Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#231602 31/05/2004 21:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#231603 04/06/2004 00:53
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Quote
Oryginalnie wysłał marstyper:
[qb]dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nie pojawiaj się tu więcej dzeciaku nie potrafiący nawet uczcić pamięci zmarłego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#231604 04/06/2004 02:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#231605 04/06/2004 19:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
QRWA...przepraszam, ale jak widze posty takich debili, to mnie trzesie...codziennie jakis idiotyczny temat...w sumie mozna wybaczyc, bo niektorzy maja problemy z osobowaoscia, ale zeby "smiac" sie z czyjegos nieszczescia?!
...staram sie tego nie robic, ale W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J...

#231606 04/06/2004 19:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Loop nie denerwuj sie i zgłaszam twoje zachowanie do moderatora a poza tym dawniej byłem mc typ 3 a nie mc typ wiec qrea odwal sie parchu

#231607 04/06/2004 19:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał marstyper:
[qb]dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
...to po co piszesz posty j/w?!Myslisz, ze kogos to bawi?!Tylko osoby na Twoim poziomie...i to pewnie co druga...mysle, ze poprostu jestes zakomplesionym czlowiekiem, ktory chce byc zauwazany...

#231608 04/06/2004 22:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
Jaki debil !!!
O ile wiem Mc Typ nie zyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#231609 04/06/2004 22:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
****a co ten koleś od******la <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#231610 04/06/2004 23:10
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]****a co ten koleś od******la <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
A ten ****a ****ny *******ec w c*** wy****ny ****a jego mac co od******la to kurewskie pojecie przechodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#231611 04/06/2004 23:26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał marstyper:
[qb]dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
wyp.ier.dal.aj ch.uju
trzeba zaproponowac Conradowi zeby przy rejestracji na forum wprowadzil test na IQ i kto bedzie mial ponizej 80 (poziom debila, ale jak widac niektorzy maja) to niestety nie powinien miec mozliwosci zarejestrowania sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#231612 05/06/2004 01:02
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał marstyper:
[qb]dobra nara !!!!!!!koncze z forum dawniej byłem mc typ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
[Linked Image] w******alaj geju z flamengo

#231613 05/06/2004 03:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
...a juz myslalem,ze to tylko moje subiektywne uczucia...takich ludzi powinni usypiac...chyba ktos powinien usunac ten temat stop

#231614 05/06/2004 17:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
kto to był mc typ i co się z nim stało?

#231615 05/06/2004 19:03
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał revange:
[qb]kto to był mc typ i co się z nim stało?[/qb]
Zginął w wypadku samochodowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#231616 08/06/2004 19:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1