Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
cobra #2311208 03/05/2008 20:30
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
niedługo napisze

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
Fajnie by było jak by wziął kase od Widgeta ten kolega Don Bazyla Corleone i ci spier.dolił z twoją kasą laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
laugh Kto wie, kto wie... laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by a ...psik1905
Fajnie by było jak by wziął kase od Widgeta ten kolega Don Bazyla Corleone i ci spier.dolił z twoją kasą laugh

co by było w tym fajnego?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
Musiałbyś szukać nowych komorników

Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Originally Posted by a ...psik1905
Musiałbyś szukać nowych komorników

i robić nowe pośmiewisko + nowy bazar tanich napinaczy w tym temacie.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Dlaczego ten temat tak Cię gryzie?
Masz coś na sumieniu?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Originally Posted by HenkSiracius
Originally Posted by mgr
ale o co Ci chodzi w moim kontekście, bo nie bardzo rozumiem? laugh

może nie bezpośrednio w twoim, ale bez sensu są posty typu "bęcki, bęcki" (twojego autorstwa post) w sprawie w której nikt nie ma nic do powiedzenia i dokładnie nawet nie wie o co chodzi..

pogratulować.

2,5k merytorycznych postów od lutego crazy

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by HenkSiracius
Originally Posted by Szczypior
chyba sam miałeś niedawno podobną sytuacje
wiec zamknij ładnie buzie
i skup się na nabijaniu postów tak jak lubisz

nigdy nie miałem podobnej sytuacji, a tobie radze trzymać sie własnych spraw..

Originally Posted by mura
"żegnam i mogę was uspokoić, że nie pojawię się pod innym nickiem."

kto to pamięta?

cóż, nie wiem jak się do tego odnieść, widocznie zbyt mało wiem o filozofii Seneki ;\)

tobie chyba też coś sie pomieszało..

a dla reszty 'przyklaskaczy GTW' (czytaj min. pettersen, mgr, shane?) laugh
laugh laugh laugh

HenkSiriacius== Zvonimir

Fajnie, że temat wypłynął. Jest mnóstwo podobieństw. Aż nie chce mi się pisać jakich. Ale ostatnio pisałem z kilkoma osobami właśnie na ten temat na PW i GG.
Generalnie Zvonek jesteś dla mnie idolem piwo
Człowiek co dla 5pln oszukał kogoś i nie wysłał płyty DVD prowadzi temat gdzie dziennie kładzie po 10-15 tyś pln laugh

Już kiedyś czytałem ten tekst na forum.
"Ojca oszukasz, matkę oszukasz ale ludzi z mecz.pl nie oszukasz".

Wiem, że nie ma dowodów w postaci IP na to, że Henk to Zvonek. Ale to jest mniej istotne.

Zvonek rządzisz piwo

Pozdrawiam

Vader #2318520 06/05/2008 18:07
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
i co z ta kasą ? mityczni wysłancy pojawili sie w domu nieuczciwego usera czy skonczyło sie na mieleniu ozorkiem? master napisz co jest grane w temacie...

bazyl #2318661 06/05/2008 18:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by bazyl
"DAj nr konta To wplace jakas czesc wiecej ile tam chcesz bo tamten nie odpisuje mi swojego nr konta. a nie chcce by nachodzil ktos moj dom, poniewaz mieszkam jeszcze z rodzicami i niechce zeby matka musiala cierpiec przez moja glupote .pzdr"

niestety masz pecha. moj ziomek z Radomia bedzie u Ciebie okolo 21. nie dostaniesz mojego numeru konta, ale z nim radze Ci sie szybko dogadac. jesli zamierzasz wyjsc z domu to porozmawia sobie z Twoimi starymi. bez odbioru.

laugh laugh laugh

I na co ci ta gangsterka wąski ? laugh

cobra #2318871 06/05/2008 20:09
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by cobra
i co z ta kasą ? mityczni wysłancy pojawili sie w domu nieuczciwego usera czy skonczyło sie na mieleniu ozorkiem? master napisz co jest grane w temacie...

Na razie bazyl nie odpowiada na privy, wiec nie wiem co sie stalo...

Umowa byla taka, ze bazyl i kumpel zatrzymuja cala kase, a leszcz dostaje nauczke. Czyt juz po wszystkim? Czekam na info od bazyla

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Master Flamaster
Na razie bazyl nie odpowiada na privy, wiec nie wiem co sie stalo...

Umowa byla taka, ze bazyl i kumpel zatrzymuja cala kase, a leszcz dostaje nauczke.


Brak odzewu moze swiadczyc o tym ,ze to "egzekutorzy" dostali nauczke ,a leszcz zatrzymal kase laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Master Flamaster
Na razie bazyl nie odpowiada na privy, wiec nie wiem co sie stalo...

Umowa byla taka, ze bazyl i kumpel zatrzymuja cala kase, a leszcz dostaje nauczke.


Brak odzewu moze swiadczyc o tym ,ze to "egzekutorzy" dostali nauczke ,a leszcz zatrzymal kase laugh
Kto wie czy nie poszedł dalej i nie wrabia teraz Bazyla wink
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2331226&page=1#Post2331226

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Podroznik

Zastanawia mnie dlaczego oszust, ukrywajacy sie pod innym nickiem i nie robiacy z tego tajemnicy nie zostal zbanowany.

I nie tylko ten.

Inny harcuje sobie pod nowym nickiem w najlepsze i malo kogo to obchodzi.

Jak widac licznik odwiedzin ....uber alles grin

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Może dlatego że ten problem już był przerabiany. Przeczytaj sobie.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Nie wiem, co sie stalo, ale wiem jedno - nie warto zabierac sie do wspolpracy z bazylem. Gostek jest niepowazny...


Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Master Flamaster
Nie wiem, co sie stalo, ale wiem jedno - nie warto zabierac sie do wspolpracy z bazylem. Gostek jest niepowazny...
gratuluję, że nareszcie na to wpadłeś laugh laugh laugh

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, alfa, rafal08, burbon, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,838 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1