Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Originally Posted by Sensej
kamil też to miałem w BZWBK piszę że data księgowania 2.05 a wiec pewnie jutro dopłynie ta kasa
Sensej juz doszło.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Numer NRB konta to normalnie 26cyfr >?? czy to cos innego. Chce dodac konto bankowe do MB i mam podac NRB czyli? normalnie numer konta?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
cyfry od 3 do 10 z numeru konta

Last edited by yaaho; 03/05/2008 00:05.
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Mial ktos sytuacje, w ktorej wyczerpal mu sie calkowity limit transakcji i nie mozna go juz zwiekszyc?
Co w takim wypadku mozna zrobic?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by michal392
Mial ktos sytuacje, w ktorej wyczerpal mu sie calkowity limit transakcji i nie mozna go juz zwiekszyc?
Co w takim wypadku mozna zrobic?

czekac smile


albo zadzwonic do nich i pogadac, maila nie ma co pisac

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
dzieki bardzo yaaho zrobilem tak i wszystko gra, mam jeszcze tylko jedno pytanie i nie bede juz pytal o pierdoly,

ja lepiej jest weryfikowac te dane bo mam dwie mozliwosci...

1. zeby wyslali ten list do chaty z kodem,!
2. zlecic wyplate i tam dostane kod w tytule bodajże ?!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
najlepiej zrob jakis mikroprzelew do nich i w ten sposob powiekszysz limit i zweryfikujesz sobie konto bankowe a list z kodem swoja droga niech wysla i tez limit Ci sie zwiekszy.

jesli pierwszy raz wyplacasz a nigdy nie wplacales przez konto do nich= nie masz zweryfikowanego konta= kasa wstrzymana

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
ja juz zrobilem taki mikroprzelew ...tylko ze wtedy nie mialem tego konta dodanego wiec wtedy to chyba niec nie dalo...wiec moze zrobie jeszcze raz i zobacze...dzieki za pomoc

Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by michal392
Mial ktos sytuacje, w ktorej wyczerpal mu sie calkowity limit transakcji i nie mozna go juz zwiekszyc?
Co w takim wypadku mozna zrobic?

czekac smile


albo zadzwonic do nich i pogadac, maila nie ma co pisac


Ja właśnie napisałem maila. Po tygodniu odpowiedzieli, że zwiększą limit jeżeli dostarczę im kopię dowodu. Po wysłaniu skanu czekałem kilka dni aż to zrobili.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
ile trwa wyplata z MB na konto bankowe? mam w Lukas Banku.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Pizza-man
ile trwa wyplata z MB na konto bankowe? mam w Lukas Banku.

ostatnio szybko wyplacaja.... 1-2 dni czekania

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
dzieki yaaho.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Mam pytanie odnośnie NRB, czy w przypadku mbanku NRB to po prostu mój numer konta? Z góry dziękuję i przepraszam jak odpowiedź w tym temacie już się pojawiła

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Przepraszam, dopiero teraz przeczytałem kilka postów wstecz. Jest odpowiedź napisana jak byk

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
ja zlecielem wyplate na konto z mb w niedziele wieczor i do tej pory cisza. wplacalem poprzez p24 do nich wielokrotnie a jest to moja pierwsza wyplata. to normalne ze to tyle trwa??

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
jak to jest z limitem wpłat kartą kredytową, limit jest odnawiany co jakiś czas czy musisz taką samą kwotę wypłacić na kartę?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Pizza-man nie ma regułuy - można czekać tydzień, można czekać pare godzin jak ja miałem wczoraj - zleciłem wczoraj rano otrzymalem wieczorem kaske,zobacz jaki masz status tego przelwy - jesli status PRZETWORZONY to znaczy że pieniążki już idą,pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by szuwi1
Pizza-man nie ma regułuy - można czekać tydzień, można czekać pare godzin jak ja miałem wczoraj - zleciłem wczoraj rano otrzymalem wieczorem kaske,zobacz jaki masz status tego przelwy - jesli status PRZETWORZONY to znaczy że pieniążki już idą,pozdrawiam

tak. mam przetworzony. dzieki wielkie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Originally Posted by Scobas
Originally Posted by KUERTEN.
acha i znosza limity dla kont VIP
A jak zostac tym VIPem? smile
Powtarzam pytanie. Napisalem priva do osoby o nicku KUERTEN., ale szlachta nawet nie raczy odpisac laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by Scobas
Originally Posted by Scobas
Originally Posted by KUERTEN.
acha i znosza limity dla kont VIP
A jak zostac tym VIPem? smile
Powtarzam pytanie. Napisalem priva do osoby o nicku KUERTEN., ale szlachta nawet nie raczy odpisac laugh


bo nie ma pojecia jak zostac vipem

sam zostal przez jakis przypadek i teraz przy kazdej mozliwej okazji pisze ze jest "vipem" smirk



ja nie mam konta na mb juz od pol roku i sobie radze

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1