amkwish gratuluję "modera..."> amkwish gratuluję "modera...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#235454 23/06/2004 03:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Trzysiu:
[qb]no no to sie porobiło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> amkwish gratuluję "moderatora"...coś sie nic nie rusza temacik a więc ja zapodam na dzisiaj:

SEATTLE-HOUSTON WNBA (1) 1.42 9/10

dla mnie bankier jakich mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Trzysiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jak ja mam grac tego bankera,skoro w pinnacle jest 1,21 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mógłbym z handi ,tylko to -8,0 pts,tak wiec ten mecz zmuszony jestem sobie odpuścić.

Skusze sie natomiast na Detroit
Shock - Mystics 1 (-6,0)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Bonus: Unibet
#235455 23/06/2004 03:41
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
moge sie odezwac,moze sashi plackami umiesz krecic ale nie stsem ,pierwszy twoj mecz to wielka niewiadoma chociaz libertys przypomna sobie ten powalajacy poczatek i poklepia sparki,a phoenix ,dzis tam rozkreca punkty diana taurasi,trzeciego domu nie popuszcza ale co tam twoje 2 zety i tylko jutro nie rob takich oczek :eek:

#235456 23/06/2004 03:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Quote
Oryginalnie wysłał komurka:
[qb]moge sie odezwac,moze sashi plackami umiesz krecic ale nie stsem ,pierwszy twoj mecz to wielka niewiadoma chociaz libertys przypomna sobie ten powalajacy poczatek i poklepia sparki,a phoenix ,dzis tam rozkreca punkty diana taurasi,trzeciego domu nie popuszcza ale co tam twoje 2 zety i tylko jutro nie rob takich oczek :eek: [/qb]
za 2 zł to z 2 lata nie grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#235457 23/06/2004 04:02
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
nie no podbiles stawke do 3 zyli,chciales komentarz napisalem,chodzi o to ze z tych meczy zaden ci nie wejdzie ale nie ma co kruszyc kopii,obys tam disco polo nie puszczal lub hiphopolo po dyskotekam a u buka to jak uwazasz :zobacz:

#235458 23/06/2004 14:39
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
Witam,
no i znowu w plecy,
Detroit i Seatle, ehhh

ja tam odpuszczam już kobiecą koszykówkę, za dużo mnie to kosztuje. Taki ładny kuponik mi zwaliły. Może z Seatle to jeszcze jakoś się mogę pogodzić ale z Detroit to już nie.

Pozdrawiam i życzę udanych typów...
Wesoły

#235459 23/06/2004 15:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]dziś pierwszy raz zagrałem WNBA i mam pytanie co sądzicie o tych typach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

New York - L.Angeles x2 - 1.69

Phoenix - Minnesota x2 - 1.83

prosze o komentarze i strone z wynikami live z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
I znowu Ci nie weszlo, stary czy Ty kiedys w zyciu cos wygrales? Znasz przeszlosc swojej rodziny? Moze ta klatwa jest jakas pokoleniowa?

#235460 23/06/2004 15:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
mozna teraz butnie powiedziec:a nie mowilem.nie bede jednak chodzil z glowa w chmurach,niepowiem kiedy przed chwila wlaczalem kompa to telepalem po calosci,najsmieszniejsze jest to ze moje prorocze slowa padly na dobry grunt jakim jest wnba,jest tam pare zasad ktorych trzeba sie trzymac typu:jesli ktorys z zespolow ma pare meczy z rzedu to omijac szerokim lukiem ,jesli jest kurs mniejszy jak 1.5 nie grac i trzeba przy tym siedziec na wnba.com,ogladac na zywca na canal + to wtedy sa jakies szanse,chociaz w tym roku niewielkie,bo jesli ktos to obstawia na kolanie to biada jemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235461 23/06/2004 18:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Na dziś Detroit :3gw:

#235462 23/06/2004 22:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
lleyton dobrze kombinujesz,chociaz uwazaj z wieksza kasa,dobrze by jednak sie stalo gdyby stingi wyszly z tego pojedynku zwyciesko,wtedy w piatek mozna pewniacko obstawiac na detroit z connecticut,jutro jest w miare pewnie postawic na san antonio,dydek chce chyba odejsc wiec strzeli sobie reklame na wszelki wypadek,phoenix tez raczej przegra bo obrona new york bedzie zwarta jak cegly w murze chinskim,plan awaryjny to gra w niedziele mecze houston-washigton na 1 oraz detroit - connecticut 1 pod warunkiem ze w piatek detroit z nimi przegra,bardziej cierpliwym radze czekac do niedzieli

