|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał @dams: [qb]Słuchajcie w jakim buku internetowym jest wnba?? tylko "normalnie" - nie tak jak w betandwin że jedna drużyna +7 druga -7 - bo to jest totolotek ;([/qb] WNBA,podobnie jak chyba wszystkie ligi sportów amerykańskich to przede wszystkim...Pinnacle. BTW handi to nie jest totolotek,to jest to co my typerzy NBA lubimy najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał @dams: [qb]Słuchajcie w jakim buku internetowym jest wnba?? tylko "normalnie" - nie tak jak w betandwin że jedna drużyna +7 druga -7 - bo to jest totolotek ;([/qb] Polecam Bet365 Tam sam ustalasz handy i sam ustalasz linię...i w zależności od tego zmienia się rzecz jasna kurs..... A tak nawiasem mówiac, większość gra MINę, a ja dam jednak czysta dwójeczkę na Houston....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
No i Holdsclaw walnęła więcej od Sales-i Minnesota też wygrała- ale oczywiście to by było zbyt piękne- bo ja grałem w totomixie-a te ****y potrzebowały dogrywki by zwyciężyć- więc dupa blada. Powoli zaczyna mnie to zniechęcać, zastanawiam się nad wycofaniem. Wczoraj na grubą kasę wtapiają Detroitki (zresztą w sobotę też zawiodły na spory grosz), a dziś na jeszcze większą dogrywka zawala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Nowy Jork dziś bez Vickie Johnson i Tari Philips.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
-jeśli jest to prawdą że dziś nie zagrają dwie wyróżniające się zawodniczki w New York to są ogromne szanse na 4 zwycięstwo u siebie zespołu Sacramento. Sacramento grało w tamtym sezonie z zespołem New York jeden raz i oczywiście wyszło z tamtej potyczki zwycięsko(67:53)W zespole z New York wyróżniała się przedewszystkim Johnson(11pkt najwięcej z całego zespołu),która to dziś ma nie grać. Tak więc mój typ na dziś: TOTO-MIX Sacramento-New York(0-5)-1(1,9) dla mniej odważnych polecam Sacramento-New York-1(1,55)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Pomyłka-dziś Nowy Jork bez Tari Philips i Crystal Robinson.
Wydaje mi się, że jeżeli Nowy Jork zastawi zbiórkę to wygra ten mecz i dlatego skłaniałbym się lekko w stronę New York Liberty.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał darros: [QB]-jeśli jest to prawdą że dziś nie zagrają dwie wyróżniające się zawodniczki w New York to są ogromne szanse na 4 zwycięstwo u siebie zespołu Sacramento. Sacramento grało w tamtym sezonie z zespołem New York jeden raz i oczywiście wyszło z tamtej potyczki zwycięsko(67:53)W zespole z New York wyróżniała się przedewszystkim Johnson(11pkt najwięcej z całego zespołu),która to dziś ma nie grać. Tak więc mój typ na dziś: TOTO-MIX Sacramento-New York(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (73:47) dla mniej odważnych polecam Sacramento-New York-1(1,55) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dołożyłem do tego awans Grecji i wyszedł niezły grosz(ok.600zL) a i jeszcze jedno lleyton jak nie jesteś pewien info nie podawaj takich informacji na czacie,bo "ludziom" mieszasz w głowach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Oryginalnie wysłał darros: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał darros: [QB]-jeśli jest to prawdą że dziś nie zagrają dwie wyróżniające się zawodniczki w New York to są ogromne szanse na 4 zwycięstwo u siebie zespołu Sacramento. Sacramento grało w tamtym sezonie z zespołem New York jeden raz i oczywiście wyszło z tamtej potyczki zwycięsko(67:53)W zespole z New York wyróżniała się przedewszystkim Johnson(11pkt najwięcej z całego zespołu),która to dziś ma nie grać. Tak więc mój typ na dziś: TOTO-MIX Sacramento-New York(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (73:47) dla mniej odważnych polecam Sacramento-New York-1(1,55)
