Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
W zwiazku z tym ,iż przekroczylismy liczbę 200 postów w poprzednim temacie, w celu kontynuowania dyskusji zakładam ten temat.

Na poczatek o co chodzi w progresji X ????

Krótko mówiac: Gramy na remisy !!!
dokładniej: stawiamy na remis naszej drużyny dopóki ona nie zremisuje, zwiększajac odpowiednio stawkę.

Od czego zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

1) Wybieramy odpowiednia ligę, taka w której jest duży procent remisów. Poniższa statystyka powinna wam pomóc.
Code
1. Hiszpania II  - 26/66    39,39% 
2. Polska I      - 25/71    35,21% 
3. Turcja I      - 23/71    32,39% 
4. Francja I     - 31/100   31,00% 
5. Hiszpania I   - 15/49    30,61% 
6. Niemcy III-N  - 33/108   30,56%
7. Francja II    - 33/110   30,00%    
   Włochy II     - 15/50    30,00% 
9. Niemcy III-S  - 36/124   29,03%
10. Anglia II    - 25/94    26,60%
11. Anglia IV    - 38/144   26,39% 
12. Holandia I   - 16/63    25,40%
13. Włochy I     -  9/36    25,00%     
    Szkocja I    - 15/60    25,00%
15. Belgia I     - 17/72    23,61%
14. Anglia III   - 25/109   22,94%
15. Niemcy I     - 16/72    22,22%
16. Grecja I     -  7/32    21,88%
17. Anglia I     - 19/87    21,84%
18. Niemcy II    - 15/71    21,13%
19. Szwajcaria I - 19/90    21,11%
20. Dania I      - 13/66    19,69%
21. Portugalia I - 10/51    19,60%
2) Wybieramy odpowiednia drużynę, ja to robię na 2 sposoby

a) drużyna która często remisuje, sprawdzamy ostatnie sezony i wybieramy drużynę ze skłonnosciami do remisów.

b) Długa seria bez remisu, pytanie się nasuwa czy to jest 5 meczów bez remisu czy więcej, to zależy od ligi.
Z tego co się orientuje w tamtym sezonie Alaves nie zanotowało remisu w lidze w ostatnich 30 spotkaniach
(to nie miało nikogo zniechęcić, lecz utęperować zapał co niektórych że na progresji zawsze wyjda do przodu,
osobiscie uważam że grajac ostrożnie i uważnie na progresji można troszkę buków oskubać).

3) Za jakie stawki grać ???

a) można jak to podawał JAMES, grać według takiego schematu.

Przyjmujac sredni kurs na remis 2,7 (STS), jesli ktos gra u internetowych buków sredni kurs powinien być wyższy
Code
Poziom  Typ-AKO  Stawka  Wygrana
I        X-2.7      10    +14.3
II       X-2.7      20    +18.6
III      X-2.7      40    +27.2
IV       X-2.7      80    +44.4
V        X-2.7     160    +78.8
VI       X-2.7     320   +147.6
VII      X-2.7     640   +285.2
VIII     X-2.7    1120   +331.6
Wygrana uwzględnia podatek i wczesniej zainwestowana gotówkę.

b) można też uzależniać stawke od kursu i poziomu na którym znajduje się drużyna, ja osobiscie tak robię.

No to chyba tyle nawijania ...

Pozdrawiam i życzę samych remisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Ostatnio najbardziej zainteresowała mnie II liga hiszpańska. Zrobiłem statystykę, która może niektórym pomoże w wyborze drużyny z tej ligi, według mnie aktualny sezon jak narazie w tej lidze jest można by powiedzieć "wymarzony" do progresji

Code
Sezon 01/02 - 142 remisy na 462 mecze - 30,74%

Najdłuższe serie bez remisu:
12 - R.Ferrol (12 meczy bez remisu, remis na 13 poziomie)
11 - Xerez
10 - At. Madrid
 9 - Gimnastic, Extremadura
----------------------------------------------------------
Sezon 00/01 - 154/462 - 33,33%

