|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
john niezle zes sie oblowil:)a telefon moze maja?to trzeba krecic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
chodzi o to, że kontakt z nimi tylko poprzez e-maila niestety cwaniaki z nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
od 7 kwietnie minelo 11 dni wiec to jeszcze nie jest jakos duzo czasu,zdarazja sie przypadki ze przelew idzie dluzej,ja moge powiedziec ze przelew z moneybookers do mbanku szedl ok 14 dni,ale maialem tez rozniez ze tego samego dnia przyszedl od zlecenia wyplaty z moneya,nie ma reguly wiec mysle ze lada moment przyjdzie w poniedzialek:)jak nie to piszemy i robimy ogolnoforumowa rewolte:)pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
dzięki za wsparcie :-) najgorsze jest to że polski support pisze pierdoły że wypłata została zrealizowana jak nie została potrafie się dopatrzeć jakie przelewy do mnie dotarły a jakie nie. Mogli napisać że wkrótce, że sprawdzą co się dzieje czy takie tam ale po co zadawać sobie trud i sprawdzić temat. A swoją drogą po co taki support jak nic w nim nie mozna załatwić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
a sprobuj napisac do angielskiego suportu po angielsku moze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
John, pisz do bólu do obu supportów, wraz ze screenami ze robiłeś wypłaty z Expekt + moze nawet screen z historii transakcji konta na jakie zleciles wypłaty. Im to trzeba jak tumanom wszystko tłumaczyc krok po kroku, dopiero jak zrobisz młyn to sie tym zajmą i napewno otrzymasz cala kase. Mi ostatnio oddali prawie 2800 zl, piszac maila z głebokimi przeprosinami ze ich pracownik popełnil błąd, wczesnije oczywiscie tak jak Tobie - suche pierdoły że wszystko ok, itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674 |
w takim wypadku najlepiej przez chat'a! Wyloguj sie, daj zakladkę załóż konto i tam jest chat.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Panowie jaki buk ma najwieksza i najlepsza oferte zakladow LIVE?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Panowie jaki buk ma najwieksza i najlepsza oferte zakladow LIVE? chyba bwin i bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Panowie jaki buk ma najwieksza i najlepsza oferte zakladow LIVE? chyba bwin i bet365 Warto jeszcze dodać betfair i będzie komplet. A jeśli chodzi o samą piłkę nożną to może Mansion.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 328
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2007
Posty: 328 |
witam mam takie pytanie...ktory buk posiada promocje po ktorej dostane 100%bonusu po wplacie na konto??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
witam mam takie pytanie...ktory buk posiada promocje po ktorej dostane 100%bonusu po wplacie na konto?? scandic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
witam mam takie pytanie...ktory buk posiada promocje po ktorej dostane 100%bonusu po wplacie na konto?? scandic wauwgaming, jetbull, expekt, bwin, bah, bet365, centrebet i pewnie wiele, wiele innych. Wystarczy się trochę rozejrzeć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jetbulla? to ci od hapi ałers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
jetbulla? to ci od hapi ałers? Taa  100e dają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam zadko sie udzielam w tego typu tematach.Ale chce polecic kazdemu jednego buka z czystym sumieniem jest WILLHILL .Otoz pisze to w przyplywie szacunku do twgo bukmachera .Co mnie spotkalo ze to pisze mowimy tu o 4000 tysiacach euro ktore ugralem w tym bukmacherze w kasynie ,to sa prawdziwe pieniadze.Otoz grajac w kasynie przez 3 dni praktycznie bez przerwy ugralem dokladnie 4 tysiace euro w sumie po czym wychodzac z kasyna pieniadze znikly.Poprostu rozplynely sie w powietrzu,wiecie znalem tego typu sprawy nieco wczesniej ,wiadomo internet polaczenia i tego typu sprawy ktore czesto mialy miejsce zawsze jednak kasa wracala.Tym razem musialem dzwonic do Service szybka gadka ze znikly pieniadze -pomyslalem ze gosc pomysli jakis desperat pojechal z kasa i teraz wali przypal zeby mu oddac kase bo przegral.Nic z tych zeczy kolega powiedzial tylko kiedy gdzie i o ktorej?Mowie dzisiaj o tej i o tej- ok spojze w dziennik -(mysle sobie zrob to zrob to koles).Po godzinie 4 badyle na koncie plus 100euro bonus credit obrot 30 razy.Will respect to jest poprostu firma gdzie klient wie ze choc by wybuchla wojna kasa jest bezpieczna .Smieszne jest jeszcze jedna sprawa ,moj angielski jest jaki jest ale na koniec rozsmieszylem goscia mowiac zeby taki numer byl ostatni raz bo zbieram walizki.Polecam kazdemu good book. Tymczasem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Panowie poszukuje dobrego buka ktory ma bogata oferte NHl i NFL ( wie ze do sezonu jeszce duzo czasu ,ale trzeba cos ju wybrac i pograc troche  ). Unibet odpada bo juz u nich gram ,ale potrzebny mi 2 rowne dobry buk z korym nie bedzie problemow przy akceptacji kuponow i wyplatami. Koniecznie waluta PLN Myslalem o Gamebookers ,Bwin( chociaz nie wiem czy to najlpeszy pomysl ,ale oferte maja bogata) ,Interwetten. Expetk wlasnie "testuje" i jakos sredni mi sie u nich gra ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Pinnacle powinien być najlepszy jeśli chcesz grać amerykańskie sporty. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Pinnacle powinien być najlepszy jeśli chcesz grać amerykańskie sporty.  No tak ale niestety nie ma polskiej waluty i jezyka polskiego tez tam nie widze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
W pinnacle jest polska waluta.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|