tylko o podanie e-maila, ale pisemne potwierdzenie ? :/ ...co wam do głowy strzeliło, co niby mam tam napisać "tak to ja XXXXX XXXXXXXX na prawdę chce wypłacić juz pieniądze" ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
Twoje pytanie pojawiało już sie kilka razy na forum, wystarczy że wyślesz im to mailem [email protected]. Fax nie jest konieczny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
dzięki... nie chciało mi się po prostu szukać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Podobnie jak ten świstek. Dowód możesz sobie "wysłać" bezpośrednio ze strony. Jeśli się nie "zmieści" mailem na [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
[ Limit 100 euro na jeden zakład i 500 euro na poszczególne zakłady Bundesligi, CL, Pucharu Uefa To 100 czy 500 euro? Ogólnie 100 euro. Są jednak wybrane mecze czy nawet cała Bundesliga gdzie risk management dopuszcza wyższe zakłady do 500 euro. Rozumiem, że gnacik, który narzekał tu na limity grał po prostu w nocy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Umówmy się, że przed 9:00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Obiło mi się jeszcze o uszy, że tam miesięcznie można postawić 500 euro? Nie wiem czy wiarygodna informacja. Ale jeśli tak to rozumiem, że zachęcacie klientów żeby brali bonus i wiali?  Wpłać, obróć, wypłać, zapomnij, tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
No ale może to nieprawda. Na tej samej stronie przeczytałem, że boylesports ma bardzo wysokie limity, nawet do... 100,000 euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ogolnie jestem bardzo zawiedziony obsuga ,od pewnego czasu nie odpisuja na maile
cofneli mi wyplate tweirdzac ze wpisany jest zly iban
na wyplate czekam juz ponad 1.5 tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Obiło mi się jeszcze o uszy, że tam miesięcznie można postawić 500 euro? Nie wiem czy wiarygodna informacja. Ale jeśli tak to rozumiem, że zachęcacie klientów żeby brali bonus i wiali?  Wpłać, obróć, wypłać, zapomnij, tak? Stare dzieje:) Jak może być 500 (wybrane mecze) euro miesięcznie skoro możliwy jest jeden zakład za 500? W chwili obecnej jest 2000. 100 euro singiel
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|