Najdłuższe serie bez remisu:
17 - Salamanca
12 - Las Palmas (12 ostatnich spotkań sezonu bez remisu)
10 - Compostela
 9 - Tenerife, Extremadura x2
----------------------------------------------------------
Sezon 99/00 - 141/462 - 30,52%

Najdłuższe serie bez remisu:
12 - Osasuna, At. Madrid B, Getafe
10 - Tenerife, Toledo
 9 - Osasuna, Getafe, Logrones, Lleida
----------------------------------------------------------
Sezon 98/99 - 132/462 mecze - 28,57%

Najdłuższe serie bez remisu:
23 - Barcelona B (23 ostatnie spotkania sezonu bez remisu)
14 - At. Madrid B
10 - Leganes, Eibar, Ourense
 9 - Malaga, Merida, Badajoz, Mallorca B
----------------------------------------------------------
Sezon 97/98 - 144/462 - 31,17%

Najdłuższe serie bez remisu:
15 - R.Vallecano
14 - Lleida
12 - At. Madrid B
10 - Badajoz, 
 9 - Xerez, Villarreal, Extremadura
----------------------------------------------------------
Sezon 96/97 - 113/380 - 29,74%

Najdłuższe serie bez remisu:
11 - Merida
 9 - Mallorca, Alaves

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Po dlugiej przerwie zwiazanej z progresja na X i wielu wtopach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> z tym zwiazanych, powracam do tematu.
Na poczatek wybralem sobie 5 druzyn:
Niort i Clermont (niektorzy na tym forum tez chyba je graja), Getafe, Badajoz (II hiszpanska) i z polskiej ligi Gornik Zabrze.
Jak cos to piszcie swoje opinie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Niort niedawno zremisowało w Pucharze Francji co zakończyło moją progresję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale w lidze cały czas bez remisu. Może wybiorę jeszcze raz tą drużynę i będzie prawo serii.

Napisz coś więcej o swoich wtopach, jakie błędy zauważyłeś u siebie, czego Twoim zdaniem należy się wystrzegać.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg74:
[qb]
Napisz coś więcej o swoich wtopach, jakie błędy zauważyłeś u siebie, czego Twoim zdaniem należy się wystrzegać.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Wedlug mnie przede wszystkim nalezy sie wystrzegac grania na hurra. Ze mna bylo tak, ze jak jakis kupon mi nie wchodzil, to czesto probowalem jeszcze tego samego dnia sie odkuc, czesto stawiajac na mecze po malych kursach i za duze stawki, w koncu dwa czy trzy razy pod rzad cos mi nie weszlo i po kasie.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg74:
[qb]
Napisz coś więcej o swoich wtopach, jakie błędy zauważyłeś u siebie, czego Twoim zdaniem należy się wystrzegać.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Wedlug mnie przede wszystkim nalezy sie wystrzegac grania na hurra. Ze mna bylo tak, ze jak jakis kupon mi nie wchodzil, to czesto probowalem jeszcze tego samego dnia sie odkuc, czesto stawiajac na mecze po malych kursach i za duze stawki, w koncu dwa czy trzy razy pod rzad cos mi nie weszlo i po kasie.[/qb]
Bo należy powoli i stanowczo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Quote
Oryginalnie wysłał @mplugin@:
Bo należy powoli i stanowczo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB]
Najlepiej czlowiek uczy sie na wlasnych bledach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Witam

Zrobiłem mała analizę lig angielskich, choć po powrocie z Londynu, coraz gorzej mi się Anglia kojarzy, najpierw Derby mnie rozpierd*****, a po wczorajszym dniu jeszcze nie doszedlem do siebie, ostatni mecz na kuponie i *******one Angole ..., ach szkoda gadać.

