|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
poczytaj wyzej nie byles pierwszy:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
hehe, przecież to jest porażka na starcie, odechciało mi się tam grać. Amen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Przepraszamy za problem z przelewy24. System ten dopiero jest wprowadzany i czasami występują w nim różne problemy.
Jak tylko transakcja do nas dojdzie od razu zostanie dopisana do Pana konta. Problem w tym, że kasa na ich koncie była po 3 minutach od dokonania transakcji. Sprawdziłem to na przelewy24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
ja wplacalem w sobote przez przelewy24 i dzis laskawie dopisali mi pieniazki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
tez dopisali Doxxbet [*] 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
jak ostatnio na nich plułem tak dzis ich musze pochwalic:) reakcje saportu to jakies 3-4 minuty na kazdego z emaili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
słuchajcie a jak wyglada sprawa limitów? ostro przycinają skrzydła?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
słuchajcie a jak wyglada sprawa limitów? ostro przycinają skrzydła? Do zera. Po kilkudziesięciu zakładach. Będzie można puszczać do akceptacji ale będą brali 1/20, może mniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Ktos wie jak szybko wyplacaja kase na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ktos wie jak szybko wyplacaja kase na konto bankowe? 2-3 dni robocze, ale trzeba ich prowadzić za rączkę. Raz podałem prawidłowe dane konta, to twierdzili, że jest w nich błąd. Dowiedziałem się o tym po 6 dniach od zlecenia w odpowiedzi na mojego ponaglającego maila. Podałem jeszcze raz te same dane i wtedy wypłacili. Łącznie czekania było ponad tydzień. Mają dużo procedur i mechanizmów bezpieczeństwa, nad którymi - mam wrażenie - nie do końca panują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Zleciłem wypłatę, ale kasa ciągle jest widoczna na koncie. Czy u nich jest taka sama procedura jak w bah, że kasę odejmują z konta dopiero, gdy tą wypłatę rzeczywiście zlecą ?
Druga sprawa, czy trzeba im wysyłać jakieś skany ? Z żadnych bonusów nie korzystałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Zleciłem wypłatę, ale kasa ciągle jest widoczna na koncie. Czy u nich jest taka sama procedura jak w bah, że kasę odejmują z konta dopiero, gdy tą wypłatę rzeczywiście zlecą ?
Druga sprawa, czy trzeba im wysyłać jakieś skany ? Z żadnych bonusów nie korzystałem. ode mnie chcieli screen dokumentu ze zdjęciem na [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Zaraz im wyślę, żeby się nie czepiali. Dzięki za odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Chyba ich łoś pokąsał  Wpłaciłem za pomocą MB. Wysłałem ładnie scan dowodu. Poprosili mnie jeszcze o scan karty debetowej/kredytowej. Po co ? Nie wiem. Ale wysłałem, wszak ważne żeby wypłata została zrealizowana. A oni mi za chwilę znowu odpisują: "Pragniemy tez poinformować, że na tą chwile zgodnie z naszymi procedurami może Pan jedynie zlecić wypłatę na konto bankowe." Myślę - OK, zaoszczędzę parę PLN na prowizji w MB. Wchodzę w "Wypłaty" i się okazuje, że przy przelewie na konto pobierają 11 PLN. Pytam się za co ? Tutaj nie chodzi nawet o kwotę, ale o sam fakt. Nigdy z czymś takim w innych bukach się nie spotkałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Farsy ciąg dalszy.
Zarejestrowałem dane konta bankowego. Zlecam wypłatę i wyskakuje mi komunikat: "brak zarejestrowanych kont bankowych". No ch... by ich strzelił....
Chyba będę miał ciężką przeprawę z supportem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ale to są kołki  Po tygodniu intensywnej korespondencji wreszcie zarejestrowali mi konto bankowe. Oczywiście wypłata nie została automatycznie zrealizowana, tylko przesłana do akceptacji przez administratora. Pewnie zajmie im to kolejnych parę dni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Zleciłem wypłatę, ale kasa ciągle jest widoczna na koncie. Czy u nich jest taka sama procedura jak w bah, że kasę odejmują z konta dopiero, gdy tą wypłatę rzeczywiście zlecą ? Tak. Ciekawe że nie możesz przez MB wypłacić, ja mogłem, a gościłem tam może ze 2-3 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
lol  W dzisiejszym mailu, w przypływie zdenerwowania napomknąłem coś o SBR i napisaniu do instytucji, która wydała im licencję. Teraz sprawdzam maila, patrzę jakaś wiadomość od doxxbet i jednocześnie od MB, że jakaś kasa doszła. Otwieram pierwszą wiadomość, w której doxxbet przeprasza za cały zamieszanie i jednocześnie informuje o możliwości wypłaty na MB, a w drugim mailu info od MB, że doszła kasa z doxxbet  Jak chcą to potrafią  Tylko do teraz nie wiem po co im były potrzebne dane mojego konta oraz skan karty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Jeżeli nigdzie nie mają tego w regulaminie to nie mają prawa tego żądać. Np. Betway chcieli ode mnie skan rachunku na moje dane. Ładnie, bez nerwów im odpisałem, że skoro nie ma tego w regulaminie, a ponadto wysłałem im skan dowodu osobistego to na pewno da się załatwić sprawę(czyt. wypłatę) już bez żadnych formalności. Oczywiście poskutkowało. Po prostu trzeba dać im szansę naprawić swój błąd. Oczywiście jeśli zdarzają się patologiczne przypadki to SBR, większa fora w PL i za granicą. Każda taktyka jest dobra tylko trzeba ją w odpowiednich momentach i odpowiednio stosować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Też macie problem z autoryzacją wpłaty przez MB ? Ja wpłaciłem wczoraj o 12:45 i do tej pory nie mam kasy na koncie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|