dołożyłem do tego awans Grecji i wyszedł niezły grosz(ok.600zL) a i jeszcze jedno lleyton jak nie jesteś pewien info nie podawaj takich informacji na czacie,bo "ludziom" mieszasz w głowach[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał darros: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał darros: [QB]-jeśli jest to prawdą że dziś nie zagrają dwie wyróżniające się zawodniczki w New York to są ogromne szanse na 4 zwycięstwo u siebie zespołu Sacramento. Sacramento grało w tamtym sezonie z zespołem New York jeden raz i oczywiście wyszło z tamtej potyczki zwycięsko(67:53)W zespole z New York wyróżniała się przedewszystkim Johnson(11pkt najwięcej z całego zespołu),która to dziś ma nie grać. Tak więc mój typ na dziś: TOTO-MIX Sacramento-New York(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (73:47) dla mniej odważnych polecam Sacramento-New York-1(1,55) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dołożyłem do tego awans Grecji i wyszedł niezły grosz(ok.600zL) a i jeszcze jedno lleyton jak nie jesteś pewien info nie podawaj takich informacji na czacie,bo "ludziom" mieszasz w głowach[/qb] Darros nie gadaj bzdur i mnie nie wkurzaj- bo moje informacje się sprawdziły i żadna z wymienionych przeze mnie zawodniczek nie zagrała
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb]Nowy Jork dziś bez Vickie Johnson i Tari Philips.[/qb] nie chcę się z tobą kłócić(bo to nie o to chodzi),ale kolego Vickie Johnson grała i rzuciła najwięcej 17 pkt dla swojej drużyny pozd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb]Pomyłka-dziś Nowy Jork bez Tari Philips i Crystal Robinson.
Wydaje mi się, że jeżeli Nowy Jork zastawi zbiórkę to wygra ten mecz i dlatego skłaniałbym się lekko w stronę New York Liberty.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Kurcze- trzeba czytać uważnie forum- to napisałem o godzinie 14. Ale masz chyba rację- skoro wprowadzam ludzi w błąd informacjami i z tymi typami to nie pozostaje mi nic innego jak tylko przyłączyć się do Komurki i powiedzieć  wpisom na forum w temacie WNBA Powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb] Oryginalnie wysłał lleyton: [qb]Pomyłka-dziś Nowy Jork bez Tari Philips i Crystal Robinson.
Wydaje mi się, że jeżeli Nowy Jork zastawi zbiórkę to wygra ten mecz i dlatego skłaniałbym się lekko w stronę New York Liberty.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Kurcze- trzeba czytać uważnie forum- to napisałem o godzinie 14. Ale masz chyba rację- skoro wprowadzam ludzi w błąd informacjami i z tymi typami to nie pozostaje mi nic innego jak tylko przyłączyć się do Komurki i powiedzieć  wpisom na forum w temacie WNBA Powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Ileyton i Komurka - zrobicie jak chcecie,pisanie na forum nie jest pracą przymusową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> BTW mam nadzieje,że gdy opadna emocje - temat będzie kontynuowany,bo IMHO szkoda by było,zebyście go kończyli w taki sposób. Niezależnie od tego co postanowicie to i tak duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was,za to co do tej pory zrobiliście na forum. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 14 |
jutro mamy ciekawa pare minnesota-detroit,co o tym myslisz lleyton? jakies info o kontuzjach
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
heyah leyton i komurka co sadzicie Houston - Charlotte 2 Indiana - Phoenix 2 Minnesota - Detroit 2 z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856 |
nikt nie gra na LOS ANGELES w meczu przeciwko San Antonio???ja to zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69 |
02:00 Phoenix Mercury +4 1.91 Indiana Fever -4 1.91
02:00 Detroit Shock -2 1.91 Minnesota Lynx +2 1.91
02:30 Charlotte Sting +3,5 1.91 Houston Comets -3,5 1.91 04:00 Sacramento Monarchs +7,5 1.91 Seattle Storm -7,5 1.91 Obstawiacie coś z tego ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Postanowiłem,że będę konsekwentnie usuwał z basketowego forum posty zawierające -rzygi stanowiące komentarz wyniku lub czyjejś wypowiedzi -bluzgi pod adresem innych użytkowników forum -"dosadne" określenia dotyczące płci i niektórych organów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zawodników drużyn,które(wbrew oczekiwaniom) przegrały
Kto ma inne zdanie,niech poczyta "Stadion".
Oborze na "Parkiecie koszykarskim" mówimy zdecydowane "NIE" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
lleyton czy tina thomson bedzie grala jutro z shock?? jesli nie to detriot na bank jutro przelamie serie porazek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Ajjjjjjj a gdzie moj post a formulowiczow ogol chce wiedziec co jest grane gdzie ten post...aaa?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|