Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Rusty #2316371 05/05/2008 21:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
poczytaj wyzej nie byles pierwszy:D

Bonus: Unibet
Federer #2316374 05/05/2008 21:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
hehe,
przecież to jest porażka na starcie, odechciało mi się tam grać. Amen laugh

Rusty #2316811 06/05/2008 00:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Przepraszamy za problem z przelewy24. System ten dopiero jest wprowadzany i czasami występują w nim różne problemy.

Jak tylko transakcja do nas dojdzie od razu zostanie dopisana do Pana konta.


laugh

Problem w tym, że kasa na ich koncie była po 3 minutach od dokonania transakcji. Sprawdziłem to na przelewy24.

Rusty #2317563 06/05/2008 03:45
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
ja wplacalem w sobote przez przelewy24 i dzis laskawie dopisali mi pieniazki smirk

Chaoz #2318697 06/05/2008 19:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
tez dopisali

Doxxbet [*] smile

Rusty #2326013 09/05/2008 04:18
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
jak ostatnio na nich plułem tak dzis ich musze pochwalic:) reakcje saportu to jakies 3-4 minuty na kazdego z emaili smile

Sturmwind #2326801 09/05/2008 19:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
słuchajcie a jak wyglada sprawa limitów? ostro przycinają skrzydła?

Boomber #2326895 09/05/2008 19:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Boomber
słuchajcie a jak wyglada sprawa limitów? ostro przycinają skrzydła?
Do zera. Po kilkudziesięciu zakładach. Będzie można puszczać do akceptacji ale będą brali 1/20, może mniej.

z o ® r o #2377888 28/05/2008 22:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Ktos wie jak szybko wyplacaja kase na konto bankowe?

Scobas #2378019 28/05/2008 23:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Scobas
Ktos wie jak szybko wyplacaja kase na konto bankowe?
2-3 dni robocze, ale trzeba ich prowadzić za rączkę. Raz podałem prawidłowe dane konta, to twierdzili, że jest w nich błąd. Dowiedziałem się o tym po 6 dniach od zlecenia w odpowiedzi na mojego ponaglającego maila. Podałem jeszcze raz te same dane i wtedy wypłacili. Łącznie czekania było ponad tydzień.

Mają dużo procedur i mechanizmów bezpieczeństwa, nad którymi - mam wrażenie - nie do końca panują.

z o ® r o #2378943 29/05/2008 02:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Zleciłem wypłatę, ale kasa ciągle jest widoczna na koncie. Czy u nich jest taka sama procedura jak w bah, że kasę odejmują z konta dopiero, gdy tą wypłatę rzeczywiście zlecą ?

Druga sprawa, czy trzeba im wysyłać jakieś skany ? Z żadnych bonusów nie korzystałem.

Szewa #2379332 29/05/2008 05:36
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by Szewa
Zleciłem wypłatę, ale kasa ciągle jest widoczna na koncie. Czy u nich jest taka sama procedura jak w bah, że kasę odejmują z konta dopiero, gdy tą wypłatę rzeczywiście zlecą ?

Druga sprawa, czy trzeba im wysyłać jakieś skany ? Z żadnych bonusów nie korzystałem.

ode mnie chcieli screen dokumentu ze zdjęciem na [email protected]

awax76 #2379367 29/05/2008 06:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Zaraz im wyślę, żeby się nie czepiali. Dzięki za odpowiedź smile

Szewa #2381030 29/05/2008 23:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Chyba ich łoś pokąsał puke

Wpłaciłem za pomocą MB. Wysłałem ładnie scan dowodu. Poprosili mnie jeszcze o scan karty debetowej/kredytowej. Po co ? Nie wiem. Ale wysłałem, wszak ważne żeby wypłata została zrealizowana. A oni mi za chwilę znowu odpisują: "Pragniemy tez poinformować, że na tą chwile zgodnie z naszymi
procedurami może Pan jedynie zlecić wypłatę na konto bankowe."

Myślę - OK, zaoszczędzę parę PLN na prowizji w MB. Wchodzę w "Wypłaty" i się okazuje, że przy przelewie na konto pobierają 11 PLN. Pytam się za co ? Tutaj nie chodzi nawet o kwotę, ale o sam fakt. Nigdy z czymś takim w innych bukach się nie spotkałem...

Szewa #2381053 29/05/2008 23:41
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Farsy ciąg dalszy.

Zarejestrowałem dane konta bankowego. Zlecam wypłatę i wyskakuje mi komunikat: "brak zarejestrowanych kont bankowych". No ch... by ich strzelił....

Chyba będę miał ciężką przeprawę z supportem...

Szewa #2397745 05/06/2008 20:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ale to są kołki smirk

Po tygodniu intensywnej korespondencji wreszcie zarejestrowali mi konto bankowe. Oczywiście wypłata nie została automatycznie zrealizowana, tylko przesłana do akceptacji przez administratora. Pewnie zajmie im to kolejnych parę dni...

Szewa #2397760 05/06/2008 20:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by Szewa
Zleciłem wypłatę, ale kasa ciągle jest widoczna na koncie. Czy u nich jest taka sama procedura jak w bah, że kasę odejmują z konta dopiero, gdy tą wypłatę rzeczywiście zlecą ?

Tak.

Ciekawe że nie możesz przez MB wypłacić, ja mogłem, a gościłem tam może ze 2-3 dni


Fro_Lech #2398184 05/06/2008 23:34
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
lol laugh

W dzisiejszym mailu, w przypływie zdenerwowania napomknąłem coś o SBR i napisaniu do instytucji, która wydała im licencję. Teraz sprawdzam maila, patrzę jakaś wiadomość od doxxbet i jednocześnie od MB, że jakaś kasa doszła. Otwieram pierwszą wiadomość, w której doxxbet przeprasza za cały zamieszanie i jednocześnie informuje o możliwości wypłaty na MB, a w drugim mailu info od MB, że doszła kasa z doxxbet laugh

Jak chcą to potrafią grin Tylko do teraz nie wiem po co im były potrzebne dane mojego konta oraz skan karty...

Szewa #2399061 06/06/2008 07:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Jeżeli nigdzie nie mają tego w regulaminie to nie mają prawa tego żądać. Np. Betway chcieli ode mnie skan rachunku na moje dane. Ładnie, bez nerwów im odpisałem, że skoro nie ma tego w regulaminie, a ponadto wysłałem im skan dowodu osobistego to na pewno da się załatwić sprawę(czyt. wypłatę) już bez żadnych formalności.

Oczywiście poskutkowało. Po prostu trzeba dać im szansę naprawić swój błąd. Oczywiście jeśli zdarzają się patologiczne przypadki to SBR, większa fora w PL i za granicą. Każda taktyka jest dobra tylko trzeba ją w odpowiednich momentach i odpowiednio stosować wink

Fro_Lech #2435813 21/06/2008 23:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Też macie problem z autoryzacją wpłaty przez MB ? Ja wpłaciłem wczoraj o 12:45 i do tej pory nie mam kasy na koncie.

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,569 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1