|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188 |
w sumie dzis charlotte i minnessote m,ozna gra ?? ale ja tam niewiem jakies info o skladach kontuzjach itp ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97 |
HOUSTON-SEATTLE :5gw: dobry mecz do zagrania 1.37 w toto ale opłaca sie i tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97 |
poprwka :rolleyes: HOUSTON-SACRAMENTO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
SAN ANTONIO-INDIANA H(0-5) 1 1.90 :4gw: Fever dzisiaj bez bardzo dobrej Tamiki Catchings więc dostaną baty.I tak nawet z Tamiką nie wiele by zdziałały a bez niej po prostu ich nie widze w konrontacji z dobrze prezentującymi się Silver Stars. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]SAN ANTONIO-INDIANA H(0-5) 1 1.90 :4gw: Fever dzisiaj bez bardzo dobrej Tamiki Catchings więc dostaną baty.I tak nawet z Tamiką nie wiele by zdziałały a bez niej po prostu ich nie widze w konrontacji z dobrze prezentującymi się Silver Stars. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Skąd te wieści? Jak dla mnie to dziś dwie pozycje: Los Angeles- Seatlle typ Seatlle +8,5 kurs 1,68 totomix Lisa Leslie- Lauren Jackson 2 kurs 1,9 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Previewy na amerykańskich serwisach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Catchings nie będzie grać ale nie jest to 100% info bo mozliwe ze sie pozbiera i zagra... Dla mnie i tak ten mecz jest do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Tamika Catchings jednak gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
nie no totalna porażka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> korzystalem z yahoosports juz wczesniej i jakos nie walili tak w c***a a teraz.... :/ Catchings zagrała i to była najlepsza na parkiecie ehhh te kobity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Na dziś proponuję taki oto typ:
TOTO-MIX Seattle-Phoenix H(0-7)-1(1,9) Seattle dobrze sobie radzi w potyczkach z rywalkami (w poprzednim sezonie wygrywając gładko 82-53 oraz 66-57). Gospodynie tego meczu w tym sezonie grały 2 spotkania u siebie i je wygrały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Jak dla mnie to dziś w mixie do zagrania jest:
2259 SWOOPES-BARANOWA KL WNBA 1.35 17.00 3.20 typ Swoopes :5gw:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Ja dzisiaj gram dubla:
Minnesota - San Antonio 2 (+4,5) @ 1,91 Seattle - Phoenix over 145,5 @ 1,91
pozdrawiam i GL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Oryginalnie wysłał darros: [qb]Na dziś proponuję taki oto typ:
TOTO-MIX Seattle-Phoenix H(0-7)-1(1,9) Seattle dobrze sobie radzi w potyczkach z rywalkami (w poprzednim sezonie wygrywając gładko 82-53 oraz 66-57). Gospodynie tego meczu w tym sezonie grały 2 spotkania u siebie i je wygrały.[/qb] Seattle-Phoenix H(0-7)-1(1,9) (72:45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Dziś tylko jeden mecz ale uważam że warto go zagrać w ten sposób:
TOTO-MIX Washington-CONNECTICUT(H0-4)-2 Oba zespoły grały ze sobą w ubiegłym sezonie 2 razy i oba spotkania wygrały zawodniczki z CONNECTICUT(74:67) oraz (65:63) Washington jeszcze w tej rundzie nie wugrał spotkania u siebie(0-0-2) Zaś zespół z CONNECTICUT grał pierwsze spotkanie na wyjeżdzie w tym sezonie dwa dni temu pokonując Detroit 65:63 tak więc bilans ich wygląda następująco(1-0-0) Dla bardziej odważnych proponuje postawić na zwycięstwo zespołu CONNECTICUT(2,25)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał darros: [qb]Dziś tylko jeden mecz ale uważam że warto go zagrać w ten sposób:
TOTO-MIX Washington-CONNECTICUT(H0-4)-2 Oba zespoły grały ze sobą w ubiegłym sezonie 2 razy i oba spotkania wygrały zawodniczki z CONNECTICUT(74:67) oraz (65:63) Washington jeszcze w tej rundzie nie wugrał spotkania u siebie(0-0-2) Zaś zespół z CONNECTICUT grał pierwsze spotkanie na wyjeżdzie w tym sezonie dwa dni temu pokonując Detroit 65:63 tak więc bilans ich wygląda następująco(1-0-0) Dla bardziej odważnych proponuje postawić na zwycięstwo zespołu CONNECTICUT(2,25)[/qb] A ja tu się z kolegą nei zgodzę- wg mnie na dziś z totomixa takie oto pozycje: 2251 WASHINGTON-CONNECTICUT WNBA typ Washington kurs 1.65 2253 HOLDSCLAW-SALES KL WNBA typ Holdsclaw kurs 1.4 a poza tym Connecticut wcale nie ograło Detroit w tym sezonie- to właśnie Washington załatwił ekipę z Detroit 65-63 dwa dni temu- pomyliłeś kolego trochę fakty. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Tak masz rację lleyton pomyliłem oczywiście wygrało Washington. Tak więc CONNECTICUT zagra pierwszy mecz na wyjeżdzie(zobaczymy z jakim skutkiem) Ja nadal typuje zwycięstwo lub porażkę nie większą niż 4 pkt.zespołu CONNECTICUT.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
zagapilem sie troche i nie zagralem Washington...to jest wyjebiste RK(1,7 w sts, w Toto 1,65 bylo) - w Pinnaclu ML placa tylko 1,377, a kto jak kto, ale Pin sie zna na US sportach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
a ja dałem czysta dwójeczkę.....zobaczymy, zobaczymy..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]a ja dałem czysta dwójeczkę.....zobaczymy, zobaczymy..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] ...ja już zobaczyłem....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Oryginalnie wysłał darros: [qb]Dziś tylko jeden mecz ale uważam że warto go zagrać w ten sposób:
TOTO-MIX Washington-CONNECTICUT(H0-4)-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oba zespoły grały ze sobą w ubiegłym sezonie 2 razy i oba spotkania wygrały zawodniczki z CONNECTICUT(74:67) oraz (65:63) Washington jeszcze w tej rundzie nie wugrał spotkania u siebie(0-0-2) Zaś zespół z CONNECTICUT grał pierwsze spotkanie na wyjeżdzie w tym sezonie dwa dni temu pokonując Detroit 65:63 tak więc bilans ich wygląda następująco(1-0-0) Dla bardziej odważnych proponuje postawić na zwycięstwo zespołu CONNECTICUT(2,25)[/qb] Washington-CONNECTICUT(H0-4)-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Są dwa różne wyniki ale to i tak bez większego znaczenia (69-72) (63:72) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Za chwilę podam typy na dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Z dzisiejszych spotkań wydaję mi się że warto się zatrzymać na dłużej przy następujących spotkaniach:
TOTO-MIX Japonia-Polska(0:3,1:3)-2(1,8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (2:3)-bez komentarza Minnesota-Phoenix(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (76:68) AKO-3,42 STAWKA-100 WYGRANA-307
Japonia-Polska(0:3,1:3)-2(1,8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (2:3)-bez komentarza Sacramento-Seattle(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (63:65) AKO-3,42 STAWKA-100 WYGRANA-307
Japonia-Polska(0:3,1:3)-2(1,8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (2:3)-bez komentarza Indiana-Charlotte(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (70:57) AKO-3,42 STAWKA-100 WYGRANA-307
Dziś bez uzasadnienia,gdyż nie mam czasu. Trafiając jeden kupon mam zwrot zainwestowanej gotówki ja osobiście liczę na 2 trafione kupony.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|