|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
W zwiazku z tym ,iż przekroczylismy liczbę 200 postów w poprzednim temacie, w celu kontynuowania dyskusji zakładam ten temat. Na poczatek o co chodzi w progresji X ???? Krótko mówiac: Gramy na remisy !!! dokładniej: stawiamy na remis naszej drużyny dopóki ona nie zremisuje, zwiększajac odpowiednio stawkę. Od czego zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 1) Wybieramy odpowiednia ligę, taka w której jest duży procent remisów. Poniższa statystyka powinna wam pomóc. 1. Hiszpania II - 26/66 39,39%
2. Polska I - 25/71 35,21%
3. Turcja I - 23/71 32,39%
4. Francja I - 31/100 31,00%
5. Hiszpania I - 15/49 30,61%
6. Niemcy III-N - 33/108 30,56%
7. Francja II - 33/110 30,00%
Włochy II - 15/50 30,00%
9. Niemcy III-S - 36/124 29,03%
10. Anglia II - 25/94 26,60%
11. Anglia IV - 38/144 26,39%
12. Holandia I - 16/63 25,40%
13. Włochy I - 9/36 25,00%
Szkocja I - 15/60 25,00%
15. Belgia I - 17/72 23,61%
14. Anglia III - 25/109 22,94%
15. Niemcy I - 16/72 22,22%
16. Grecja I - 7/32 21,88%
17. Anglia I - 19/87 21,84%
18. Niemcy II - 15/71 21,13%
19. Szwajcaria I - 19/90 21,11%
20. Dania I - 13/66 19,69%
21. Portugalia I - 10/51 19,60%2) Wybieramy odpowiednia drużynę, ja to robię na 2 sposoby a) drużyna która często remisuje, sprawdzamy ostatnie sezony i wybieramy drużynę ze skłonnosciami do remisów. b) Długa seria bez remisu, pytanie się nasuwa czy to jest 5 meczów bez remisu czy więcej, to zależy od ligi. Z tego co się orientuje w tamtym sezonie Alaves nie zanotowało remisu w lidze w ostatnich 30 spotkaniach (to nie miało nikogo zniechęcić, lecz utęperować zapał co niektórych że na progresji zawsze wyjda do przodu, osobiscie uważam że grajac ostrożnie i uważnie na progresji można troszkę buków oskubać). 3) Za jakie stawki grać ??? a) można jak to podawał JAMES, grać według takiego schematu. Przyjmujac sredni kurs na remis 2,7 (STS), jesli ktos gra u internetowych buków sredni kurs powinien być wyższy Poziom Typ-AKO Stawka Wygrana
I X-2.7 10 +14.3
II X-2.7 20 +18.6
III X-2.7 40 +27.2
IV X-2.7 80 +44.4
V X-2.7 160 +78.8
VI X-2.7 320 +147.6
VII X-2.7 640 +285.2
VIII X-2.7 1120 +331.6 Wygrana uwzględnia podatek i wczesniej zainwestowana gotówkę. b) można też uzależniać stawke od kursu i poziomu na którym znajduje się drużyna, ja osobiscie tak robię. No to chyba tyle nawijania ... Pozdrawiam i życzę samych remisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Ostatnio najbardziej zainteresowała mnie II liga hiszpańska. Zrobiłem statystykę, która może niektórym pomoże w wyborze drużyny z tej ligi, według mnie aktualny sezon jak narazie w tej lidze jest można by powiedzieć "wymarzony" do progresji Sezon 01/02 - 142 remisy na 462 mecze - 30,74%
Najdłuższe serie bez remisu:
12 - R.Ferrol (12 meczy bez remisu, remis na 13 poziomie)
11 - Xerez
10 - At. Madrid
9 - Gimnastic, Extremadura
----------------------------------------------------------
Sezon 00/01 - 154/462 - 33,33%
Najdłuższe serie bez remisu:
17 - Salamanca
12 - Las Palmas (12 ostatnich spotkań sezonu bez remisu)
10 - Compostela
9 - Tenerife, Extremadura x2
----------------------------------------------------------
Sezon 99/00 - 141/462 - 30,52%
