|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
Oryginalnie wysłał marstyper: [qb]dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Nie pojawiaj się tu więcej dzeciaku nie potrafiący nawet uczcić pamięci zmarłego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
QRWA...przepraszam, ale jak widze posty takich debili, to mnie trzesie...codziennie jakis idiotyczny temat...w sumie mozna wybaczyc, bo niektorzy maja problemy z osobowaoscia, ale zeby "smiac" sie z czyjegos nieszczescia?! ...staram sie tego nie robic, ale W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Loop nie denerwuj sie i zgłaszam twoje zachowanie do moderatora a poza tym dawniej byłem mc typ 3 a nie mc typ wiec qrea odwal sie parchu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Oryginalnie wysłał marstyper: [qb]dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] ...to po co piszesz posty j/w?!Myslisz, ze kogos to bawi?!Tylko osoby na Twoim poziomie...i to pewnie co druga...mysle, ze poprostu jestes zakomplesionym czlowiekiem, ktory chce byc zauwazany...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362 |
Jaki debil !!! O ile wiem Mc Typ nie zyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
****a co ten koleś od******la <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]****a co ten koleś od******la <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] A ten ****a ****ny *******ec w c*** wy****ny ****a jego mac co od******la to kurewskie pojecie przechodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał marstyper: [qb]dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] wyp.ier.dal.aj ch.uju trzeba zaproponowac Conradowi zeby przy rejestracji na forum wprowadzil test na IQ i kto bedzie mial ponizej 80 (poziom debila, ale jak widac niektorzy maja) to niestety nie powinien miec mozliwosci zarejestrowania sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Oryginalnie wysłał marstyper: [qb]dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] [ Linked Image] w******alaj geju z flamengo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
...a juz myslalem,ze to tylko moje subiektywne uczucia...takich ludzi powinni usypiac...chyba ktos powinien usunac ten temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
kto to był mc typ i co się z nim stało?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Oryginalnie wysłał revange: [qb]kto to był mc typ i co się z nim stało?[/qb] Zginął w wypadku samochodowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka