|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741 |
Fajnie by było jak by wziął kase od Widgeta ten kolega Don Bazyla Corleone i ci spier.dolił z twoją kasą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
 Kto wie, kto wie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Fajnie by było jak by wziął kase od Widgeta ten kolega Don Bazyla Corleone i ci spier.dolił z twoją kasą  co by było w tym fajnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741 |
Musiałbyś szukać nowych komorników
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
Musiałbyś szukać nowych komorników i robić nowe pośmiewisko + nowy bazar tanich napinaczy w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Dlaczego ten temat tak Cię gryzie? Masz coś na sumieniu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
ale o co Ci chodzi w moim kontekście, bo nie bardzo rozumiem?  może nie bezpośrednio w twoim, ale bez sensu są posty typu "bęcki, bęcki" (twojego autorstwa post) w sprawie w której nikt nie ma nic do powiedzenia i dokładnie nawet nie wie o co chodzi.. pogratulować. 2,5k merytorycznych postów od lutego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
chyba sam miałeś niedawno podobną sytuacje wiec zamknij ładnie buzie i skup się na nabijaniu postów tak jak lubisz nigdy nie miałem podobnej sytuacji, a tobie radze trzymać sie własnych spraw.. "żegnam i mogę was uspokoić, że nie pojawię się pod innym nickiem."
kto to pamięta?
cóż, nie wiem jak się do tego odnieść, widocznie zbyt mało wiem o filozofii Seneki ;\) tobie chyba też coś sie pomieszało.. a dla reszty 'przyklaskaczy GTW' (czytaj min. pettersen, mgr, shane?)   HenkSiriacius== Zvonimir Fajnie, że temat wypłynął. Jest mnóstwo podobieństw. Aż nie chce mi się pisać jakich. Ale ostatnio pisałem z kilkoma osobami właśnie na ten temat na PW i GG. Generalnie Zvonek jesteś dla mnie idolem  Człowiek co dla 5pln oszukał kogoś i nie wysłał płyty DVD prowadzi temat gdzie dziennie kładzie po 10-15 tyś pln  Już kiedyś czytałem ten tekst na forum. "Ojca oszukasz, matkę oszukasz ale ludzi z mecz.pl nie oszukasz". Wiem, że nie ma dowodów w postaci IP na to, że Henk to Zvonek. Ale to jest mniej istotne. Zvonek rządzisz  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
i co z ta kasą ? mityczni wysłancy pojawili sie w domu nieuczciwego usera czy skonczyło sie na mieleniu ozorkiem? master napisz co jest grane w temacie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
i co z ta kasą ? mityczni wysłancy pojawili sie w domu nieuczciwego usera czy skonczyło sie na mieleniu ozorkiem? master napisz co jest grane w temacie... Na razie bazyl nie odpowiada na privy, wiec nie wiem co sie stalo... Umowa byla taka, ze bazyl i kumpel zatrzymuja cala kase, a leszcz dostaje nauczke. Czyt juz po wszystkim? Czekam na info od bazyla
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na razie bazyl nie odpowiada na privy, wiec nie wiem co sie stalo...
Umowa byla taka, ze bazyl i kumpel zatrzymuja cala kase, a leszcz dostaje nauczke. Brak odzewu moze swiadczyc o tym ,ze to "egzekutorzy" dostali nauczke ,a leszcz zatrzymal kase 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
Na razie bazyl nie odpowiada na privy, wiec nie wiem co sie stalo...
Umowa byla taka, ze bazyl i kumpel zatrzymuja cala kase, a leszcz dostaje nauczke. Brak odzewu moze swiadczyc o tym ,ze to "egzekutorzy" dostali nauczke ,a leszcz zatrzymal kase  Kto wie czy nie poszedł dalej i nie wrabia teraz Bazyla https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2331226&page=1#Post2331226
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zastanawia mnie dlaczego oszust, ukrywajacy sie pod innym nickiem i nie robiacy z tego tajemnicy nie zostal zbanowany. I nie tylko ten. Inny harcuje sobie pod nowym nickiem w najlepsze i malo kogo to obchodzi. Jak widac licznik odwiedzin ....uber alles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Może dlatego że ten problem już był przerabiany. Przeczytaj sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Nie wiem, co sie stalo, ale wiem jedno - nie warto zabierac sie do wspolpracy z bazylem. Gostek jest niepowazny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Nie wiem, co sie stalo, ale wiem jedno - nie warto zabierac sie do wspolpracy z bazylem. Gostek jest niepowazny... gratuluję, że nareszcie na to wpadłeś 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|