|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Trzysiu: [qb]no no to sie porobiło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> amkwish gratuluję "moderatora"...coś sie nic nie rusza temacik a więc ja zapodam na dzisiaj:
SEATTLE-HOUSTON WNBA (1) 1.42 9/10
dla mnie bankier jakich mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Trzysiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jak ja mam grac tego bankera,skoro w pinnacle jest 1,21 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mógłbym z handi ,tylko to -8,0 pts,tak wiec ten mecz zmuszony jestem sobie odpuścić. Skusze sie natomiast na Detroit Shock - Mystics 1 (-6,0) Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
moge sie odezwac,moze sashi plackami umiesz krecic ale nie stsem ,pierwszy twoj mecz to wielka niewiadoma chociaz libertys przypomna sobie ten powalajacy poczatek i poklepia sparki,a phoenix ,dzis tam rozkreca punkty diana taurasi,trzeciego domu nie popuszcza ale co tam twoje 2 zety i tylko jutro nie rob takich oczek :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Oryginalnie wysłał komurka: [qb]moge sie odezwac,moze sashi plackami umiesz krecic ale nie stsem ,pierwszy twoj mecz to wielka niewiadoma chociaz libertys przypomna sobie ten powalajacy poczatek i poklepia sparki,a phoenix ,dzis tam rozkreca punkty diana taurasi,trzeciego domu nie popuszcza ale co tam twoje 2 zety i tylko jutro nie rob takich oczek :eek: [/qb] za 2 zł to z 2 lata nie grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
nie no podbiles stawke do 3 zyli,chciales komentarz napisalem,chodzi o to ze z tych meczy zaden ci nie wejdzie ale nie ma co kruszyc kopii,obys tam disco polo nie puszczal lub hiphopolo po dyskotekam a u buka to jak uwazasz :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22 |
Witam, no i znowu w plecy, Detroit i Seatle, ehhh
ja tam odpuszczam już kobiecą koszykówkę, za dużo mnie to kosztuje. Taki ładny kuponik mi zwaliły. Może z Seatle to jeszcze jakoś się mogę pogodzić ale z Detroit to już nie.
Pozdrawiam i życzę udanych typów... Wesoły
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]dziś pierwszy raz zagrałem WNBA i mam pytanie co sądzicie o tych typach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
New York - L.Angeles x2 - 1.69
Phoenix - Minnesota x2 - 1.83
prosze o komentarze i strone z wynikami live z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] I znowu Ci nie weszlo, stary czy Ty kiedys w zyciu cos wygrales? Znasz przeszlosc swojej rodziny? Moze ta klatwa jest jakas pokoleniowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
mozna teraz butnie powiedziec:a nie mowilem.nie bede jednak chodzil z glowa w chmurach,niepowiem kiedy przed chwila wlaczalem kompa to telepalem po calosci,najsmieszniejsze jest to ze moje prorocze slowa padly na dobry grunt jakim jest wnba,jest tam pare zasad ktorych trzeba sie trzymac typu:jesli ktorys z zespolow ma pare meczy z rzedu to omijac szerokim lukiem ,jesli jest kurs mniejszy jak 1.5 nie grac i trzeba przy tym siedziec na wnba.com,ogladac na zywca na canal + to wtedy sa jakies szanse,chociaz w tym roku niewielkie,bo jesli ktos to obstawia na kolanie to biada jemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
lleyton dobrze kombinujesz,chociaz uwazaj z wieksza kasa,dobrze by jednak sie stalo gdyby stingi wyszly z tego pojedynku zwyciesko,wtedy w piatek mozna pewniacko obstawiac na detroit z connecticut,jutro jest w miare pewnie postawic na san antonio,dydek chce chyba odejsc wiec strzeli sobie reklame na wszelki wypadek,phoenix tez raczej przegra bo obrona new york bedzie zwarta jak cegly w murze chinskim,plan awaryjny to gra w niedziele mecze houston-washigton na 1 oraz detroit - connecticut 1 pod warunkiem ze w piatek detroit z nimi przegra,bardziej cierpliwym radze czekac do niedzieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb] Oryginalnie wysłał Trzysiu: [qb]no no to sie porobiło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> amkwish gratuluję "moderatora"...coś sie nic nie rusza temacik a więc ja zapodam na dzisiaj:
SEATTLE-HOUSTON WNBA (1) 1.42 9/10
dla mnie bankier jakich mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Trzysiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jak ja mam grac tego bankera,skoro w pinnacle jest 1,21 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mógłbym z handi ,tylko to -8,0 pts,tak wiec ten mecz zmuszony jestem sobie odpuścić. Skusze sie natomiast na Detroit Shock - Mystics 1 (-6,0) Pozdrawiam amkwish - Sulphur City[/qb] hello,ja mam kilka pytan,czy mozesz napisac co sie dzieje z Cheryl Ford z Detroit i czy wystapily jakies powazne kontuzje u innych zawodniczek naturalnie w innych zespolach?z gory dzieki komurka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
komurka jak masz gg to zajzyj do priva. Jak myslisz phoenix i taurasi podtrzymaj serie porazek new york jutro??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Ford ma dzis grac-wczoraj byla na pogrzebie dziadka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb]Ford ma dzis grac-wczoraj byla na pogrzebie dziadka.[/qb] Dzięki Ileyton za odpowiedź,ja jestem w pracy i tylko momentami mogę wejść do netu. BTW jak widzę możesz juz edytować posty z domu - super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myślę,ze razem z Komurką bedziecie dawać życie tematowi WNBA na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
ja musze odreagowac,dzis jestem tak zniechecony do dalszej gry po tym co zaszlo miedzy czechami a niemcami,zglupialem do reszty stawiajac na niemcow,bo tam jakies rezerwowe sklady,bo jutro do pilkarzy dziewczyny przyjezdzaja,denerwuje mnie to ze buki ograbily mnie w tak prosty sposob,pozdrawiam lleytona bo ma dobre zrodla,szkoda ze nikt nie rzucil tego przed meczem z mystics
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co sadzicie o typie CASH - SALES KL 1 @ 1,8???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Z jutrzejszych spotkań proponuje oto takie zdarzenie: PROFESJONAL Charlotte-Indiana-1(1,72) Bilans gier wygląda następująco: Charlotte-(3-0-3) Indiana-(2-0-2) Oba zespoły grały ze sobą w ub.sezonie 2 krotnie i za każdym razem górą były zawodniczki Charlotte(80:50,66:57) Zaś w tym sezonie zdążyły już rozegrać jedno spotkanie(w Indianie)które wygrała drużyna miejscowa 70:57. Tak więc w tych potyczkach wygrywają wyłącznie gospodynie owych potryczek. TYP:Charlotte
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Seattle - New York 1 1,4 Phoenix - San Antonio 1 1,4 (STS) Fajne kursy a moim zdaniem pewne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Seattle - New York 1 1,4
jaki byl wynik??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Polak: [qb]Seattle - New York 1 1,4
jaki byl wynik??[/qb] 62:67
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał stypy: [qb]Seattle - New York 1 1,4 Phoenix - San Antonio 1 1,4 (STS) Fajne kursy a moim zdaniem pewne.[/qb] CHLOPIE CZYTALES TO CO NAPISALEM POWYZEJ,DLACZEGO ZASMIECASZ TO FORUM I MACISZ LUDZIOM W GLOWIE,ZACHOWAJ TE PEWNE TYPY DLA SIEBIE,CZYTALES TO CO NAPISAL DARROS?RADZE CI ABYS KONSULTOWAL SWE "PEWNE TYPY" ZE STYPY I POLAKIEM ALE PRYWATNIE 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|