#235463 23/06/2004 23:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Trzysiu:
[qb]no no to sie porobiło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> amkwish gratuluję "moderatora"...coś sie nic nie rusza temacik a więc ja zapodam na dzisiaj:

SEATTLE-HOUSTON WNBA (1) 1.42 9/10

dla mnie bankier jakich mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Trzysiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jak ja mam grac tego bankera,skoro w pinnacle jest 1,21 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mógłbym z handi ,tylko to -8,0 pts,tak wiec ten mecz zmuszony jestem sobie odpuścić.

Skusze sie natomiast na Detroit
Shock - Mystics 1 (-6,0)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
hello,ja mam kilka pytan,czy mozesz napisac co sie dzieje z Cheryl Ford z Detroit i czy wystapily jakies powazne kontuzje u innych zawodniczek naturalnie w innych zespolach?z gory dzieki komurka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235464 24/06/2004 03:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
komurka jak masz gg to zajzyj do priva.
Jak myslisz phoenix i taurasi podtrzymaj serie porazek new york jutro??

#235465 24/06/2004 03:37
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Ford ma dzis grac-wczoraj byla na pogrzebie dziadka.

#235466 24/06/2004 04:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Ford ma dzis grac-wczoraj byla na pogrzebie dziadka.[/qb]
Dzięki Ileyton za odpowiedź,ja jestem w pracy i tylko momentami mogę wejść do netu.
BTW jak widzę możesz juz edytować posty z domu - super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Myślę,ze razem z Komurką bedziecie dawać życie tematowi WNBA na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235467 24/06/2004 04:29
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
ja musze odreagowac,dzis jestem tak zniechecony do dalszej gry po tym co zaszlo miedzy czechami a niemcami,zglupialem do reszty stawiajac na niemcow,bo tam jakies rezerwowe sklady,bo jutro do pilkarzy dziewczyny przyjezdzaja,denerwuje mnie to ze buki ograbily mnie w tak prosty sposob,pozdrawiam lleytona bo ma dobre zrodla,szkoda ze nikt nie rzucil tego przed meczem z mystics

#235468 25/06/2004 15:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co sadzicie o typie CASH - SALES KL 1 @ 1,8???

#235469 25/06/2004 16:13
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Z jutrzejszych spotkań proponuje oto takie zdarzenie:
PROFESJONAL
Charlotte-Indiana-1(1,72)
Bilans gier wygląda następująco:
Charlotte-(3-0-3)
Indiana-(2-0-2)
Oba zespoły grały ze sobą w ub.sezonie 2 krotnie i za każdym razem górą były zawodniczki Charlotte(80:50,66:57)
Zaś w tym sezonie zdążyły już rozegrać jedno spotkanie(w Indianie)które wygrała drużyna miejscowa 70:57.
Tak więc w tych potyczkach wygrywają wyłącznie gospodynie owych potryczek.
TYP:Charlotte

#235470 26/06/2004 04:08
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Seattle - New York 1 1,4
Phoenix - San Antonio 1 1,4 (STS)
Fajne kursy a moim zdaniem pewne.

#235471 27/06/2004 13:22
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Seattle - New York 1 1,4

jaki byl wynik??

#235472 27/06/2004 15:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Polak:
[qb]Seattle - New York 1 1,4

jaki byl wynik??[/qb]
62:67

#235473 27/06/2004 20:05
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał stypy:
[qb]Seattle - New York 1 1,4
Phoenix - San Antonio 1 1,4 (STS)
Fajne kursy a moim zdaniem pewne.[/qb]
CHLOPIE CZYTALES TO CO NAPISALEM POWYZEJ,DLACZEGO ZASMIECASZ TO FORUM I MACISZ LUDZIOM W GLOWIE,ZACHOWAJ TE PEWNE TYPY DLA SIEBIE,CZYTALES TO CO NAPISAL DARROS?RADZE CI ABYS KONSULTOWAL SWE "PEWNE TYPY" ZE STYPY I POLAKIEM ALE PRYWATNIE stop

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, aker, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1