|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Przeczytalem w gazecie o nadcisnieniu i chcialbym zaczac sie zdrowo odzywiac Problemem jest to, ze nie mam zupelnie pomyslow na zdrowe posilki, a niczym przyjemnym jest ciagle jesc to samo. Czy znacie jakies serwisy internetowe (ewentualnie ksiazki) z gotowymi, ulozonymi programami proponowanych posilkow na jakis dluzszy okres czasu? Licze na jakies odpowiedzi, a tymczasem ide kontynuowac pochlanianie pizzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
cichym zabójcą nie jest samo żarcie. problemem są dodatki: sól, cukier, przyprawy... oraz sposób przygotowywania amciu, głęboki tłuszcz itd. musisz się zastanowić co lubisz. większość stron jest dla zmanierowanych pipek sekretarek, które mają zjeść 1000kcal na dzień i w międzyczasie popijać szałwię albo inne świństwo. dla prawdziwych mężczyzn  zostają warzywa, owoce, chude mięso i zero(najlepiej by było) soli i cukru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395 |
Przeczytalem w gazecie o nadcisnieniu i chcialbym zaczac sie zdrowo odzywiac Problemem jest to, ze nie mam zupelnie pomyslow na zdrowe posilki, a niczym przyjemnym jest ciagle jesc to samo. Czy znacie jakies serwisy internetowe (ewentualnie ksiazki) z gotowymi, ulozonymi programami proponowanych posilkow na jakis dluzszy okres czasu? Licze na jakies odpowiedzi, a tymczasem ide kontynuowac pochlanianie pizzy  wpisz w google zdrowe odzywianie i wyskoczy tego troche , jesli naprawde chcesz sie dobrze odzywiac skonsultuj sie z jakims doradca za pare zl rozpisze dokladna diete pod Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Llama z przyprawami sie mylisz. Ja wlasnie przestawiam sie na azjatyckie zarcie. I powiem Ci ze kluczem sa wlasnie przyprawy. Jedznie jest ostre, szybko trawione w zoladku. W ciagu godziny cisne do kibelka, nigdy tak nie mialem  A po takiej pizzy z cola to nosze bombe w brzuchu przez pol dnia. Zreszta spojrza na azjatow, oni wszyscy sa chudzi. Polecam chicken korme z ryzem albo chicken tika masala. Jak dla mnie pychota, a jeszcze wielu potraw nie odkrylem. Do tego warzywa, owoce, miecho, silka, rower i wszyscy bedziemy jak kolesie z Logo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
chcesz powiedzieć, że Chińczycy jedzą schabowe i frytki?  ;)zauważ, że podkreśliłem SÓL i CUKIER 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Llama z przyprawami sie mylisz. Ja wlasnie przestawiam sie na azjatyckie zarcie. I powiem Ci ze kluczem sa wlasnie przyprawy. Jedznie jest ostre, szybko trawione w zoladku. W ciagu godziny cisne do kibelka, nigdy tak nie mialem  A po takiej pizzy z cola to nosze bombe w brzuchu przez pol dnia. Zreszta spojrza na azjatow, oni wszyscy sa chudzi. Polecam chicken korme z ryzem albo chicken tika masala. Jak dla mnie pychota, a jeszcze wielu potraw nie odkrylem. Do tego warzywa, owoce, miecho, silka, rower i wszyscy bedziemy jak kolesie z Logo  nie chce byc gejem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
zeby nie było OT. z ostrymi potrawami to akurat prawda. polecam soki warzywne z chilli, ktore pomagaja w szybkiej przemianie materii. do tego wiadomo ograniczyc tluszcze np. imo bardzo dobre i sycace są warzywa mrozone na patelnię z hotrexu. nie dosc ze maja witaminy to jeszcze nie tuczą. kolejna sprawa BŁONNIK... najlepsze co moze byc. naturalny obnizacz cholesterolu, reduktor tłuszczu i wspomagacz przemiany materii. 2 razy dziennie porcja otrębów, ktora ma blonnika w kit i jeszcze troche i bedzie widac efekty  oczywsicie nie wszystko jest dobre no ale... 'tatuś musi'
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Najlepsza dieta to seta i galareta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
cukier ok, jest generalnie szkodliwy, ale sól wbrew pozorom w umiarkowanych ilościach jest dobra; generalnie uważam że 90% problemów powodują węglowodany, a więc pieczywo, kasza, groch, mąka, słodkie napoje, słodycze; natomiast szkodliwość tłuszczu jest mocno przereklamowana; jak człowiek "przegnie" z tłuszczem to po prostu ma dość na jakiś czas, jak przegnie z węglowodanami (cukrami) np. pizza, piwo, bułeczki to... zwykle nie ma dość 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|