Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Co byście radzili mi kupić (biorąc pod względem programy sportowe) Cyfre +, Cyfrowy Polsat czy może platforme n ??

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Ja w wakacje się przeprowadzam i właśnie też mam zamiar kupić sobie jakąś platforme i chyba wybiorę Cyfrowy Polsat bo chyba Canal+ ma udostępnić sieciom kablowym i innym platformom MultiPakietu Canal+ za 39zł.To tyle ile teraz płacę w kablówce. I wtedy mam Canal+Sport gdzie są najlepsze ligi, Polsat Sport, Polsat Sport Extra( ME), EuroSport i chyba coś tam jeszcze na tym cyfrowym polsacie jest.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
to wszystko zależy jaki sport cie interesuje i jakie ligi ewentualnie. Na cyfrze piłka jest wg mnie lepsza: angielska, hiszpańska, włoska, francuska i polska. Na polsacie bundesliga, holenderska, grecka i szkocka zdaje się futbol

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Polsat nie ma bundesligi już od 2 lat. Ma ją SportKlub. Polsat Sport ma szkocką, grecką, holenderską, belgijską, rosyjską, trochę włoskiej, 2 angielską do tego puchar Francji, Niemiec, Ekstraklasy.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
na polsacie jest rosyjska, holenderska, grecka i szkocka. bundesligi nie ma

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Jeżeli nie zależy Ci na dobrym sygnale odbioru mowa tu o HD to ja bym wybrał kablówkę UPC (pełny pakiet + pakiet Canal+). Platforme N wg. mnie najmniej się opłaca.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dopóki C+ ma Ekstraklasę i Premiership to jest nie do ruszenia.

N popełnił błąd nie przejmując którejś z istniejących platform, bo na rynku nie ma miejsca dla 3 systemów.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by neoximek
Co byście radzili mi kupić (biorąc pod względem programy sportowe) Cyfre +, Cyfrowy Polsat czy może platforme n ??

ja polecam platformę polsatu i canal + w jednym

a wszystko za 18zł miesięcznie smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by mura
Originally Posted by neoximek
Co byście radzili mi kupić (biorąc pod względem programy sportowe) Cyfre +, Cyfrowy Polsat czy może platforme n ??

ja polecam platformę polsatu i canal + w jednym

a wszystko za 18zł miesięcznie smile
gdzie takie cuda? ja za sam polsat płace 50 ale w czerwcu mi sie konczy umowa i na miesiac przedłuzam na mistrzostwa tylko, jak możesz to podaj jakieś szczegóły: gdzie, co i jak trzeba nabyć? Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by mura
Originally Posted by neoximek
Co byście radzili mi kupić (biorąc pod względem programy sportowe) Cyfre +, Cyfrowy Polsat czy może platforme n ??

ja polecam platformę polsatu i canal + w jednym

a wszystko za 18zł miesięcznie smile
gdzie takie cuda? ja za sam polsat płace 50 ale w czerwcu mi sie konczy umowa i na miesiac przedłuzam na mistrzostwa tylko, jak możesz to podaj jakieś szczegóły: gdzie, co i jak trzeba nabyć? Pozdrawiam


pogadaj z kumplami co siedzą troche w technice elektronicznej, kilka godzin zajmuje praca nad tunerem i kartą i ... full pakiety wypas bez ryzyka wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
tak jak pisze Mura,Mozna przerobic dekoder Ferguson ,ze istnieje mozliwosc ogladania pakietu cyfry i polsatu w jednym pakiecie
i macie wszystkie ligi na wyciagniecie reki,mozna wgrac takze
premiere i Liga niemiecka i liga mistrzow kazdy mecz.,chyba ze ktos woli N-ke z komentarzem Zubilewicza z Ligi mistrzow laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A działa ta sztuczka na nowych kartach?


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, ANZELMO, aker, bukma, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec), 2,006 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1