Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#235494 01/07/2004 02:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał @dams:
[qb]Słuchajcie w jakim buku internetowym jest wnba?? tylko "normalnie" - nie tak jak w betandwin że jedna drużyna +7 druga -7 - bo to jest totolotek ;([/qb]
WNBA,podobnie jak chyba wszystkie ligi sportów amerykańskich to przede wszystkim...Pinnacle.
BTW handi to nie jest totolotek,to jest to co my typerzy NBA lubimy najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Bonus: Unibet
#235495 01/07/2004 03:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał @dams:
[qb]Słuchajcie w jakim buku internetowym jest wnba?? tylko "normalnie" - nie tak jak w betandwin że jedna drużyna +7 druga -7 - bo to jest totolotek ;([/qb]
Polecam Bet365
Tam sam ustalasz handy i sam ustalasz linię...i w zależności od tego zmienia się rzecz jasna kurs.....

A tak nawiasem mówiac, większość gra MINę, a ja dam jednak czysta dwójeczkę na Houston....

#235496 01/07/2004 12:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
No i Holdsclaw walnęła więcej od Sales-i Minnesota też wygrała- ale oczywiście to by było zbyt piękne- bo ja grałem w totomixie-a te ****y potrzebowały dogrywki by zwyciężyć- więc dupa blada. Powoli zaczyna mnie to zniechęcać, zastanawiam się nad wycofaniem. Wczoraj na grubą kasę wtapiają Detroitki (zresztą w sobotę też zawiodły na spory grosz), a dziś na jeszcze większą dogrywka zawala.

#235497 01/07/2004 15:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
jednak byla dogrywka,ja zagralem wczoraj na 2 kuponach z bledem,ale na jednym juz ma 2 bledy wiec mi wypadl a na drugim zostaly mi dwa mecze dzisiejsze,phoenix musi wejsc i new york,ja z tym koncze bo widze ze tylko mozna przegrac,niebawem wyjezdzam do uk aby zajac sie normalna robota a nie napychaniem komus kieszonek,to byl moj ostatni post zaraz wyrzuce te swoje zapiski i statystyki do kosza,bo gra w to to bezsens,bywajcie zdrowi stop stop stop stop stop

#235498 01/07/2004 15:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Nowy Jork dziś bez Vickie Johnson i Tari Philips.

#235499 01/07/2004 18:01
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
-jeśli jest to prawdą że dziś nie zagrają dwie wyróżniające się zawodniczki w New York to są ogromne szanse na 4 zwycięstwo u siebie zespołu Sacramento.
Sacramento grało w tamtym sezonie z zespołem New York jeden raz i oczywiście wyszło z tamtej potyczki zwycięsko(67:53)W zespole z New York wyróżniała się przedewszystkim Johnson(11pkt najwięcej z całego zespołu),która to dziś ma nie grać.
Tak więc mój typ na dziś:
TOTO-MIX
Sacramento-New York(0-5)-1(1,9)
dla mniej odważnych polecam
Sacramento-New York-1(1,55)

#235500 01/07/2004 18:16
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pomyłka-dziś Nowy Jork bez Tari Philips i Crystal Robinson.

Wydaje mi się, że jeżeli Nowy Jork zastawi zbiórkę to wygra ten mecz i dlatego skłaniałbym się lekko w stronę New York Liberty.

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#235501 02/07/2004 12:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
[QUOTE]Oryginalnie wysłał darros:
[QB]-jeśli jest to prawdą że dziś nie zagrają dwie wyróżniające się zawodniczki w New York to są ogromne szanse na 4 zwycięstwo u siebie zespołu Sacramento.
Sacramento grało w tamtym sezonie z zespołem New York jeden raz i oczywiście wyszło z tamtej potyczki zwycięsko(67:53)W zespole z New York wyróżniała się przedewszystkim Johnson(11pkt najwięcej z całego zespołu),która to dziś ma nie grać.
Tak więc mój typ na dziś:
TOTO-MIX
Sacramento-New York(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (73:47)
dla mniej odważnych polecam
Sacramento-New York-1(1,55) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dołożyłem do tego awans Grecji i wyszedł niezły grosz(ok.600zL)
a i jeszcze jedno lleyton jak nie jesteś pewien info nie podawaj takich informacji na czacie,bo "ludziom" mieszasz w głowach

#235502 02/07/2004 12:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Quote
Oryginalnie wysłał darros:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał darros:
[QB]-jeśli jest to prawdą że dziś nie zagrają dwie wyróżniające się zawodniczki w New York to są ogromne szanse na 4 zwycięstwo u siebie zespołu Sacramento.
Sacramento grało w tamtym sezonie z zespołem New York jeden raz i oczywiście wyszło z tamtej potyczki zwycięsko(67:53)W zespole z New York wyróżniała się przedewszystkim Johnson(11pkt najwięcej z całego zespołu),która to dziś ma nie grać.
Tak więc mój typ na dziś:
TOTO-MIX
Sacramento-New York(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (73:47)
dla mniej odważnych polecam
Sacramento-New York-1(1,55)

dołożyłem do tego awans Grecji i wyszedł niezły grosz(ok.600zL)
a i jeszcze jedno lleyton jak nie jesteś pewien info nie podawaj takich informacji na czacie,bo "ludziom" mieszasz w głowach[/qb]

