Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#235414 28/05/2004 20:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
w sumie dzis charlotte i minnessote m,ozna gra ?? ale ja tam niewiem jakies info o skladach kontuzjach itp ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#235415 30/05/2004 14:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
HOUSTON-SEATTLE :5gw:
dobry mecz do zagrania 1.37 w toto ale opłaca sie i tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235416 30/05/2004 18:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
poprwka :rolleyes:
HOUSTON-SACRAMENTO

#235417 01/06/2004 18:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
SAN ANTONIO-INDIANA H(0-5) 1 1.90 :4gw:
Fever dzisiaj bez bardzo dobrej Tamiki Catchings więc dostaną baty.I tak nawet z Tamiką nie wiele by zdziałały a bez niej po prostu ich nie widze w konrontacji z dobrze prezentującymi się Silver Stars.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235418 01/06/2004 19:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]SAN ANTONIO-INDIANA H(0-5) 1 1.90 :4gw:
Fever dzisiaj bez bardzo dobrej Tamiki Catchings więc dostaną baty.I tak nawet z Tamiką nie wiele by zdziałały a bez niej po prostu ich nie widze w konrontacji z dobrze prezentującymi się Silver Stars.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Skąd te wieści?

Jak dla mnie to dziś dwie pozycje:

Los Angeles- Seatlle typ Seatlle +8,5 kurs 1,68 totomix

Lisa Leslie- Lauren Jackson 2 kurs 1,9

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#235419 01/06/2004 20:48
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Previewy na amerykańskich serwisach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Catchings nie będzie grać ale nie jest to 100% info bo mozliwe ze sie pozbiera i zagra...
Dla mnie i tak ten mecz jest do grania

#235420 02/06/2004 06:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Tamika Catchings jednak gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#235421 02/06/2004 13:43
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
nie no totalna porażka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
korzystalem z yahoosports juz wczesniej i jakos nie walili tak w c***a a teraz.... :/
Catchings zagrała i to była najlepsza na parkiecie
ehhh te kobity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#235422 03/06/2004 15:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Na dziś proponuję taki oto typ:

TOTO-MIX
Seattle-Phoenix H(0-7)-1(1,9)
Seattle dobrze sobie radzi w potyczkach z rywalkami (w poprzednim sezonie wygrywając gładko 82-53 oraz 66-57).
Gospodynie tego meczu w tym sezonie grały 2 spotkania u siebie i je wygrały.

#235423 03/06/2004 15:58
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Jak dla mnie to dziś w mixie do zagrania jest:

2259 SWOOPES-BARANOWA KL WNBA 1.35 17.00 3.20
typ Swoopes :5gw:

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#235424 04/06/2004 01:47
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Ja dzisiaj gram dubla:

Minnesota - San Antonio 2 (+4,5) @ 1,91
Seattle - Phoenix over 145,5 @ 1,91

pozdrawiam i GL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235425 04/06/2004 12:52
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Quote
Oryginalnie wysłał darros:
[qb]Na dziś proponuję taki oto typ:

TOTO-MIX
Seattle-Phoenix H(0-7)-1(1,9)
Seattle dobrze sobie radzi w potyczkach z rywalkami (w poprzednim sezonie wygrywając gładko 82-53 oraz 66-57).
Gospodynie tego meczu w tym sezonie grały 2 spotkania u siebie i je wygrały.[/qb]
Seattle-Phoenix H(0-7)-1(1,9) (72:45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235426 04/06/2004 18:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Dziś tylko jeden mecz ale uważam że warto go zagrać w ten sposób:

TOTO-MIX
Washington-CONNECTICUT(H0-4)-2
Oba zespoły grały ze sobą w ubiegłym sezonie 2 razy i oba spotkania wygrały zawodniczki z CONNECTICUT(74:67) oraz (65:63)
Washington jeszcze w tej rundzie nie wugrał spotkania u siebie(0-0-2)
Zaś zespół z CONNECTICUT grał pierwsze spotkanie na wyjeżdzie w tym sezonie dwa dni temu pokonując Detroit 65:63 tak więc bilans ich wygląda następująco(1-0-0)
Dla bardziej odważnych proponuje postawić na zwycięstwo zespołu CONNECTICUT(2,25)