Więc do rzeczy poniżej znajduja się druzyny z długa seria bez remisu:

Osobiscie dołacze do progresji Southend i być może Bristol C (ale chyba w następnej kolejce - w sobotę graja u siebie ze słabiutkim Swindonem)

Anglia - Premier League

9 - West Bromwich (9 meczy bez remisu, jeszcze bez remisu)
8 - Tottenham
7 - Middlesbrough
6 - Manchester U, Everton

Anglia - I

10 - Portsmouth, Brighton
9 - Grimsby
6 - Wolverhampton

Anglia - II

13 - Bristol C (jeszcze bez remisu)
11 - Tranmere
10 - Stockport, Wycombe
7 - Blackpool, QPR
6 - Brentford, Cheltenham

Anglia III

12 - Macclesfield, Southend
9 - Carlisle
6 - Boston

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał @mplugin@:
Bo należy powoli i stanowczo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Najlepiej czlowiek uczy sie na wlasnych bledach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/QB]
No ja także mam doświadcznia. nic na siłe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
A czy ktos ostatnio obstawial moze II lige hiszpanska albo francuska w expekcie, bo dzisiaj jakos nie moglem znalezc na nie kursow???
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
[qb]
Quote
Najlepiej czlowiek uczy sie na wlasnych bledach [/qb]
"Uczymy się na błędach. Są narody, które uczą się na osiągnięciach." [Linked Image] [Linked Image]

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb][qb]
Quote
Najlepiej czlowiek uczy sie na wlasnych bledach [/qb]
"Uczymy się na błędach. Są narody, które uczą się na osiągnięciach." [Linked Image] [Linked Image][/qb]
To ja limeryk wlasnej produkcji ala Jacek Cygan:

Oczywiscie w code

Code
Lino z Polic się wywodzi
Jego postów jak w powodzi
I choć Lin to ryba
Lecz nie głupia chyba
Może z sensem coś urodzi

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Ufo,

Moze ja wpadne do Ciebie na dzielnice, to sobie pogadamy "po mesku"..? [Linked Image]

..do Ciebie mam przynajmniej blisko. [Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]A czy ktos ostatnio obstawial moze II lige hiszpanska albo francuska w expekcie, bo dzisiaj jakos nie moglem znalezc na nie kursow???
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Zwykle w expekcie kursy na drugie ligi francuskie, włoskie, hiszpańskie pojawiaja się w piatek, a czasami nawet w sobote.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Ufo,

Moze ja wpadne do Ciebie na dzielnice, to sobie pogadamy "po mesku"..? [Linked Image]

..do Ciebie mam przynajmniej blisko. [Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Odpowiadam limerykiem ala Jacek Cygan:

(oczywiscie w code, bo to malo wazne)

Code
Lino nasz ty bohaterze
Ja ci chyba cos nie wierzę
Podstawówkę kończyć miałeś -
Czy gdzieś dalej się dostałeś ?!

Po męsku to raczej nie pogadamy,
Bo nie dość, że pedofilia -
to jeszcze jam heteroseksualista zawołany...

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Code
 
Piękne wiersze Ufo prawisz
Ciekaw jam co nextem wstawisz :)
 
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

Dołączył: Sep 2002
Posty: 401
T
tkj Offline
addict
addict
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 401
Quote
[qb]
Code
Lino nasz ty bohaterze
Ja ci chyba cos nie wierzę
Podstawówkę kończyć miałeś -
Czy gdzieś dalej się dostałeś ?!

Po męsku to raczej nie pogadamy,
Bo nie dość, że pedofilia -
to jeszcze jam heteroseksualista zawołany...
[/qb]
Czytam i nie wierzeee. :5gw: . Czekam na więcej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

-- Maciej

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Moje drużyny na ten weekend :

Vicenza - Palermo (IV)
Sporting - Poli. Ejido (III)
Napoli - Livorno (III)
Swansea - Southend (I)
HSV (I) - M'Gladbach
Clermont - Lorient (I)

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Wracam po krótkiej przerwie z nowymi siłami i z nowym zapałem i z zamiarem wyrównania strat w jakie już wpędziło mnie HSV
Moje propozycje:
#1 KSZO
#2 Wisła Płock
#3 Ruch Chorzów
#4 Salamanca
#5 Eijdo
#6 Oviedo
#7 HSV

Teraz głownie skupię się na 2 lidze hiszpańskiej i na lidze polskiej.
POWODZONKA

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, alfa, ANZELMO, rymoholik, betowiec, $-man, latajaca_holenderka, forty), 1,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1