Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2309739 03/05/2008 01:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Przeczytalem w gazecie o nadcisnieniu i chcialbym zaczac sie zdrowo odzywiac smile

Problemem jest to, ze nie mam zupelnie pomyslow na zdrowe posilki, a niczym przyjemnym jest ciagle jesc to samo. Czy znacie jakies serwisy internetowe (ewentualnie ksiazki) z gotowymi, ulozonymi programami proponowanych posilkow na jakis dluzszy okres czasu?

Licze na jakies odpowiedzi, a tymczasem ide kontynuowac pochlanianie pizzy piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
cichym zabójcą nie jest samo żarcie. problemem są dodatki: sól, cukier, przyprawy... oraz sposób przygotowywania amciu, głęboki tłuszcz itd.

musisz się zastanowić co lubisz. większość stron jest dla zmanierowanych pipek sekretarek, które mają zjeść 1000kcal na dzień i w międzyczasie popijać szałwię albo inne świństwo.

dla prawdziwych mężczyzn grin zostają warzywa, owoce, chude mięso i zero(najlepiej by było) soli i cukru.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Przeczytalem w gazecie o nadcisnieniu i chcialbym zaczac sie zdrowo odzywiac smile

Problemem jest to, ze nie mam zupelnie pomyslow na zdrowe posilki, a niczym przyjemnym jest ciagle jesc to samo. Czy znacie jakies serwisy internetowe (ewentualnie ksiazki) z gotowymi, ulozonymi programami proponowanych posilkow na jakis dluzszy okres czasu?

Licze na jakies odpowiedzi, a tymczasem ide kontynuowac pochlanianie pizzy piwo

wpisz w google zdrowe odzywianie i wyskoczy tego troche , jesli naprawde chcesz sie dobrze odzywiac skonsultuj sie z jakims doradca za pare zl rozpisze dokladna diete pod Ciebie

królik #2310645 03/05/2008 07:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Llama z przyprawami sie mylisz. Ja wlasnie przestawiam sie na azjatyckie zarcie. I powiem Ci ze kluczem sa wlasnie przyprawy. Jedznie jest ostre, szybko trawione w zoladku. W ciagu godziny cisne do kibelka, nigdy tak nie mialem smile A po takiej pizzy z cola to nosze bombe w brzuchu przez pol dnia. Zreszta spojrza na azjatow, oni wszyscy sa chudzi. Polecam chicken korme z ryzem albo chicken tika masala. Jak dla mnie pychota, a jeszcze wielu potraw nie odkrylem. Do tego warzywa, owoce, miecho, silka, rower i wszyscy bedziemy jak kolesie z Logo laugh

barciu #2310648 03/05/2008 07:50
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
chcesz powiedzieć, że Chińczycy jedzą schabowe i frytki? laugh ;)zauważ, że podkreśliłem SÓL i CUKIER smile

barciu #2310765 03/05/2008 16:37
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by barciu
Llama z przyprawami sie mylisz. Ja wlasnie przestawiam sie na azjatyckie zarcie. I powiem Ci ze kluczem sa wlasnie przyprawy. Jedznie jest ostre, szybko trawione w zoladku. W ciagu godziny cisne do kibelka, nigdy tak nie mialem smile A po takiej pizzy z cola to nosze bombe w brzuchu przez pol dnia. Zreszta spojrza na azjatow, oni wszyscy sa chudzi. Polecam chicken korme z ryzem albo chicken tika masala. Jak dla mnie pychota, a jeszcze wielu potraw nie odkrylem. Do tego warzywa, owoce, miecho, silka, rower i wszyscy bedziemy jak kolesie z Logo laugh


nie chce byc gejem frown

anfa_ #2310776 03/05/2008 16:45
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
zeby nie było OT. z ostrymi potrawami to akurat prawda. polecam soki warzywne z chilli, ktore pomagaja w szybkiej przemianie materii. do tego wiadomo ograniczyc tluszcze np. imo bardzo dobre i sycace są warzywa mrozone na patelnię z hotrexu. nie dosc ze maja witaminy to jeszcze nie tuczą. kolejna sprawa BŁONNIK... najlepsze co moze byc. naturalny obnizacz cholesterolu, reduktor tłuszczu i wspomagacz przemiany materii. 2 razy dziennie porcja otrębów, ktora ma blonnika w kit i jeszcze troche i bedzie widac efekty wink oczywsicie nie wszystko jest dobre no ale... 'tatuś musi'

anfa_ #2310793 03/05/2008 16:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Najlepsza dieta to seta i galareta grin

Llama #2310808 03/05/2008 17:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
cukier ok, jest generalnie szkodliwy, ale sól wbrew pozorom w umiarkowanych ilościach jest dobra;
generalnie uważam że 90% problemów powodują węglowodany, a więc pieczywo, kasza, groch, mąka, słodkie napoje, słodycze;
natomiast szkodliwość tłuszczu jest mocno przereklamowana;
jak człowiek "przegnie" z tłuszczem to po prostu ma dość na jakiś czas, jak przegnie z węglowodanami (cukrami) np. pizza, piwo, bułeczki to... zwykle nie ma dość smile


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1