#235427 04/06/2004 18:48
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
Oryginalnie wysłał darros:
[qb]Dziś tylko jeden mecz ale uważam że warto go zagrać w ten sposób:

TOTO-MIX
Washington-CONNECTICUT(H0-4)-2
Oba zespoły grały ze sobą w ubiegłym sezonie 2 razy i oba spotkania wygrały zawodniczki z CONNECTICUT(74:67) oraz (65:63)
Washington jeszcze w tej rundzie nie wugrał spotkania u siebie(0-0-2)
Zaś zespół z CONNECTICUT grał pierwsze spotkanie na wyjeżdzie w tym sezonie dwa dni temu pokonując Detroit 65:63 tak więc bilans ich wygląda następująco(1-0-0)
Dla bardziej odważnych proponuje postawić na zwycięstwo zespołu CONNECTICUT(2,25)[/qb]
A ja tu się z kolegą nei zgodzę- wg mnie na dziś z totomixa takie oto pozycje:

2251 WASHINGTON-CONNECTICUT WNBA typ Washington kurs 1.65
2253 HOLDSCLAW-SALES KL WNBA typ Holdsclaw kurs 1.4

a poza tym Connecticut wcale nie ograło Detroit w tym sezonie- to właśnie Washington załatwił ekipę z Detroit 65-63 dwa dni temu- pomyliłeś kolego trochę fakty.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#235428 04/06/2004 19:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Tak masz rację lleyton pomyliłem oczywiście wygrało Washington.
Tak więc CONNECTICUT zagra pierwszy mecz na wyjeżdzie(zobaczymy z jakim skutkiem)
Ja nadal typuje zwycięstwo lub porażkę nie większą niż 4 pkt.zespołu CONNECTICUT.

#235429 05/06/2004 00:52
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
zagapilem sie troche i nie zagralem Washington...to jest wyjebiste RK(1,7 w sts, w Toto 1,65 bylo) - w Pinnaclu ML placa tylko 1,377, a kto jak kto, ale Pin sie zna na US sportach

#235430 05/06/2004 01:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
a ja dałem czysta dwójeczkę.....zobaczymy, zobaczymy..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#235431 05/06/2004 12:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]a ja dałem czysta dwójeczkę.....zobaczymy, zobaczymy..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
...ja już zobaczyłem....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235432 05/06/2004 17:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Quote
Oryginalnie wysłał darros:
[qb]Dziś tylko jeden mecz ale uważam że warto go zagrać w ten sposób:

TOTO-MIX
Washington-CONNECTICUT(H0-4)-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oba zespoły grały ze sobą w ubiegłym sezonie 2 razy i oba spotkania wygrały zawodniczki z CONNECTICUT(74:67) oraz (65:63)
Washington jeszcze w tej rundzie nie wugrał spotkania u siebie(0-0-2)
Zaś zespół z CONNECTICUT grał pierwsze spotkanie na wyjeżdzie w tym sezonie dwa dni temu pokonując Detroit 65:63 tak więc bilans ich wygląda następująco(1-0-0)
Dla bardziej odważnych proponuje postawić na zwycięstwo zespołu CONNECTICUT(2,25)[/qb]
Washington-CONNECTICUT(H0-4)-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Są dwa różne wyniki ale to i tak bez większego znaczenia (69-72) (63:72) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Za chwilę podam typy na dziś

#235433 05/06/2004 17:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Z dzisiejszych spotkań wydaję mi się że warto się zatrzymać na dłużej przy następujących spotkaniach:

TOTO-MIX
Japonia-Polska(0:3,1:3)-2(1,8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (2:3)-bez komentarza
Minnesota-Phoenix(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (76:68)
AKO-3,42
STAWKA-100
WYGRANA-307

Japonia-Polska(0:3,1:3)-2(1,8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (2:3)-bez komentarza
Sacramento-Seattle(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (63:65)
AKO-3,42
STAWKA-100
WYGRANA-307

Japonia-Polska(0:3,1:3)-2(1,8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (2:3)-bez komentarza
Indiana-Charlotte(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (70:57)
AKO-3,42
STAWKA-100
WYGRANA-307

Dziś bez uzasadnienia,gdyż nie mam czasu.
Trafiając jeden kupon mam zwrot zainwestowanej gotówki ja osobiście liczę na 2 trafione kupony.

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1