Najdłuższe serie bez remisu:
12 - Osasuna, At. Madrid B, Getafe
10 - Tenerife, Toledo
9 - Osasuna, Getafe, Logrones, Lleida
----------------------------------------------------------
Sezon 98/99 - 132/462 mecze - 28,57%
Najdłuższe serie bez remisu:
23 - Barcelona B (23 ostatnie spotkania sezonu bez remisu)
14 - At. Madrid B
10 - Leganes, Eibar, Ourense
9 - Malaga, Merida, Badajoz, Mallorca B
----------------------------------------------------------
Sezon 97/98 - 144/462 - 31,17%
Najdłuższe serie bez remisu:
15 - R.Vallecano
14 - Lleida
12 - At. Madrid B
10 - Badajoz,
9 - Xerez, Villarreal, Extremadura
----------------------------------------------------------
Sezon 96/97 - 113/380 - 29,74%
Najdłuższe serie bez remisu:
11 - Merida
9 - Mallorca, Alaves
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Po dlugiej przerwie zwiazanej z progresja na X i wielu wtopach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> z tym zwiazanych, powracam do tematu. Na poczatek wybralem sobie 5 druzyn: Niort i Clermont (niektorzy na tym forum tez chyba je graja), Getafe, Badajoz (II hiszpanska) i z polskiej ligi Gornik Zabrze. Jak cos to piszcie swoje opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Niort niedawno zremisowało w Pucharze Francji co zakończyło moją progresję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale w lidze cały czas bez remisu. Może wybiorę jeszcze raz tą drużynę i będzie prawo serii.
Napisz coś więcej o swoich wtopach, jakie błędy zauważyłeś u siebie, czego Twoim zdaniem należy się wystrzegać.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Oryginalnie wysłał Cyborg74: [qb] Napisz coś więcej o swoich wtopach, jakie błędy zauważyłeś u siebie, czego Twoim zdaniem należy się wystrzegać.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Wedlug mnie przede wszystkim nalezy sie wystrzegac grania na hurra. Ze mna bylo tak, ze jak jakis kupon mi nie wchodzil, to czesto probowalem jeszcze tego samego dnia sie odkuc, czesto stawiajac na mecze po malych kursach i za duze stawki, w koncu dwa czy trzy razy pod rzad cos mi nie weszlo i po kasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb] Oryginalnie wysłał Cyborg74: [qb] Napisz coś więcej o swoich wtopach, jakie błędy zauważyłeś u siebie, czego Twoim zdaniem należy się wystrzegać.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Wedlug mnie przede wszystkim nalezy sie wystrzegac grania na hurra. Ze mna bylo tak, ze jak jakis kupon mi nie wchodzil, to czesto probowalem jeszcze tego samego dnia sie odkuc, czesto stawiajac na mecze po malych kursach i za duze stawki, w koncu dwa czy trzy razy pod rzad cos mi nie weszlo i po kasie.[/qb] Bo należy powoli i stanowczo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Oryginalnie wysłał @mplugin@: Bo należy powoli i stanowczo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB] Najlepiej czlowiek uczy sie na wlasnych bledach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Witam
Zrobiłem mała analizę lig angielskich, choć po powrocie z Londynu, coraz gorzej mi się Anglia kojarzy, najpierw Derby mnie rozpierd*****, a po wczorajszym dniu jeszcze nie doszedlem do siebie, ostatni mecz na kuponie i *******one Angole ..., ach szkoda gadać.
