|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246 |
kamil też to miałem w BZWBK piszę że data księgowania 2.05 a wiec pewnie jutro dopłynie ta kasa Sensej juz doszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Numer NRB konta to normalnie 26cyfr >?? czy to cos innego. Chce dodac konto bankowe do MB i mam podac NRB czyli? normalnie numer konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
cyfry od 3 do 10 z numeru konta
Last edited by yaaho; 03/05/2008 00:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Mial ktos sytuacje, w ktorej wyczerpal mu sie calkowity limit transakcji i nie mozna go juz zwiekszyc? Co w takim wypadku mozna zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mial ktos sytuacje, w ktorej wyczerpal mu sie calkowity limit transakcji i nie mozna go juz zwiekszyc? Co w takim wypadku mozna zrobic? czekac albo zadzwonic do nich i pogadac, maila nie ma co pisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
dzieki bardzo yaaho zrobilem tak i wszystko gra, mam jeszcze tylko jedno pytanie i nie bede juz pytal o pierdoly,
ja lepiej jest weryfikowac te dane bo mam dwie mozliwosci...
1. zeby wyslali ten list do chaty z kodem,! 2. zlecic wyplate i tam dostane kod w tytule bodajże ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
najlepiej zrob jakis mikroprzelew do nich i w ten sposob powiekszysz limit i zweryfikujesz sobie konto bankowe a list z kodem swoja droga niech wysla i tez limit Ci sie zwiekszy.
jesli pierwszy raz wyplacasz a nigdy nie wplacales przez konto do nich= nie masz zweryfikowanego konta= kasa wstrzymana
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
ja juz zrobilem taki mikroprzelew ...tylko ze wtedy nie mialem tego konta dodanego wiec wtedy to chyba niec nie dalo...wiec moze zrobie jeszcze raz i zobacze...dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Mial ktos sytuacje, w ktorej wyczerpal mu sie calkowity limit transakcji i nie mozna go juz zwiekszyc? Co w takim wypadku mozna zrobic? czekac albo zadzwonic do nich i pogadac, maila nie ma co pisac Ja właśnie napisałem maila. Po tygodniu odpowiedzieli, że zwiększą limit jeżeli dostarczę im kopię dowodu. Po wysłaniu skanu czekałem kilka dni aż to zrobili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
ile trwa wyplata z MB na konto bankowe? mam w Lukas Banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ile trwa wyplata z MB na konto bankowe? mam w Lukas Banku. ostatnio szybko wyplacaja.... 1-2 dni czekania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Mam pytanie odnośnie NRB, czy w przypadku mbanku NRB to po prostu mój numer konta? Z góry dziękuję i przepraszam jak odpowiedź w tym temacie już się pojawiła
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Przepraszam, dopiero teraz przeczytałem kilka postów wstecz. Jest odpowiedź napisana jak byk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
ja zlecielem wyplate na konto z mb w niedziele wieczor i do tej pory cisza. wplacalem poprzez p24 do nich wielokrotnie a jest to moja pierwsza wyplata. to normalne ze to tyle trwa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
jak to jest z limitem wpłat kartą kredytową, limit jest odnawiany co jakiś czas czy musisz taką samą kwotę wypłacić na kartę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Pizza-man nie ma regułuy - można czekać tydzień, można czekać pare godzin jak ja miałem wczoraj - zleciłem wczoraj rano otrzymalem wieczorem kaske,zobacz jaki masz status tego przelwy - jesli status PRZETWORZONY to znaczy że pieniążki już idą,pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Pizza-man nie ma regułuy - można czekać tydzień, można czekać pare godzin jak ja miałem wczoraj - zleciłem wczoraj rano otrzymalem wieczorem kaske,zobacz jaki masz status tego przelwy - jesli status PRZETWORZONY to znaczy że pieniążki już idą,pozdrawiam tak. mam przetworzony. dzieki wielkie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
acha i znosza limity dla kont VIP A jak zostac tym VIPem?  Powtarzam pytanie. Napisalem priva do osoby o nicku KUERTEN., ale szlachta nawet nie raczy odpisac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
acha i znosza limity dla kont VIP A jak zostac tym VIPem?  Powtarzam pytanie. Napisalem priva do osoby o nicku KUERTEN., ale szlachta nawet nie raczy odpisac  bo nie ma pojecia jak zostac vipem sam zostal przez jakis przypadek i teraz przy kazdej mozliwej okazji pisze ze jest "vipem"  ja nie mam konta na mb juz od pol roku i sobie radze
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|