#235503 02/07/2004 12:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
Oryginalnie wysłał darros:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał darros:
[QB]-jeśli jest to prawdą że dziś nie zagrają dwie wyróżniające się zawodniczki w New York to są ogromne szanse na 4 zwycięstwo u siebie zespołu Sacramento.
Sacramento grało w tamtym sezonie z zespołem New York jeden raz i oczywiście wyszło z tamtej potyczki zwycięsko(67:53)W zespole z New York wyróżniała się przedewszystkim Johnson(11pkt najwięcej z całego zespołu),która to dziś ma nie grać.
Tak więc mój typ na dziś:
TOTO-MIX
Sacramento-New York(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (73:47)
dla mniej odważnych polecam
Sacramento-New York-1(1,55) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dołożyłem do tego awans Grecji i wyszedł niezły grosz(ok.600zL)
a i jeszcze jedno lleyton jak nie jesteś pewien info nie podawaj takich informacji na czacie,bo "ludziom" mieszasz w głowach[/qb]
Darros nie gadaj bzdur i mnie nie wkurzaj- bo moje informacje się sprawdziły i żadna z wymienionych przeze mnie zawodniczek nie zagrała

#235504 02/07/2004 12:36
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Nowy Jork dziś bez Vickie Johnson i Tari Philips.[/qb]
nie chcę się z tobą kłócić(bo to nie o to chodzi),ale kolego Vickie Johnson grała i rzuciła najwięcej 17 pkt dla swojej drużyny
pozd.

#235505 02/07/2004 12:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Pomyłka-dziś Nowy Jork bez Tari Philips i Crystal Robinson.

Wydaje mi się, że jeżeli Nowy Jork zastawi zbiórkę to wygra ten mecz i dlatego skłaniałbym się lekko w stronę New York Liberty.

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Kurcze- trzeba czytać uważnie forum- to napisałem o godzinie 14.

Ale masz chyba rację- skoro wprowadzam ludzi w błąd informacjami i z tymi typami to nie pozostaje mi nic innego jak tylko przyłączyć się do Komurki i powiedzieć stop wpisom na forum w temacie WNBA

Powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#235506 02/07/2004 14:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Pomyłka-dziś Nowy Jork bez Tari Philips i Crystal Robinson.

Wydaje mi się, że jeżeli Nowy Jork zastawi zbiórkę to wygra ten mecz i dlatego skłaniałbym się lekko w stronę New York Liberty.

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Kurcze- trzeba czytać uważnie forum- to napisałem o godzinie 14.

Ale masz chyba rację- skoro wprowadzam ludzi w błąd informacjami i z tymi typami to nie pozostaje mi nic innego jak tylko przyłączyć się do Komurki i powiedzieć stop wpisom na forum w temacie WNBA

Powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Ileyton i Komurka - zrobicie jak chcecie,pisanie na forum nie jest pracą przymusową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
BTW mam nadzieje,że gdy opadna emocje - temat będzie kontynuowany,bo IMHO szkoda by było,zebyście go kończyli w taki sposób.

Niezależnie od tego co postanowicie to i tak duże
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was,za to co do tej pory zrobiliście na forum.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235507 02/07/2004 15:55
Dołączył: May 2004
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 14
jutro mamy ciekawa pare minnesota-detroit,co o tym myslisz lleyton? jakies info o kontuzjach

#235508 03/07/2004 02:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
heyah leyton i komurka co sadzicie
Houston - Charlotte 2
Indiana - Phoenix 2
Minnesota - Detroit 2
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235509 03/07/2004 02:43
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
nikt nie gra na LOS ANGELES w meczu przeciwko San Antonio???ja to zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235510 03/07/2004 22:22
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
02:00 Phoenix Mercury +4 1.91
Indiana Fever -4 1.91

02:00 Detroit Shock -2 1.91
Minnesota Lynx +2 1.91

02:30 Charlotte Sting +3,5 1.91
Houston Comets -3,5 1.91

04:00 Sacramento Monarchs +7,5 1.91
Seattle Storm -7,5 1.91

Obstawiacie coś z tego ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235511 03/07/2004 23:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Postanowiłem,że będę konsekwentnie usuwał z basketowego forum posty zawierające
-rzygi stanowiące komentarz wyniku lub czyjejś wypowiedzi
-bluzgi pod adresem innych użytkowników forum
-"dosadne" określenia dotyczące płci i niektórych organów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zawodników drużyn,które(wbrew oczekiwaniom) przegrały

Kto ma inne zdanie,niech poczyta "Stadion".

Oborze na "Parkiecie koszykarskim" mówimy zdecydowane "NIE" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235512 06/07/2004 03:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
lleyton czy tina thomson bedzie grala jutro z shock??
jesli nie to detriot na bank jutro przelamie serie porazek

#235513 06/07/2004 15:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Ajjjjjjj a gdzie moj post a formulowiczow ogol chce wiedziec co jest grane gdzie ten post...aaa?

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1