Więc do rzeczy poniżej znajduja się druzyny z długa seria bez remisu: Osobiscie dołacze do progresji Southend i być może Bristol C (ale chyba w następnej kolejce - w sobotę graja u siebie ze słabiutkim Swindonem)
Anglia - Premier League
9 - West Bromwich (9 meczy bez remisu, jeszcze bez remisu) 8 - Tottenham 7 - Middlesbrough 6 - Manchester U, Everton
Anglia - I
10 - Portsmouth, Brighton 9 - Grimsby 6 - Wolverhampton
Anglia - II
13 - Bristol C (jeszcze bez remisu) 11 - Tranmere 10 - Stockport, Wycombe 7 - Blackpool, QPR 6 - Brentford, Cheltenham
Anglia III
12 - Macclesfield, Southend 9 - Carlisle 6 - Boston
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb] Oryginalnie wysłał @mplugin@: Bo należy powoli i stanowczo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Najlepiej czlowiek uczy sie na wlasnych bledach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/QB] No ja także mam doświadcznia. nic na siłe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
A czy ktos ostatnio obstawial moze II lige hiszpanska albo francuska w expekcie, bo dzisiaj jakos nie moglem znalezc na nie kursow??? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
[qb] Najlepiej czlowiek uczy sie na wlasnych bledach [/qb] "Uczymy się na błędach. Są narody, które uczą się na osiągnięciach." [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał lino: [qb][qb] Najlepiej czlowiek uczy sie na wlasnych bledach [/qb] "Uczymy się na błędach. Są narody, które uczą się na osiągnięciach." [ Linked Image] [ Linked Image][/qb] To ja limeryk wlasnej produkcji ala Jacek Cygan: Oczywiscie w codeLino z Polic się wywodzi
Jego postów jak w powodzi
I choć Lin to ryba
Lecz nie głupia chyba
Może z sensem coś urodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Ufo, Moze ja wpadne do Ciebie na dzielnice, to sobie pogadamy "po mesku"..? [ Linked Image] ..do Ciebie mam przynajmniej blisko. [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb]A czy ktos ostatnio obstawial moze II lige hiszpanska albo francuska w expekcie, bo dzisiaj jakos nie moglem znalezc na nie kursow??? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Zwykle w expekcie kursy na drugie ligi francuskie, włoskie, hiszpańskie pojawiaja się w piatek, a czasami nawet w sobote. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał lino: [qb]Ufo, Moze ja wpadne do Ciebie na dzielnice, to sobie pogadamy "po mesku"..? [ Linked Image] ..do Ciebie mam przynajmniej blisko. [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Odpowiadam limerykiem ala Jacek Cygan: (oczywiscie w code, bo to malo wazne) Lino nasz ty bohaterze
Ja ci chyba cos nie wierzę
Podstawówkę kończyć miałeś -
Czy gdzieś dalej się dostałeś ?!
Po męsku to raczej nie pogadamy,
Bo nie dość, że pedofilia -
to jeszcze jam heteroseksualista zawołany...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Piękne wiersze Ufo prawisz
Ciekaw jam co nextem wstawisz :)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 401 |
[qb] Lino nasz ty bohaterze
Ja ci chyba cos nie wierzę
Podstawówkę kończyć miałeś -
Czy gdzieś dalej się dostałeś ?!
Po męsku to raczej nie pogadamy,
Bo nie dość, że pedofilia -
to jeszcze jam heteroseksualista zawołany... [/qb] Czytam i nie wierzeee. :5gw: . Czekam na więcej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -- Maciej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Moje drużyny na ten weekend :
Vicenza - Palermo (IV) Sporting - Poli. Ejido (III) Napoli - Livorno (III) Swansea - Southend (I) HSV (I) - M'Gladbach Clermont - Lorient (I)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Wracam po krótkiej przerwie z nowymi siłami i z nowym zapałem i z zamiarem wyrównania strat w jakie już wpędziło mnie HSV Moje propozycje: #1 KSZO #2 Wisła Płock #3 Ruch Chorzów #4 Salamanca #5 Eijdo #6 Oviedo #7 HSV
Teraz głownie skupię się na 2 lidze hiszpańskiej i na lidze polskiej. POWODZONKA
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|